Kvalifikace Bystřice pod Hostýnem | MFK Frýdek-Místek (kon.) |
konec
Kvalifikace Bystřice pod Hostýnem
MFK Frýdek-Místek
Michal Heřman
Rozpis finálové části:
Semifinále:
MFK Vyškov – Frýdek-Místek 1:2 po penaltách
Kozlovice - Přerov 1:0
O 23. místo:
Všechovice - Loukov 0:1 po penaltách
O 21. místo:
Žalkovice – Valašské Klobouky 2:1 po penaltách
O 19. místo:
Slavkov pod Hostýnem – Bystřice pod Hostýnem 1:0
O 17. místo:
Luhačovice - Blansko 1:3
O 15. místo:
Ráječko - Prusinovice 2:1
O 13. místo:
Chvalčov - Kroměříž 0:2
O 11. místo:
Uherský Brod – Bojkovice 2:1 po penaltach
O 9. místo:
Jedovnice – Starý Lískovec 1:0
O 7. místo:
Chropyně - Zašová 2:3 po penaltách
O 5. místo:
Baťov - Líšeň 0:1 po penaltách
O 3. místo:
MFK Vyškov – Přerov 2:1
Finále:
MFK Frýdek-Místek – FK Kozlovice 3:0
Tabulka nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. MFK Vyškov 5 4 1 0 12:0 13
2. Přerov 5 3 1 1 7:3 10
3. SK Baťov 5 2 2 1 5:3 8
4. Chropyně 5 1 2 2 2:7 5
5. Jedovnice 5 1 1 3 2:7 4
6. Uherský Brod 5 0 1 4 1:9 1
Skupina F:
1. Kozlovice 5 4 0 1 6:1 12
2. Frýdek-Místek 5 3 2 0 4:1 11
3. Líšeň 5 2 1 2 3:3 7
4. Zašová 5 1 2 2 3:6 5
5. Starý Lískovec 5 0 3 2 2:4 3
6. Bojkovice 5 0 2 3 2:5 2
Skupina G:
1. Chvalčov 5 5 0 0 8:0 15
2. Ráječko 5 3 1 1 6:1 10
3. Luhačovice 5 1 2 2 1:6 5
4. Slavkov pod Hostýnem 5 1 2 2 2:3 5
5. Žalkovice 5 1 2 2 1:2 5
6. Všechovice 5 0 1 4 1:7 1
Skupina H:
1. Kroměříž 5 4 0 1 18:5 12
2. Prusinovice 5 3 2 0 7:2 11
3. Blansko 5 3 0 2 11:6 9
4. Bystřice pod Hostýnem 5 2 1 2 10:8 7
5. Valašské Klobouky 5 1 1 3 5:5 4
6. Loukov 5 0 0 5 0:25 0
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Vyškov – Uherský Brod 3:0
Přerov – Jedovnice 1:0
Baťov – Chropyně 0:0
Vyškov – Jedovnice 3:0
Baťov – Uherský Brod 3:0
Přerov – Chropyně 2:0
Baťov – Jedovnice 2:0
Vyškov – Chropyně 4:0
Přerov – Uherský Brod 1:1
Skupina F:
Líšeň – Bojkovice 0:0
Zašová – Kozlovice 0:3
Starý Lískovec – Frýdek-Místek 0:0
Líšeň – Kozlovice 0:1
Starý Lískovec – Bojkovice 1:1
Zašová – Frýdek-Místek 0:0
Starý Lískovec – Kozlovice 0:1
Líšeň – Frýdek-Místek 1:2
Zašová – Bojkovice 2:1
Skupina G:
Chvalčov – Všechovice 3:0
Ráječko – Luhačovice 4:0
Žalkovice – Slavkov 0:0
Chvalčov – Luhačovice 2:0
Žalkovice – Všechovice 1:0
Ráječko – Slavkov 1:0
Žalkovice – Luhačovice 0:1
Chvalčov – Slavkov 1:0
Ráječko – Všechovice 1:0
Skupina H:
Kroměříž – Loukov 8:0
Blansko – Valašské Klobouky 1:0
Bystřice pod Hostýnem – Prusinovice 1:1
Kroměříž – Valašské Klobouky 3:2
Bystřice pod Hostýnem – Loukov 7:0
Blansko – Prusinovice 0:2
Bystřice pod Hostýnem – Valašské Klobouky 1:0
Kroměříž – Prusinovice 1:3
