Hostivař – Pardubice 0:1 (kon.) | Letohrad – Plzeň 6:0 (kon.)
HBC Hostivař
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HBC Pardubice
Neděle 28.05.2017, 09:00 • Zimní stadion Kutná Hora • Play-off Extraligy mladšího dorostu • O 3.–4. místo

HBC Autosklo-H.A.K Pardubice si z tohoto zápasu odnášejí vítězství 1:0 což znamená bronzovou příčku na východ Čech. Vítěz základní části celek HBC Hostivař si s velkým zklamáním z turnaje Final Four odváží poslední čtvrtou pozici. (10:29:34)

43:30
    Výborný obranný zákrok Martina Nocara nepustil dál Koubu v jeho působení směrem k domácí brance.

43:10
    Útočník Hostivaře Mazura svou špatnou přihrávkou na Jiřío Vaniše poslal Augustína do útoků. Ten se, ale nestihl rozkoukat a kazí hru v pásmu.

40:27
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Jakub Šimek – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

40:27
    Skákavý balónek nedokázal Kouba směřovat na branku domácích.

39:19
    Domácí tým stále nemůže vyrovnat. Jejich střely blokují jak hráči Pardubic tak jejich zatím skvělý brankář Foršt.

38:05
    Mareš před úplně prázdnou brankou odpaluje balónek a tím nedovolil dorážet útočníkům Autoskla.

37:33
    Hra se přelívá ze strany na starnu. Pardubice nechtějí vstřelit pouze jeden gól a útoči na domácí velkým tlakem.

35:38
    Hostivařský zadák Kubeš musel sprintovat do rohu za svou branku, aby zamezil start dobíhajícího Langra po prohrané buly.

35:08
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Vít Kouba – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

35:08
    Oddechový čas pro domácí.

34:40
    Zbrklý průchod Jedličky zastavil Zyta a úspešně vyhazuje za branku hostů.

33:07
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Filip Macek – 2 min., podražení).

32:35
    Závar před bránkou domácích stále narůstá, ale ani řada dorážek nekončí za zády Štourala.

31:55
    Nátlak Pardubic při konci početní převahy nezastavuje ani hostivařský Kubeš, který vyhazoval podel mantinelu.

30:54
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Martin Nocar – 2 min., vysoká hůl).

30:38
    Výbornou střelu Augustína dokázal svým tělem Štoural zpacifikovat.

30:19
    Po souboji v rohu v Pardubické třetině zůstal ležet Jiří Vaniš. Nakonec se sám zvedl a odchází na střídačku.