Hongkong – Kajmanské ostrovy 3:4 (0:1 po s.s.) | Arménie – Haiti 0:1 (kon.) | Portugalsko – Švýcarsko 3:5 (kon.)
Finsko – Kanada 1:7 (kon.) | USA – Česko 3:2 (1:0 po s.s.) | Libanon – Bermudy 2:3 (kon.)
    WARILA - 3:2

V samostatných stříleních zvítězil tým USA.
    Autorem vítězné branky je CODY WARILA.

43:24
    Češi nyní dostanou možnost ještě vrátit utkání do stavu, ve kterém mělo být, tedy do vedení. Vyloučen je Matt Caron za vysokou hůl.
    41:51 Špatně uznaná branka Američanů.

41:51
    Míček neskončil v brance ani omylem a na hřiště létají z hlediště různé předměty. Uvidíme, jak se k situaci postaví rozhodčí. Záběry na kostce totiž jasně ukázaly, že to bylo břevno!
    41:48 Ruiz- 2:2

41:48
    USA právě vstřelily branku!
    Je vyrovnáno! Američané využili chyby v české defenzivě, perfektně sehráli přečíslení dva na jednoho a míček skončil v brance po střele JONNYHO RUIZE. Asistence: Bobby Housser.
    38:55 Heczko předvádí v brankovišti akrobatické zákroky.

38:55
    Američané míček záhy vrátili do nebezpečného prostoru před brankou a už to vydalo, že bude vyrovnáno. Jenže střela Američanů nakonec skončila nad bránou.

37:32
    Český tým nečekají jednoduché chvíle. Na trestnou lavici byl odeslán Ondřej Březina za podražení.

36:20
    Češi měli náznak přečíslení dvou na jednoho. Martin Špaček však bohužel ani nadvakrát míček za záda Rethageho nepropasíroval.

34:43
    Vyloučení v týmu USA (Matt Kisel – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Česko (Jan Pospíšil – 2 min., sekání).

34:43
    Vrátíme se ještě k situaci z první minuty třetí třetiny. Dle opakovaných záběru na kostce v hale je jasné, že rozhodčí Česku neuznali regulérní gól. Míček se neodrazil od břevna ale zevnitř branky. Mělo to být už 3:1.

30:38
    Češi zahrozili z protiútoku. Po střele Bacovského dokonce zvedali ruce nahoru, ale radost do byla předčasná, míček v brance neskončil.

27:20
    Současně jsou vyloučení Špaček a Hickey za hrubost.
    26:08 Sebejistý zákrok Heczka.

26:08
    Heczko drží míček ve své rukavici, poté co efektně chytil střelu Andrewa Hildretha od modré čáry.
    24:20 Po nejistém zákroku následovala řada strkanic.

24:20
    Následně se do sebe pustili Warila s Kudelou a oba si budou muset nuceně odpočinout na trestné lavici za hrubost. Američané hrají přesilovku pět na tři, protože vyloučen je také Pospíšil za vysokou hůl.

23:17
    K nevoli celého stadionu se vylučuje až teď, a to na straně České republiky. Vyloučen je Michal Slanec za nedovolené bránění.
    21:44 Tomáš FEJFAR - 1:2

21:44
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi pokračovali ve svém tlaku a po zásluze byli odměnění brankou a ujímají se vedení! Zadovkou mezi nohama poslal míček na slepo před branku na slepo Lux. Tam se nejlépe zorientoval TOMÁŠ FEJFAR a propálil brankáře Rethageho. Asistence: Ondřej Lux.
    20:48 Pohotový zákrok Heczka.

20:48
    Z levé strany nebezpečně vypálil Steve Gregory a Heczko musel předvést vynikající zákrok ramenem, aby udržel nerozhodný stav.
    14:29 Denny SCHLEGEL - 1:1

14:29
    Bohužel tomu tak nebude a Michal Dědič opouští trestnou lavici už nyní. Američané totiž bleskově využili přesilovou hru. Po vhazování se míček dostal k DENNYMU SCHLEGELOVI a ten jej pověsil pod břevno branky Lukáše Heczka. Češi právě inkasovali jsou první branku na turnaji. Asistence: Bobby Housser, Steve Gregory.

14:25
    Rozhodčí viděli další nedovolené zákrok. Michal Dědič je vyloučen na dvě minuty za nedovolenou hru tělem. Doufejme, že si zbytek trestu odsedí až ve druhé třetině.

11:05
    Dlouho se nakonec v plném počtu na obou stranách nehrálo. Na trestné lavici už sedí za nedovolené bránění Andrew Hildreth.

08:06
    Znovu se vylučuje a tentokrát na americké straně. Dvě minuty si půjde na trestnou lavici odsedět Jonny Ruiz za nedovolenou hru tělem. Rozhodčí jsou dnes zatím velmi úzkostliví.

06:28
    Nyní už ale český tým čeká klasické dvouminutové oslabení. Na trestnou lavici byl poslán Tomáš Kudela za nedovolenou hru tělem.
    05:19 Neuznaná branka Českého výběru.

05:19
    Už to vypadalo, že se český náskok zdvojnásobí. Míček se ovšem za brankovou čáru dostal až když už byla branka posunuta a tak gól nemůže platit.
    04:21 Tomáš Rejthar zatáhl za záchranou brzdu.

04:21
    Češi si druhou přesilovku utkání moc neužili. Vyloučen je totiž Tomáš Rejthar za nedovolené bránění.

03:58
    Vyloučení v týmu USA (Jim Daugherty – 2 min., držení protihráče).
    01:59 Michal DĚDIČ - 0:1

01:59
    Hned první přesilovou hru Češi dokázali zužitkovat. MICHAL DĚDIČ dostal od Soukupa přihrávku podél modré čáry a po krátkém rozmyšlení míček napálil přesně do pravého horního růžku branky Rethageho. Asistence: Lukáš Soukup, Martin Špaček.

01:14
    Češi si zahrají první přesilovku utkání. Vyloučen je Jess Hackett na dvě minuty za nedovolenou hru tělem.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 15. Schlegel (Housser, Gregory), 42. Ruiz (Housser), rozh. náj. Warila – 2. Dědič (Soukup, Špaček), 22. Fejfar (Lux)