Blansko – Loukov 6:0
Tabulky základních skupin:
Skupina A:
1. Vyškov 5 4 1 0 9:0 13
2. Přerov 5 3 1 1 10:3 10
3. Baťov 5 2 2 1 4:3 8
4. Chvalčov 5 2 2 1 3:2 8
5. Ráječko 5 0 1 4 0:6 1
6. Žalkovice 5 0 1 0 4 0:12 1
Skupina B:
1. Chropyně 5 4 1 0 14:4 13
2. Jedovnice 52 2 1 7:4 8
3. Uherský Brod 5 2 1 2 7:5 7
4. Slavkov 5 1 3 1 3:3 6
5. Luhačovice 5 1 2 2 3:6 5
6. Všechovice 5 0 1 4 2:14 1
Skupina C:
1. Líšeň 5 4 1 0 5:1 13
2. Zašová 5 3 1 1 11:3 10
3. Starý Lískovec 5 2 1 2 6:5 7
4. Kroměříž 5 2 1 2 9:5 7
5. Blansko 5 2 0 3 6:7 6
6. Bystřice pod Hostýnem 5 0 0 5 1:17 0
Skupina D:
1. Frýde –Místek 5 5 0 0 9:0 15
2. Kozlovice 5 4 0 1 17:1 12
3. Bojkovice 5 3 0 2 8:2 9
4. Prusinovice 5 1 1 3 1:5 4
5. Valašské Klobouky 5 1 1 3 3:10 4
6. Loukov 5 0 0 5 0:20 0
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
TJ Sokol Žalkovice – SK Olympia Ráječko 0:0
SK Baťov 1930 – KMK Zubr Přerov 0:3
MFK Vyškov – TJ Chvalčov 1:0
SK Olympia Ráječko – SK Baťov 1930 0:2
TJ Chvalčov – TJ Sokol Žalkovice 1:0
KMK Zubr Přerov – MFK Vyškov 0:2
TJ Chvalčov - SK Olympia Ráječko 1:0
MFK Vyškov – SK Baťov 1930 0:0
TJ Sokol Žalkovice – KMK Zubr Přerov 0:5
SK Olympia Ráječko – MFK Vyškov 0:2
KMK Zubr Přerov – TJ Chvalčov 1:1
SK Baťov 1930 – TJ Sokol Žalkovice 2:0
KMK Zubr Přerov - SK Olympia Ráječko 1:0
TJ Sokol Žalkovice – MFK Vyškov 0:4
TJ Chvalčov – SK Baťov 1930 0:0
Skupina B:
TJ Slavkov pod Hostýnem – FK Luhačovice 0:0
Tatran Všechovice – ČSK Uherský Brod 1:4
FK Chropyně – SK Jedovnice 1:1
FK Luhačovice – Tatran Všechovice 0:0
SK Jedovnice – TJ Slavkov pod Hostýnem 1:1
ČSK Uherský Brod – FK Chropyně 2:3
SK Jedovnice – FK Luhačovice 1:2
FK Chropyně – Tatran Všechovice 5:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – ČSK Uherský Brod 0:0
FK Luhačovice – FK Chropyně 1:4
ČSK Uherský Brod – SK Jedovnice 0:1
Tatran Všechovice – TJ Slavkov pod Hostýnem 1:2
ČSK Uherský Brod – FK Luhačovice 1:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – FK Chropyně 0:1
SK Jedovnice – Tatran Všechovice 3:0
Skupina C:
FK Blansko – SK Líšeň 0:1
SK HS Kroměříž – Zašová 1:2
TJ Tatran Starý Lískovec – FK Bystřice pod Hostýnem 3:0
SK Líšeň – SK HS Kroměříž 1:1
FK Bystřice pod Hostýnem – FK Blansko 1:4
FC Zašová - TJ Tatran Starý Lískovec 1:1
FK Bystřice pod Hostýnem – SK Líšeň 0:1
TJ Tatran Starý Lískovec – KS HS Kroměříž 2:1
FK Blansko – Zašová 0:2
SK Líšeň - TJ Tatran Starý Lískovec 1:0
Zašová – FK Bystřice pod Hostýnem 6:0
SK HS Kroměříž – FK Blansko 3:0
Zašová – SK Líšeň 0:1
FK Blansko – TJ Tatran Starý Lískovec 2:0
FC Bystřice pod Hostýnem – SK HS Kroměříž 0:3
Skupina D:
