Dukla Praha – Teplice 5:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.)
Brno – Slavia 1:1 (kon.) | Jihlava – Plzeň 0:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:2 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 28.05.2017, 14:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga • 30. kolo

Plzeň končí celkem povedené jaro výhrou v Jihlavě v poměru 2:0, když do nějaké 67. minuty, kdy se podruhé prosadila v posledním duelu sezony, měla více ze hry. Ve zbytku utkání to byla spíše Jihlava, kdo tvořil hru, ale i tak plzeňský brankář Matyáš Šampalík udržel čisté konto. (15:50:03)

90+1

90+1
    Protože už probíhá nastavení, Jihlava ještě vhazuje z pravé strany, ale času má málo.

90
    Plzeňský útok skončil střelou mimo branku Koláře
    , Jihlava teď už musí pospíchat.

90
    Po přímém kopu hosté nevystřelili, nicméně rohový kop z levé strany znamená, že Viktoria je opět blíže k výhře.

89
    Navíc teď jeden z domácích hráčů pomohl hostujícímu týmu faulem na polovině Vysočiny.

89
    Plzeň se zhruba na polovině hřiště dostala k balonu a může pošetřit cenné sekundy.

88
    Nicméně, ta snaha na snížení na rozdíl jednoho gólu je zatím marná. Uvidíme ovšem autové vhazování domácích z levé strany.

88
    Vysočina má po druhém gólu o něco více ze hry, ale i tak nadále čeká na přesnou trefu.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Rychnovský, přichází Petr.

87
    Což už neplatí, protože domácí celek bude vhazovat z pravé strany.

86
    Nicméně, míč momentálně drží hostující tým.

86
    Rychlý kontr hostů neznamenal zakončení a tím pádem ani třetí gól zápasu.

86
    Plzeň po pár sekundách ztratila míč, Jihlava bude vhazovat z pravé strany z poloviny soupeře.

85
    Po rohovém kopu z levé strany se hráči Vysočiny nedostali k zakončení. Plzeň bude vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.

85
    Viktoria přečkala rohový kop z pravé strany, ale Vysočina bude mít další rohový kop.

84
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Šerý, přichází Kolčava.

84
    Jihlava už musí trošku riskovat, je tady rohový kop z pravé strany pro domácí hráče.

83
    Plzeň se nedostala k ničemu, protože jeden z hostujících hráčů byl v ofsajdu.

82
    A po faulu jednoho z domácích hráčů na polovině Jihlavy má k dispozici přímý kop.

82
    Což se hostům povedlo bez větších problémů, Viktoria kombinuje na vlastní polovině.

82
    Plzni nyní nefungovala finální fáz, a tak musí hosté spěchat do obrany.

81
    I Plzeň se ve finální fázi svého útoku dostala k zakončení, ale Kolář byl na svém místě.

81
    Teď už to jeden z domácích hráčů nevydržel a vystřelil směrem na Šampalíka, ten ovšem nepustil míč do sítě.

80
    Ani další autové vhazování nedostalo Jihlavu prakticky k ničemu, a tak je Plzeň znovu blíž k výhře.

80
    A posléze také volný přímý kop...

80
    Vysočina má k dispozici autové vhazování z pravé strany z vlastní poloviny.

79
    Ani jeden z týmů nadále nemá nějakou větší převahu, aktivnější je v posledních minutách asi Jihlava.

79
    Avšak nic podstatného to neznamenalo...Jihlava však opět získala balon po ztrátě Plzně.

78
    Jeden z hostů fauloval na polovině domácích, a tak bude Jihlava rozehrávat volný přímý kop.

78
    Ale dobrá obranná činnost plzeňského celku po ztrátě míče znamená, že to jsou opět hosté, kdo jde do útoku.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Skála, přichází Sedláček.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Havel, přichází Pinc.

