Cagliari – AC Milán 2:1 (kon.) | AS Řím – Janov 3:2 (kon.) | Sampdoria – Neapol 2:4 (kon.)
Palermo – Empoli 2:1 (kon.) | Crotone – Lazio 3:1 (kon.) | Fiorentina – Pescara 2:2 (kon.)
Turín – Sassuolo 5:3 (kon.) | Inter – Udinese 5:2 (kon.)
ACF Fiorentina
2:2 (0:1)
Delfino Pescara 1936
Neděle 28.05.2017, 20:45 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Italská Serie A • 38. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (22:53:51)

Utkání končí remízou 2:2. Hosté asi měli vyhrát, vždyť po zásahu Jeana-Christopheho Bahebecka vedli už o dva góly a navíc hráli proti deseti soupeřům. Fiorentina však dokázala i v oslabení porážku odvrátit. Hned minutu po Bahebeckově trefě totiž snížil Riccardo Saponara a v 85. minutě vyrovnal Matías Vecino. Fotbalisté Fiorentiny zůstali na osmé příčce, o posledním místě Pescary pak bylo rozhodnuto už dlouho.

90+3

90+3
    Gianluca Caprari si na útočné polovině počínal nedovoleně a rozehrávat tak bude domácí tým.

90+2
    Hra se teď přelévá nahoru – dolů! Khouma Babacar se z levé strany řítil na hostující bránu, ale zakončil vedle vzdálenější tyče.

90+1
    Utkání bude nastaveno o tři minuty!

90
    Gianluca Caprari mohl rozhodnout! Sám před Drągowskím ale zamířil vedle tyče!

89
    Kousek za pokutovým územím se dostal ke střele Ledian Memushaj. Zamířil vysoko nad!

87
    Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Jean-Christophe Bahebeck, přichází Mamadou Coulibaly.
    85. Matías VECINO - 2:2

85
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Domácí dokázali i v deseti vymazat dvougólové manko! Zasloužil se o to MATÍAS VECINO, na jehož krásnou střelu z nějakých 25 metrů Fiorillo nedosáhl. Hostující gólman se prolétl vzduchem zbytečně – 2:2.

84
    Hostující brejk zastavil praporek pomezního rozhodčího, který viděl ofsajd jednoho z hráčů Pescary.

83
    Riccardo Saponara je ve druhém poločase velmi aktivní! Jeho hlavičku vytlačil na roh Fiorillo.

82
    Tello si našel na pravé straně šestnáctky prostor ke střele. Tu ale poslal jen do rukavic Fiorilla.

80
    Ianis Hagi pokazil rozehrávku standardní situace. Syn legendárního záložníka poslal míč za bránu.

79
    Hosté se již nikam neženou a snaží se především dobře bránit. Na jejich posledním místě se už nic nezmění, ale s vítězstvím na závěr by se jim jistě Serie A opouštěla lépe.

77
    Žlutou kartou se zapsal do statistik zápasu domácí Ianis Hagi.

76
    Proti hostující bráně se řítil Caprari, která byl ale v ofsajdu.

Martin Augustin

Branky: 66. Saponara (Babacar), 85. Vecino (Valero) – 15. Caprari (Memushaj), 65. Bahebeck (Caprari)

Karty:   36. Chiesa (FIO), 65. Astori (FIO), 77. Hagi (FIO) – 42. Campagnaro (PES)   38. Chiesa (FIO)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 15:13.
    ACF Fiorentina: Drągowski – Tomović, Gonzalo Rodríguez (C) (60. Valero), Astori, Salcedo – Vecino, Cristóforo (68. Tello) – Chiesa, Saponara, Bernardeschi (56. Hagi) – Babacar.
    Náhradníci: Tătăruşanu, Sportiello – De Maio, Badelj, C. Sánchez, Valero, Hagi, Milić, Iličić, N. Kalinić, Olivera, Tello.

Delfino Pescara 1936: Fiorillo – Zampano, Campagnaro, Fornasier, Biraghi – Verre, Brugman, Memushaj (C) – Murić (72. Mitrita), Bahebeck (87. Coulibaly), Caprari.
    Náhradníci: Aldegani, Bizzarri – Cerri, Mitrita, Coulibaly, Coda, Cubas, Miličević, Del Sole.

Rozhodčí: D. Martinelli