TJ Spartak Valašské Klobouky – TJ Prusinovice 0:0
TJ Loukov – SK SV Bojkovice 0:4
FK Kozlovice – MFK Frýdek-Místek 0:1
TJ Prusinovice – TJ Loukov 1:0
MFK Frýdek-Místek – TJ Spartak Valašské Klobouky 1:0
SK SV Bojkovice – FK Kozlovice 0:1
MFK Frýdek-Místek – TJ Prusinovice 2:0
FK Kozlovice – TJ Loukov 8:0
TJ Spartak Valašské Klobouky – SK SV Bojkovice 0:3
TJ Prusinovice – FK Kozlovice 0:2
SK SV Bojkovice – MFK Frýdek-Místek 0:1
TJ Loukov - TJ Spartak Valašské Klobouky 0:3
SK SV Bojkovice – TJ Prusinovice 1:0
TJ Spartak Valašské Klobouky – FK Kozlovice 0:6
MFK Frýdek-Místek – TJ Loukov 4:0
Semifinále:
MFK Vyškov – Frýdek-Místek 1:2 po penaltách
Kozlovice - Přerov 1:0
O 23. místo:
Všechovice - Loukov 0:1 po penaltách
O 21. místo:
Žalkovice – Valašské Klobouky 2:1 po penaltách
O 19. místo:
Slavkov pod Hostýnem – Bystřice pod Hostýnem 1:0
O 17. místo:
Luhačovice - Blansko 1:3
O 15. místo:
Ráječko - Prusinovice 2:1
O 13. místo:
Chvalčov - Kroměříž 0:2
O 11. místo:
Uherský Brod – Bojkovice 2:1 po penaltach
O 9. místo:
Jedovnice – Starý Lískovec 1:0
O 7. místo:
Chropyně - Zašová 2:3 po penaltách
O 5. místo:
Baťov - Líšeň 0:1 po penaltách
O 3. místo:
MFK Vyškov – Přerov 2:1
Finále:
MFK Frýdek-Místek – FK Kozlovice 3:0
Tabulka nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. MFK Vyškov 5 4 1 0 12:0 13
2. Přerov 5 3 1 1 7:3 10
3. SK Baťov 5 2 2 1 5:3 8
4. Chropyně 5 1 2 2 2:7 5
5. Jedovnice 5 1 1 3 2:7 4
6. Uherský Brod 5 0 1 4 1:9 1
Skupina F:
1. Kozlovice 5 4 0 1 6:1 12
2. Frýdek-Místek 5 3 2 0 4:1 11
3. Líšeň 5 2 1 2 3:3 7
4. Zašová 5 1 2 2 3:6 5
5. Starý Lískovec 5 0 3 2 2:4 3
6. Bojkovice 5 0 2 3 2:5 2
Skupina G:
1. Chvalčov 5 5 0 0 8:0 15
2. Ráječko 5 3 1 1 6:1 10
3. Luhačovice 5 1 2 2 1:6 5
4. Slavkov pod Hostýnem 5 1 2 2 2:3 5
5. Žalkovice 5 1 2 2 1:2 5
6. Všechovice 5 0 1 4 1:7 1
Skupina H:
1. Kroměříž 5 4 0 1 18:5 12
2. Prusinovice 5 3 2 0 7:2 11
3. Blansko 5 3 0 2 11:6 9
4. Bystřice pod Hostýnem 5 2 1 2 10:8 7
5. Valašské Klobouky 5 1 1 3 5:5 4
6. Loukov 5 0 0 5 0:25 0
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Vyškov – Uherský Brod 3:0
Přerov – Jedovnice 1:0
Baťov – Chropyně 0:0
Vyškov – Jedovnice 3:0
Baťov – Uherský Brod 3:0
Přerov – Chropyně 2:0
Baťov – Jedovnice 2:0
Vyškov – Chropyně 4:0
Přerov – Uherský Brod 1:1
Skupina F:
Líšeň – Bojkovice 0:0
Zašová – Kozlovice 0:3
Starý Lískovec – Frýdek-Místek 0:0
Líšeň – Kozlovice 0:1
Starý Lískovec – Bojkovice 1:1
Zašová – Frýdek-Místek 0:0
Starý Lískovec – Kozlovice 0:1
Líšeň – Frýdek-Místek 1:2
Zašová – Bojkovice 2:1
Skupina G:
Chvalčov – Všechovice 3:0
Ráječko – Luhačovice 4:0
Žalkovice – Slavkov 0:0