77
    Plzeň kombinuje s míčem u nohou na polovině Jihlavy, avšak nakonec ztrácí míč.

76
    Po výkopu Šampalíka byl na pár sekund zastavený útok hostů po pravé straně, následovat bude autové vhazování.

76
    Poslední útok Jihlavy skončil nepřesným pokusem vedle branky Šampalíka.

75
    Jihlava se snaží být aktivní v posledních minutách, rsepektive po druhém gólu.

75
    Ale skóre se nemění ani po dalším útoku domácích, na tahu je Plzeň.

74
    Jihlava svírá svého soupeře na polovině, domácí tým bude vhazovat z levé strany.

73
    Jenže po pár sekundách po autovém vhazování jeden z hostů fauloval, a tak může hru tvořit domácí celek.

72
    A svůj útok může rozvinout po autovém vhazování z levé strany z poloviny hřiště.

72
    Je to plzeňský celek, který drží míč na vlastní polovině.

72
    Což se jí nepovede, po ztrátě míč jeden z hostů fauloval na polovině domácích.

71
    Plzeň se s míčem dostala na polovinu Jihlavy a tlačí se k zakončení, respektive chce překonat potřetí obranu soupeře.

71
    Plzeň kombinuje na vlastní polovině v době, kdy zhruba dvacet minut před koncem vede v Jihlavě 2:0.

70
    Ale posléze jej ztrácí, hosté budou vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.

70
    Ale ani tato standardní situace nepřinesla střelu na branku Šampalíka. Jihlava ovšem zůstává u balonu.

69
    Což už neplatí, domácí celek se může prosadit po rohovém kopu z levé strany.

69
    Těžiště hry se přesunulo na polovinu hřiště, kde drží míč hostující tým.

69
    Právě Šampalík bude vykopávat od vlastní branky.

68
    A i proto se domácí celek žene do útoku, jenže Šampalík nezasahuje.

68
    Nicméně, ani dvoubranková ztráta nevyřazuje domácí hráče z boje o to, aby získali v posledním duelu sezony alespoň bod.

67
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Beseda, přichází Průša.

67
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň byla aktivní v útočné fázi. Odražený míč si zhruba na hranici penalty našel TOMÁŠ SKÁLA a dostal jej ke vzdálenější tyči. Hosté vedou 2:0.

66
    Rohový kop pro domácí, ale nic z toho. U balonu je opět hostující tým, aniž by Šampalík zasahoval.

66
    Přímý kop domácích z poloviny hostů nic zajímavého nepřinesl, a tak drží míč favorit duelu z Plzně.

65
    Žlutou kartu dostává Mudra (FC Viktoria Plzeň).

65
    Ale Jihlava z té standardní situace nic nevytěžila, navíc jeden z domácích hráčů fauloval na polovině hostů.

64
    Žlutou kartu dostává Šerý (FC Vysočina Jihlava).

63
    Jihlava kombinuje na polovině hřiště, ale Plzeň dobře pracuje v obraně.

63
    Což se může změnit po autovém vhazování domácích z levé strany z poloviny hostů.

62
    Šampalík toho za více než hodinu hry moc na práci neměl, ale to platí také o brankářích domácích.

62
    Viktoria se po rozehraní standardní situace nedostala ke střele, i tak hosté drží míč na svých kopačkách.

61
    Plzeňský kontr bude pokračovat rohovým kopem z levé strany.

61
    Jenže Šampalík po volném přímém kopu jednoho z domácích hráčů nezasahoval.

60
    Plzeň nepředvedla nic v útočné fázi, a tak je tady dokonce zajímavý přímý kop pro Jihlavu.

59
    Hosté budou rozehrávat volný přímý kop po faulu jednoho z domácích na polovině Plzně.

59
    Jihlava se nemůže dostat k balonu, Plzeň je trpělivá, avšak zatím si nevypracovala žádnou příležitost ve druhé půli.

58
    A právě on bude vhazovat z pravé strany z poloviny toho domácího.

58
    I ve druhém poločase platí, že o něco aktivnější je hostující celek.

57
    Plzeň se tlačí k zakončení, chce přidat druhý gól, ale teď ji Jihlava nepustila ke střele.

57
    Plzeň bude vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.

56
    Což už sice na pár sekund neplatilo, ale dobrý plzeňský pohyb po ztrátě míče vedl opět k zisku balonu.

56
    A tak po výkopu Šamplíka kombinuje hostující mužstvo na vlastní polovině.

55
    Jihlava se hrnula do útoku po volném kopu, byl to rychlý útok, avšak zakončený mimo branku soupeře.

55
    Zhruba na polovině hřiště zastavil jeden z hostů svého soupeře za pomocí faulu, žlutá karta to nebude.

55
    A to usílí skončilo v době, kdy jeden z hostujících hráčů vypálil mimo branku Jihlavy...

54
    Plzeň bude pokračovat ve své aktivitě autovým vhazováním z levé strany.

54
    Nicméně, i nadále platí, že západočeský celek více drží míč, a to nejen v kontextu celého utkání, ale také v kontextu druhého poločasu.

