23
Finsko
3
25; 14
Neděle 28.05.2017, 20:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Kvalifikace MS - muži • Skupina F

0:0
    Dnešní utkání je tedy u konce a z vítězství ve čtyřech setech se radují Finové. První sada sice byla vyrovnaná, ale následně Finsko naprosto zdemolovalo nevýrazné Čechy a již po dvou sadách mělo jistotu postupu. Naši reprezentanti ještě zabojovali, proti prostřídané sestavě Finska získali jeden set, nicméně na více to nestačilo. Čtvrtou sadu Finsko opět ovládlo a zaslouženě zvítězilo.

14:25
    Je hotovo! Češi si nepřipravili dobrý útok a následně nezastavili tvrdý atak.

14:24
    Dlouhá výměna končí nepřesným útokem Šulisty. Češi dostali tři šance, ale ani tak nedokázal bodovat. Mečbol!

14:23
    Severská země si nepřipravila dobrý útok. Sinkkonen míč jemně poslal do zámezí.

13:23
    Mečbol však Finové ještě nezískávají. Aspoň lehce teď skóre koriguje Marek Beer.

12:23
    Špatná Habrova nahrávka. Beer už z těžké pozice nevytěžil bod.

12:22
    Do samotný koncovky jdou Finové s deseti body náskoku. Nezastavitelný byl totiž útok Sinkkonena.

12:21
    Opět je středem úspěšný Šulista.

11:21
    Počtvrté či popáté v utkání teď Esko boduje přímým bodem z druhého doteku.

11:20
    Útokem přes střed nyní uspěl Šulista, který využil toho, že Sinkkonen nešel do bloku.

10:20
    Opakuje se to př útoku Finska. Úspěšný byl Sinkkonen.

10:19
    Oba celky teď pravidelně docela bez problémů útočí. Finům však tohle naprosto v pohodě stačí.

9:19
    Bohužel i Habr se dopouští nepřesnosti na podání.

9:18
    Chyba při podání Finska. Na servis jde Filip Habr.

8:18
    V útoku jsou ale Finové nezastavitelní. Stále se udržuje desetibodový náskok.

8:17
    Osmý bod v tomto setu Čechům zařizuje Jan Hadrava. Jeho útok po lajně byl přesný.