Chvalčov – Luhačovice 2:0
Žalkovice – Všechovice 1:0
Ráječko – Slavkov 1:0
Žalkovice – Luhačovice 0:1
Chvalčov – Slavkov 1:0
Ráječko – Všechovice 1:0
Skupina H:
Kroměříž – Loukov 8:0
Blansko – Valašské Klobouky 1:0
Bystřice pod Hostýnem – Prusinovice 1:1
Kroměříž – Valašské Klobouky 3:2
Bystřice pod Hostýnem – Loukov 7:0
Blansko – Prusinovice 0:2
Bystřice pod Hostýnem – Valašské Klobouky 1:0
Kroměříž – Prusinovice 1:3
Blansko – Loukov 6:0
Tabulky základních skupin:
Skupina A:
1. Vyškov 5 4 1 0 9:0 13
2. Přerov 5 3 1 1 10:3 10
3. Baťov 5 2 2 1 4:3 8
4. Chvalčov 5 2 2 1 3:2 8
5. Ráječko 5 0 1 4 0:6 1
6. Žalkovice 5 0 1 0 4 0:12 1
Skupina B:
1. Chropyně 5 4 1 0 14:4 13
2. Jedovnice 52 2 1 7:4 8
3. Uherský Brod 5 2 1 2 7:5 7
4. Slavkov 5 1 3 1 3:3 6
5. Luhačovice 5 1 2 2 3:6 5
6. Všechovice 5 0 1 4 2:14 1
Skupina C:
1. Líšeň 5 4 1 0 5:1 13
2. Zašová 5 3 1 1 11:3 10
3. Starý Lískovec 5 2 1 2 6:5 7
4. Kroměříž 5 2 1 2 9:5 7
5. Blansko 5 2 0 3 6:7 6
6. Bystřice pod Hostýnem 5 0 0 5 1:17 0
Skupina D:
1. Frýde –Místek 5 5 0 0 9:0 15
2. Kozlovice 5 4 0 1 17:1 12
3. Bojkovice 5 3 0 2 8:2 9
4. Prusinovice 5 1 1 3 1:5 4
5. Valašské Klobouky 5 1 1 3 3:10 4
6. Loukov 5 0 0 5 0:20 0
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
TJ Sokol Žalkovice – SK Olympia Ráječko 0:0
SK Baťov 1930 – KMK Zubr Přerov 0:3
MFK Vyškov – TJ Chvalčov 1:0
SK Olympia Ráječko – SK Baťov 1930 0:2
TJ Chvalčov – TJ Sokol Žalkovice 1:0
KMK Zubr Přerov – MFK Vyškov 0:2
TJ Chvalčov - SK Olympia Ráječko 1:0
MFK Vyškov – SK Baťov 1930 0:0
TJ Sokol Žalkovice – KMK Zubr Přerov 0:5
SK Olympia Ráječko – MFK Vyškov 0:2
KMK Zubr Přerov – TJ Chvalčov 1:1
SK Baťov 1930 – TJ Sokol Žalkovice 2:0
KMK Zubr Přerov - SK Olympia Ráječko 1:0
TJ Sokol Žalkovice – MFK Vyškov 0:4
TJ Chvalčov – SK Baťov 1930 0:0
Skupina B:
TJ Slavkov pod Hostýnem – FK Luhačovice 0:0
Tatran Všechovice – ČSK Uherský Brod 1:4
FK Chropyně – SK Jedovnice 1:1
FK Luhačovice – Tatran Všechovice 0:0
SK Jedovnice – TJ Slavkov pod Hostýnem 1:1
ČSK Uherský Brod – FK Chropyně 2:3
SK Jedovnice – FK Luhačovice 1:2
FK Chropyně – Tatran Všechovice 5:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – ČSK Uherský Brod 0:0
FK Luhačovice – FK Chropyně 1:4
ČSK Uherský Brod – SK Jedovnice 0:1
Tatran Všechovice – TJ Slavkov pod Hostýnem 1:2
ČSK Uherský Brod – FK Luhačovice 1:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – FK Chropyně 0:1
SK Jedovnice – Tatran Všechovice 3:0
Skupina C:
FK Blansko – SK Líšeň 0:1
SK HS Kroměříž – Zašová 1:2
TJ Tatran Starý Lískovec – FK Bystřice pod Hostýnem 3:0
SK Líšeň – SK HS Kroměříž 1:1