53
    Zase nebyla první fáze hostujícího útoku špatná, ale finální fázi překazil ofsajd.

53
    Viktoria kombinuje na vlastní polovině a snaží se trpělivou hrou překonat obranný blok Jihlavy.

52
    Autové vhazování z pravé strany pro Plzeň je tady!

52
    Ale Jihlava se bez větších problémů dostala k balonu, jeden z domácích hráčů ovšem nepřekonal Šampalíka, jelikož balon šel mimo branku Plzně.

52
    Viktoria přežila v poklidu útok Vysočiny, západočeské mužstvo bude vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.

51
    Zatím nic zásadního se ve druhém poločase nestalo, tak uvidíme, co předvede Jihlava po faulu jednoho z hostů na polovině domácích.

51
    Západočeši budou pokračovat v útoku autovým vhazováním z pravé strany.

50
    Tohle utkání není střelecky bohaté, těch střel jsme v dosavadním průběhu utkání neviděli mnoho. Soukup a Šampalík těch těžkých momentů měli pramálo.

49
    Plzeň neměla tu první fázi útoku špatnou, ale i tak se nedostala ke střele. Jihlava bude vhazovat z pravé strany.

49
    Zatím se nedá říci, že by v úvod druhého poločasu jeden z týmů svého soupeře nějak přehrával, že diktoval tempo hry.

48
    Což o to, Plzeň se snažila, ale jeden z hostujících hráčů stál v ofsajdu.

48
    Svěřenci Zdeňka Psotky budou moci zvýšit své vedení po volném přímém kopu z poloviny soupeře.

47
    Zatím jsme viděli dvě střely na branku (1:1), přičemž ta jediná, kterou vyslala plzeňský Rudolf Novák, tak ta byla gólová.

47
    Nicméně Jihlava si balonu na svých kopačkách víceméně vůbec neužila...

47
    Avšak ani celkem znatelná trpělivost hostujících hráčů nevedla k ničemu podstatnému.

46
    Jako první jde ve druhém poločas do útoku Plzeň.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Sargsyan, přichází Pěnkava.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Soukup, přichází Kolář.

46

První poločas posledního kola Juniorské ligy skončil výhrou Plzně v poměru 1:0, když se západočeští fotbalisté dokázali prosadit v 34. minutě po rohovém kopu z pravé strany. Viktoria v úvodním dějství více držela míč a dá se také říci, že měla více ze hry. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45

45+1
    Plzeň získala celkem snadno míč a bude vhazovat z pravé strany.

