Kajmanské ostrovy – Arménie 6:1 (kon.) | Portugalsko – USA 1:3 (kon.) | Velká Británie – Libanon 2:1 (kon.)
Indie – Řecko 3:0 (kon.) | Bermudy – Francie 4:3 (3:2 po s.s.) | Finsko – Slovensko 1:3 (kon.)

Francie: Tritan Dumont (16:56:53)

Utkání mezi Francií a Bermudami byl po celou dobu neuvěřitelně vyrovnaný. Ani jedno mužstvo nikdy nevedlo o více než jeden gól. Francie ve třetí třetině dokázala vyrovnat na 3:3 a proto musely o vítězi zápasu rozhodnout nájezdy. Ty trvaly velmi dlouho, dohromady diváci v Pardubicích viděli šest sérií. O jeden gól víc z nájezdů nakonec daly Bermudy, vítěznou branku si připsal Jacob Amlong.

V samostatných stříleních zvítězil tým Bermudské ostrovy.
    Autorem vítězné branky je JACOB AMLONG.

6. série
    3:2
    Amlong je nakonec hrdinou utkání! Provedl nájezd skvěle, brankáři Lionovi nedal šanci.

6. série
    2:2
    Na druhé straně neuspěl Domain drama pokračuje.

5. série
    2:2
    Estey provedl nájezd nadějně, ale nakonec trefil břevno!

5. série
    2:2
    Martel trefil jen beton brankáře.

4. série
    2:2
    Bailey také proměňuje a prodlužuje nájezdové drama.

4. série
    1:2
    Nyní se mění pořadí nájezdníků a jedou opět Francouzi. Znovu se proti Leclercovi rozběhl Dissegna a opět byl úspěšný.

3. série
    1:1
    Dissegna je prvním francouzským úspěšným střelcem z nájezdu.

3. série
    1:0
    Estey nájezd neprovedl dobře. Dlouho s míčkem míchal na hokejce a nakonec ani nezakončil.

2. série
    1:0
    Ani Martel nebyl úspěšný, a tak nájezdy pokračují dál.

2. série
    1:0
    Bailey na druhé straně ale také neuspěl.

1. série
    1:0
    Abramov přestřelil branku Leclerca. Bermudy jsou ve výhodě.

1. série
    1:0
    Amlong ukázal rychlé ruce. Vymíchal brankáře Liona a vstřelil úvodní gól nájezdů.

Samostatná střílení začínají.

Protože 45 minut hry o vítězi utkání nerozhodlo, ke slovu se dostanou samostatné nájezdy. Ty rozhodnout, kdo získá z tohoto utkání bod navíc.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 2. Hands Jackson (Tremblay), 14. Hands Jackson (Bailey), 28. Merritt (Gosse), rozh. náj. Jacob Amlong – 4. Domain (Colotti, Slupski), 12. Bacul (Dissegna), 32. Dissegna (Proutat, Slupski)