FK Bystřice pod Hostýnem – FK Blansko 1:4
FC Zašová - TJ Tatran Starý Lískovec 1:1
FK Bystřice pod Hostýnem – SK Líšeň 0:1
TJ Tatran Starý Lískovec – KS HS Kroměříž 2:1
FK Blansko – Zašová 0:2
SK Líšeň - TJ Tatran Starý Lískovec 1:0
Zašová – FK Bystřice pod Hostýnem 6:0
SK HS Kroměříž – FK Blansko 3:0
Zašová – SK Líšeň 0:1
FK Blansko – TJ Tatran Starý Lískovec 2:0
FC Bystřice pod Hostýnem – SK HS Kroměříž 0:3
Skupina D:
TJ Spartak Valašské Klobouky – TJ Prusinovice 0:0
TJ Loukov – SK SV Bojkovice 0:4
FK Kozlovice – MFK Frýdek-Místek 0:1
TJ Prusinovice – TJ Loukov 1:0
MFK Frýdek-Místek – TJ Spartak Valašské Klobouky 1:0
SK SV Bojkovice – FK Kozlovice 0:1
MFK Frýdek-Místek – TJ Prusinovice 2:0
FK Kozlovice – TJ Loukov 8:0
TJ Spartak Valašské Klobouky – SK SV Bojkovice 0:3
TJ Prusinovice – FK Kozlovice 0:2
SK SV Bojkovice – MFK Frýdek-Místek 0:1
TJ Loukov - TJ Spartak Valašské Klobouky 0:3
SK SV Bojkovice – TJ Prusinovice 1:0
TJ Spartak Valašské Klobouky – FK Kozlovice 0:6
MFK Frýdek-Místek – TJ Loukov 4:0
Semifinále:
MFK Vyškov – Frýdek-Místek 16:00
Kozlovice – Přerov 16:00
O 23. místo:
Všechovice – Loukov 16:00
O 21. místo:
Žalkovice – Valašské Klobouky 16:15
O 19. místo:
Slavkov pod Hostýnem – Bystřice pod Hostýnem 16:15
O 17. místo:
Luhačovice – Blansko 16:15
O 15. místo:
Ráječko – Prusinovice 16:30
O 13. místo:
Chvalčov – Kroměříž 16:30
O 11. místo:
Uherský Brod – Bojkovice 16:30
O 9. místo:
Jedovnice – Starý Lískovec 16:30
O 7. místo:
Chropyně – Zašová 16:45
O 5. místo:
Baťov – Líšeň 16:45
O 3. místo:
Poražený semifinalista 1 – poražený semifinalista 2 16:45
Finále:
Vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2 17:00
Skupina E:
1. MFK Vyškov 5 4 1 0 12:0 13
2. Přerov 5 3 1 1 7:3 10
3. SK Baťov 5 2 2 1 5:3 8
4. Chropyně 5 1 2 2 2:7 5
5. Jedovnice 5 1 1 3 2:7 4
6. Uherský Brod 5 0 1 4 1:9 1
Skupina F:
1. Kozlovice 5 4 0 1 6:1 12
2. Frýdek-Místek 5 3 2 0 4:1 11
3. Líšeň 5 2 1 2 3:3 7
4. Zašová 5 1 2 2 3:6 5
5. Starý Lískovec 5 0 3 2 2:4 3
6. Bojkovice 5 0 2 3 2:5 2
Skupina G:
1. Chvalčov 5 5 0 0 8:0 15
2. Ráječko 5 3 1 1 6:1 10
3. Luhačovice 5 1 2 2 1:6 5
4. Slavkov pod Hostýnem 5 1 2 2 2:3 5
5. Žalkovice 5 1 2 2 1:2 5
6. Všechovice 5 0 1 4 1:7 1
Skupina H:
1. Kroměříž 5 4 0 1 18:5 12
2. Prusinovice 5 3 2 0 7:2 11
3. Blansko 5 3 0 2 11:6 9
4. Bystřice pod Hostýnem 5 2 1 2 10:8 7
5. Valašské Klobouky 5 1 1 3 5:5 4
6. Loukov 5 0 0 5 0:25 0
Skupina E:
Vyškov – Uherský Brod 13:15
Přerov – Jedovnice 13:30
Baťov – Chropyně 13:45
Vyškov – Jedovnice 14:00
Baťov – Uherský Brod 14:15
Přerov – Chropyně 14:30
Baťov – Jedovnice 14:45
Vyškov – Chropyně 15:00
Přerov – Uherský Brod 15:15