45
    Další faul jednoho z hráčů Plzně na polovině Jihlavy.

45
    Nicméně, nyní se musí domácí celek bránit, Plzeň bude vhazovat z pravé strany z poloviny Jihlavy.

44
    Jihlavský útok se momentálně vyznačoval trpělivostí, ale poté také faulem po ztrátě míče.

44
    Plzeň zastavila rychlý kontr Jihlavy po levé straně faulem na polovině hřiště.

43
    Plzeň byla aktivní v útočné fázi a byla zároveň přímočará, jeden z hostů vystřelil mimo branku Soukupa.

43
    Jihlava se ve finální fázi nedokázala prosadit. Šampalík bude vykopávat od své branky!

42
    A další faul v krátkém sledu, který jde na konto plzeňských hráčů.

42
    Jeden z domácích hráčů přesunul těžiště hry na pravou stranu, kde hostující hráč fauloval fotbalistu Jihlavy.

41
    Sudí Mrázek odpískal faul jednomu z hostů při akci domácích po levé straně na polovině hřiště.

41
    Ale Plzeň na tom byla velie dobře po ztrátě míče. Hosté jsou o něco aktivnější.

40
    Navíc nyní bude Jihlava vhazovat z vlastní poloviny.

40
    Po rohovém kopu z levé strany sice Plzeň obléhá branku Jihlavy, ale nakonec ani nevstřelí na Soukupa.

39
    Plzeňský útok nevypadal zle v první fázi, hosté budou rozehrávat rohový kop z levé strany!

38
    Jhlava včas zachytila útok soupeře, který se opět postupným útokem snaží prosadit.

38
    Plzeň byla chvilku trpělivá, ale poté pomezní sudí odmával vůbec poprvé ofsajd jednomu z týmu.

37
    Těžiště hry se nyní přesunulo na polovinu hostů, kteří mohou přidat druhý gól.

37
    Ale krátce poté, co outsider duelu přešel s míčem polovinu hřiště, tak o balon přišel.

37
    Nicméně, nyní to bude Jihlava, kdo bude vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.

36
    Viktoria je týmem, který nem nějakou střeleckou převahu, ale drží více míč.

36
    Navíc po ztrátě míče Fiala (JIH) fauloval, a tak sudí Mrázek vytahuje vůbec poprvé žlutou kartu.

35
    Jihlava sice drží míč, ale Plzeň nakonec tenhle útok soupeře ubrání, aniž by Vysočina vystřelila.

35
    Jihlava rozehraje z poloviny hřiště.

34
    Plzeň měla k dispozici přímý kop ze strany, na který si naběhl RUDOLF NOVÁK. Plzeňský stoper předskočil soupeře a placírou k levé tyči poslal Viktorii do vedení 1:0.

34
    Plzeň si svojí aktivní hrou při tomto útoku vybojovala zajímavý přímý kop z pravé strany.

33
    Jihlava na pár sekund přerušila útok hostů po pravé straně, je tady aut pro Viktorii.

33
    Plzeň se nakonec dokázala vrátit do své obrany po ztrátě míče a bude to nyní Viktoria, kdo bude tvořit hru.

32
    Za 32 minut hry jsme branku neviděli, asi největší šanci měla Plzeň, ale jeden z hostů zahodil pokutový kop.

32
    Ale dobrá obrana Jihlavy vyhání postupný útok Plzně až na polovinu hostů.

32
    Další vhazování pro hosty!

31
    Plzeň bude vhazovat z levé strany z poloviny soupeře.

31
    Je za námi více než polovina hrací doby a ani jeden z týmů nějak zásadně nepřehrává svého soupeře.

31
    Po autovém vhazování hostů se chvíli hrálo na polovině hřiště, ale nic zajímavého z toho nebylo.

30
    Sotva za polovinu hřiště se s míčem dostala Jihalva, je tady aut pro Plzeň.

30
    Což už nyní neplatí, protože Plzni moc nefungovala útočná fáze. Jihlava vhazuje z pravé strany.

29
    Teď se hraje na polovině Jihlavy.

29
    Po rohovém kopu se Plzeň tlačí do zakončení, ale zatím nevystřelila. Snaha Viktorie bude pokračovat autovým vhazováním z pravé strany.

28
    Viktoria vybojovala rohový kop z pravé strany!

28
    Plzeň se dostala s balonem na polovinu soupeře, ale Soukup zatím nemusel zasahovat.

27
    A tak po dobré obranné činosti hráčů Jihlavy je tady útok Vysočiny.

27
    Po rohovém kopu z levé strany se Viktoria zatím nedokázala v útočné fázi prosadit. Hosté zatím nevystřelili na branku Soukupa.

26
    Tenhle útok nevypadal zle, ale od jednoho z hráčů Jihlavy šel míč do zámezí, roh pro hosty.

26
    Viktoria celkem snadno a hlavně bez potíží získala balon. Plzeň jde do útoku.

25
    Každopádně, nyní je na tahu Jihlava, která vhazuje z poloviny Plzně z levé strany.

25
    Nedá se říci, že by měl některý z týmu nějakou větší převahu v posledních minutách.

24
    Jenže Plzeň nic nepředvedla v útočné fázi, a tak je to Jihlava, kdo bude vhazovat z vlastní poloviny.

24
    Po autovém vhazování ovšem získala míč Plzeň, která bude útočit po autovém vhazování z poloviny hřiště.

23
    Ale i tak drží míč nadále outsider duelu, který bude vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.

23
    Jihlava si dala celkem načas s rozehraním zajímavé standardní situace, avšak pokus jednoho z domácích hráčů byl zablokovaný.

