Most – Kladno | 5:4 (2:1 po s.s.) | | | Hr. Králové – Pardubice | 3:5 (kon.) |
Hostivař – Pardubice | 0:1 (kon.) | | | Letohrad – Plzeň | 6:0 (kon.) |
Ústí n/L ''B'' – Lev Litvínov | 8:4 (kon.) |
Hr. Králové – Plzeň | 0:8 (kon.) | | | Pardubice – Karviná | 3:1 (kon.) | | | Dobřany – Kelti | 6:3 (kon.) |
Hostivař – Letohrad | 6:5 (kon.) |
po s.s. (2:1)
HBC Most
5:4
(1:2, 2:2, 1:0 - 0:0)
HBC Kladno
Krásné utkání které v nájezdech nakonec vyhrál tým Mostu. Bývalý obhájce třetího místa Kladno končí tentokrát na pozici čtvrté a v jejich obličejích samozžejmě vidíme velké zklamání.
(13:58:04)
|
||
Konec zápasu.
|
||
7. série
2:1
|
Petr PATYK neproměňuje.
|
|
7. série
2:1
|
Ondřej ŠNAJDR proměňuje.
|
|
6. série
1:1
|
Jaroslav PROCHÁZKA neproměňuje.
|
|
6. série
1:1
|
Ondřej ŠNAJDR neproměňuje.
|
|
5. série
1:1
|
Aleš POPLUHÁR neproměňuje.
|
|
5. série
1:1
|
Petr PATYK neproměňuje.
|
|
4. série
1:1
|
Ladislav RAMEŠ neproměňuje.
|
|
4. série
1:1
|
Jaroslav PROCHÁZKA proměňuje.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
3. série
1:0
|
Adam DROŽ neproměňuje.
|
|
3. série
1:0
|
Štěpán DŮRAS neproměňuje.
|
|
2. série
1:0
|
Ondřej ŠNAJDR proměňuje.
|
|
2. série
0:0
|
Jan PROKOP neproměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Filip MANERT neproměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Jakub ARLT neproměňuje.
|
|
Samostatná střílení začínají.
|
||
Prodloužení skončilo stále remízovým stavem. O vítězi tedy rozhodne dovednostní soutěž samostatné střílení.
|
||
55:00
|
Prodloužení skončilo.
|
Branky a nahrávky:
15. Ondřej Šnajdr (Jiří Singer), 21. Jiří Singer (Ladislav Rameš, Šnajdr), 30. Adam Drož, 39. Adam Drož (Jiří Singer, Ondřej Šnajdr) – 6. Ondřej Zmeškal (Jan Prokop), 9. Jaroslav Procházka (Jiří Hrabár), 17. Štěpán Důras (Matěj Hudec), 26. Ondřej Bešťák (Jaroslav Procházka, Petr Patyk)
Rozhodčí: Matej Pleško, Jevhenij Danylec
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Jakub Arlt (KLA)
0:0 Filip Manert (MST)
2. série:
0:0 Jan Prokop (KLA)
1:0 Ondřej Šnajdr (MST)
3. série:
1:0 Štěpán Důras (KLA)
1:0 Adam Drož (MST)
4. série:
1:1 Jaroslav Procházka (KLA)
1:1 Ladislav Rameš (MST)
5. série:
1:1 Petr Patyk (KLA)
1:1 Aleš Popluhár (MST)
6. série:
1:1 Ondřej Šnajdr (MST)
1:1 Jaroslav Procházka (KLA)
7. série:
2:1 Ondřej Šnajdr (MST)
2:1 Petr Patyk (KLA)
HBC Most:
Walter (Tóth) – Popluhar, Půža, Kastner, Rameš – Šnajdr, Singer, Manert, Štrébl, Drož, Zuna
Náhradníci:
Trenér:
HBC Kladno: Keimar (Merta) – Tománek, Hrabár, Bešťák, Důras, Hudec , Arlt, Javorský, Kohout – , Zmeškal, Patera, Brada, Prokop, Svoboda, Patyk, Procházka J., Zdrubecký,Němec, Maurer, Stříbrný
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HBC Kladno: Keimar (Merta) – Tománek, Hrabár, Bešťák, Důras, Hudec , Arlt, Javorský, Kohout – , Zmeškal, Patera, Brada, Prokop, Svoboda, Patyk, Procházka J., Zdrubecký,Němec, Maurer, Stříbrný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Matej Pleško, Jevhenij Danylec
Diváci:
Lukáš Píša