Most – Kladno 5:4 (2:1 po s.s.) | Hr. Králové – Pardubice 3:5 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
3:5 (1:1, 0:3, 2:1)
HBC Pardubice
Neděle 28.05.2017, 16:30 • Zimní stadion Kutná Hora • Play-off Extraligy staršího dorostu • Finále

Děkujeme za sledování celého FINAL FOUR a všech skvělých zápasů. (18:44:48)

Strhující zápas si od druhé třetiny hosté vzít nenechali a stavají se tak mistry extraligy staršího dorostu pro rok 2016/17. Hradec se nevzdával a bojoval do posledních sil, ty už mu ale ke konci nevyzbyli a odchází ze zápasu jako poražený.

44:57
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky uklízí míček Jindřich KUNC a přidává další gól k titulu Autoskla.

44:33
    Hradec se snaží o srovnání jednogólového manka hrou bez brankáře.

43:04
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Viktor Zeman – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

43:04
    Hradec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR ŠIMEK. Asistence: Daniel Černý a Petr Vodvárka.

42:24
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Tomáš Pazourek – 2 min., nafilmovaný pád). Trest odpyká Daniel Fiedler.

42:24
    Na zemi svíjející se Pazourek sám nezvedl a potřeboval pomoc zdravotnic.

42:02
    Jiří Bucek baseballovým úderem nezakončil míček před odkrytou bránou !

41:11
    Založení útoku nedovolil svojí položenou hokejku Bogdány.

40:01
    Backhandová střela Šimunka otestovala pozorného Doležala pouze do do těla.

39:14
    Zajíček se vydal ku předu k brance, ale jeho střelu skryl v podpaží Novotný.

38:34
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Jakub Kvapil – 2 min., napadení).

37:09
    Česák se po své odražené střele ještě zmocnil míčku naneštěstí útočícího hráče z obrovské šance po zákroku sešlo.

36:45
    Souhra Tomáše Tajovského a Kunce směřovala poze na horní tyč !

35:50
    Míček u střídačky domácích vyšťoural Hradecký útočník z pod Kendíka, ale k ničemu se z toho neschýlilo.

34:53
    Buly vyhrál pro sebe Emmer a prověřil zda je Novotný stále připravený.

33:38
    Před brankou se míček pokoušel zasunout Šimek, jenže Doležal nechce udělat chybu a mezeru u tyče zazdil betonem.

Lukáš Píša

Branky a nahrávky: 6. Josef Šimůnek, 31. Viktor Zeman (Tomáš Pazourek), 44. Petr Šimek (Daniel Černý, Vodvárka) – 11. Jakub Kvapil (Miroslav Blažek, Moravec Šimon), 26. Jakub Kvapil (Šimon Moravec), 26. Jiří Bucek (Tomáš Zajíček), 28. Tomáš Zajíček (Jakub Kvapil, Bucek), 45. Jindřich Kunc

HBC Hradec Králové 1988: Novotný (Vaněk) – Brádler, Matys, Mlázovský, Zeman,Šimek – Bogdány, Černý, Fanderlík, Fiedler, Pazourek,Rakovský M.,Šedivý,Šimůnek,Vodvárka,Dlouhý, Rakovský J.
    HBC Pardubice: Doležal (Fořt) – Bucek A., Holman, Kvapil, Panchártek, Kendík, Tajovský T., – Česák, Zajíček, Bucek J., Moravec, Strouhal, Blažek, Mach, Emmer, Kunc, Richter, Krištof, Mikulecký

Rozhodčí: Matej Pleško, Jevhenij Danylec