22
    Avšak plzeňský hráč zablokoval střelu soupeře, nicméně jeden z jeho spoluhráčů zapsal další faul hostujícího celku.

21
    A Jihlavu naopak tohle může nabudit. Je tady volný přímý kop pro domácí hráče ze zajímavé pozice.

20
    Jakub Kopřiva (PLZ) se postavil k penaltě, ale plzeňský hráč poslal míč mimo branku Jihlavy.

20
    Byla nařízena penalta proti Jihlavě!

20
    Plzeňský útok zatím nevypadá špatně, alespoň tedy ta první fáze, ale Jihlava nepustila svého soupeře k zakončení.

19
    Ale Viktoria včas reagovala po ztrátě míče, ba dokonce měla k dispozici aut, ale nic z něj nevytěžila.

18
    Což se jim nepovedlo, když se hosté nedostali s balonem přes polovinu hřiště.

18
    Plzeňští kombinují na vlastní polovině a snaží se prosadit trpělivou kombinací.

18
    Jihlava disponovala celkem zajímavým přímým kopem z dobré pozice, ale Plzeň pracovala dobře v obraně, Šampalík nezasahoval.

17
    Co se týče standardních situací, tak Plzeň zatím neměla k dispozici rohový kop, to Jihlava rozehrávala od rohového praporku dvakrát.

17
    Plzeň na pár sekund ztratila míč, ale Jihlava se k ničemu podstatnému v útočné fázi nedostala.

16
    Jihlavě nevyšla ideálně finální fáze postupného útoku, a tak bude Šampalík vykopávat od vlastní branky.

16
    Plzeň byla hlavně aktivnější v úvodu zápasu, ale poslední minuty patří spíše Jihlavě.

15
    Je tady autové vhazování pro Jihlavu z poloviny hřiště.

15
    Za zhruha patnáct minut hry jsme viděli jednu střelu na branku, kdy musel zasahovat Šampalík (PLZ). To Soukup (JIH) byl bez práce.

14
    Teď se hraje na polovině Plzně, Jihlava v posledních minutách zabrala a snaží se diktovat tempo hry.

14
    A to autové vhazování si Vysočina zopakuje.

14
    A tak Soukup vykopával od vlastní branky. Jihlava bude pokračovat autovým vhazováním.

13
    Těžiště hry se přesunulo na polovinu plzeňského celku, Viktoria se vydala dokonce i na polovinu soupeře, ale útok hostů byl zakončení střelou mimo branku Soukupa.

13
    A posléze plzeňští hráči získali balon.

12
    Viktorii se alespoň na pár sekund podařilo přerušit útok Vysočiny, která bude vhazovat z poloviny hřiště.

12
    Ale Plzeň nepředvedla nic zásadního v útočné fázi, a tak musí jedenáct plzeňských hráčů spěchat do obrany.

12
    Teď bude ovšem Plzeň na tahu, a sice po výkopu Šampalíka.

11
    Zatím drží míč západočeské mužstvo, nicméně v posledních minutách to byla právě Plzeň, která se musela bránit.

11
    Jihlava svojí aktivitu po další standardní situaci zakončila střelou na branku Matyáše Šampalíka, který ovšem byl na svém místě.

10
    Po rohovém kopu z pravé strany obléhala Jihlava vápno Plzně. Je tady další rohový kop, ale tentokráte z levé strany.

9
    Je tady první rohový kop zápasu. Rozehrávat jej bude Jihlava.

9
    Nicméně outsider utkání z Jihlavy se nedostal k zakončení. Plzeň bude vhazovat z levé strany.

8
    Jenže autové vhazování neznamenalo nic zásadního pro průběh duelu. Teď se navíc musí mírný favorit zápasu z Plzně bránit.

8
    V osmé minutě hry mají plzeňští junioři k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.

8
    Ale Jihlava zachytila ten kontr Plzně, a tak to má západočeské mužstvo celkem v útočné fázi těžké.

7
    Plzeň neměla žádné větší potíže v obranné činností, Šampalík nezasahoval, a tak drží míč západočeské mužstvo, a sice na vlastní polovině.

6
    Plzeň si nevedla v první fázi útoku zle, ale finální fáze nebyla ideální, a tak se nyní musí hostující celek bránit.

6
    Jihlava se bez problémů vrátí do obrany, protože jeden z domácích hráčů fauloval na polovině soupeře.

6
    Jihlava se sice s míčem dostala za polovinu hřiště, avšak Plzeň včas zachytila kontr soupeře.

5
    Plzeňský útok po pár sekundách skončil, obrana Jihlavy byla důsledná. Krátce po ztrátě míče navíc jeden z hostů fauloval domácího hráče na polovině Vysočiny.

5
    Krátce po autovém vhazování ztratila Vysočina balon, a tak bude Plzeň tvořit hru.

4
    Aktivita západočeského celku však nevedla k ohrožení branky Soukupa. Jihlava má k dispozici aut.

4
    Západočeši vsadili na rychlý kontr a momentálně svírají svého soupeře na polovině Vysočiny.

4
    Jenže obrana Vysočiny vyhání plzeňské hráče až na polovinu západočeského celku.

3
    Plzeň kombinuje ve středu hřiště a snaží se postupným útokem prosadit.

3
    Netrvalo dlouho a balon drží opět západočeské mužstvo díky dobré práci jednoho z hráčů Viktorie po ztrátě míče.

2
    Viktoria však nevyprodukovala žádnou střelu na branku Soukupa, Jihlava se dostala k míči a nyní bude právě Vysočina tvořit hru.

2
    Po autovém vhazování Plzně zatím Viktoria neztratila balon a ve druhé minutě obléhá jihlavskou branku.

1
    Plzeň se dostala s míčem přes polovinu hřiště a snažila se ohrozit branku Pavla Soukupa. Viktoria má k dispozici aut.

1
    Jako první šla do útoku Jilhlava, ale domácí celek po pár sekundách ztratil míč, Viktora bude vhazaovat z vlastní poloviny.

1
    Hvizdem sudího Petera Mrázka začalo utkání.

1

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Pedro, Hron, Vitásek, Šerý (C), Rychetník, Sargsyan, Beseda, Včelka, Duba, Fiala
    Náhradníci: Kolář – Průša, Kolčava, Pěnkava

FC Viktoria Plzeň: Šampalík – Rychnovský, Teršl, Novák, Vukajlovič, Vacovský (C), Kopřiva, Debellis, Skála, Havel, Mudra
    Náhradníci: Luhový – Sedláček, Pinc, Petr

Rozhodčí: Mrázek – Pochylý, Pfeifer.

Dnešní duel se pochopitelně neobejde bez trojice sudích. Těmi budou jakožto hlavní Peter Mrázek, role asistentů tohoto muže se poté zhostí Stanislav Pochylý a Michal Pfeifer.

Plzeň se po špatném podzimu herně zvedla. Vyhrála třeba v Liberci, kde byla horším týmem, ale jediný gól jí stačil na zisk tří bodů. Svěřenci bývalého trenéra Sigmy Olomouc Zdeňka Psotky získali doma tři body v zápase se Spartou, když v závěru, když v závěru rozhodl krásnou střelou z pětatřiceti metrů k pravé tyči Martin Rychnovský.

V dresu Viktorie nastupoval v letošní sezoně nejlepší střelec ligy Matějka, ale ten momentálně hostuje v Českých Budějovicích. Jinak by dnes ze Západočechy mohlo nastoupit několik hráčů z plzeňské U19, která je druhá v tabulce Celostátní ligy staršího dorostu. Kouč Psotka dává plzeňským dorostencům hodně prostoru i v juniorské lize.

Jihlava je po devětadvaceti odehraných duelech čtrnáctá o skóre za třináctou Příbramí. V této sezoně získala jednatřicet bodů. Naposledy prohrála právě se zmiňovaným mužstvem na jeho hřišti celkem jednoznačně, a sice poměrem 1:4. Jako jediný se jihlavských fotbalistů prosadil až v závěru Hron, ale to už pouze korigoval skóre za stavu 0:4 z pohledu hostujících hráčů. Nejlepšími střelci Vysočiny v letošním ligovém ročníku jsou Šerý a Záviška s osmi přesnými zásahy na svém kontě.

Hezký den! Juniorská liga dnes nabízí souboj Jihlavy s Plzní. Utkání posledního kola letošní sezony začíná ve 14:00 a textovým přenosem vás provede Vít Muzikář.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.