Skupina F:
Líšeň – Bojkovice 13:15
Zašová – Kozlovice 13:30
Starý Lískovec – Frýdek-Místek 13:45
Líšeň – Kozlovice 14:00
Starý Lískovec – Bojkovice 14:15
Zašová – Frýdek-Místek 14:30
Starý Lískovec – Kozlovice 14:45
Líšeň – Frýdek-Místek 15:00
Zašová – Bojkovice 15:15
Skupina G:
Chvalčov – Všechovice 13:15
Ráječko – Luhačovice 13:30
Žalkovice – Slavkov 13:45
Chvalčov – Luhačovice 14:00
Žalkovice – Všechovice 14:15
Ráječko – Slavkov 14:30
Žalkovice – Luhačovice 14:45
Chvalčov – Slavkov 15:00
Ráječko – Všechovice 15:15
Skupina H:
Kroměříž – Loukov 13:15
Blansko – Valašské Klobouky 13:30
Bystřice pod Hostýnem – Prusinovice 13:45
Kroměříž – Valašské Klobouky 14:00
Bystřice pod Hostýnem – Loukov 14:15
Blansko – Prusinovice 14:30
Bystřice pod Hostýnem – Valašské Klobouky 14:45
Kroměříž – Prusinovice 15:00
Blansko – Loukov 15:15
Skupina A:
1. Vyškov 5 4 1 0 9:0 13
2. Přerov 5 3 1 1 10:3 10
3. Baťov 5 2 2 1 4:3 8
4. Chvalčov 5 2 2 1 3:2 8
5. Ráječko 5 0 1 4 0:6 1
6. Žalkovice 5 0 1 0 4 0:12 1
Skupina B:
1. Chropyně 5 4 1 0 14:4 13
2. Jedovnice 52 2 1 7:4 8
3. Uherský Brod 5 2 1 2 7:5 7
4. Slavkov 5 1 3 1 3:3 6
5. Luhačovice 5 1 2 2 3:6 5
6. Všechovice 5 0 1 4 2:14 1
Skupina C:
1. Líšeň 5 4 1 0 5:1 13
2. Zašová 5 3 1 1 11:3 10
3. Starý Lískovec 5 2 1 2 6:5 7
4. Kroměříž 5 2 1 2 9:5 7
5. Blansko 5 2 0 3 6:7 6
6. Bystřice pod Hostýnem 5 0 0 5 1:17 0
Skupina D:
1. Frýde –Místek 5 5 0 0 9:0 15
2. Kozlovice 5 4 0 1 17:1 12
3. Bojkovice 5 3 0 2 8:2 9
4. Prusinovice 5 1 1 3 1:5 4
5. Valašské Klobouky 5 1 1 3 3:10 4
6. Loukov 5 0 0 5 0:20 0
TJ Sokol Žalkovice – KMK Zubr Přerov 0:5
SK Olympia Ráječko – MFK Vyškov 0:2
KMK Zubr Přerov – TJ Chvalčov 1:1
SK Baťov 1930 – TJ Sokol Žalkovice 2:0
KMK Zubr Přerov – SK Olympia Ráječko 1:0
TJ Sokol Žalkovice – MFK Vyškov 0:4
TJ Chvalčov – SK Baťov 1930 0:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – ČSK Uherský Brod 0:0
FK Luhačovice – FK Chropyně 1:4
ČSK Uherský Brod – SK Jedovnice 0:1
Tatran Všechovice – TJ Slavkov pod Hostýnem 1:2
ČSK Uherský Brod – FK Luhačovice 1:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – FK Chropyně 0:1
SK Jedovnice – Tatran Všechovice 3:0
SK Líšeň – TJ Tatran Starý Lískovec 1:0
Zašová – FK Bystřice pod Hostýnem 6:0
SK HS Kroměříž – FK Blansko 3:0
Zašová – SK Líšeň 0:1
FK Blansko – TJ Tatran Starý Lískovec 2:0
FC Bystřice pod Hostýnem – SK HS Kroměříž 0:3
TJ Spartak Valašské Klobouky – SK SV Bojkovice 0:3
TJ Prusinovice – FK Kozlovice 0:2
SK SV Bojkovice – MFK Frýdek-Místek 0:1
TJ Loukov – TJ Spartak Valašské Klobouky 0:3
SK SV Bojkovice – TJ Prusinovice 1:0
TJ Spartak Valašské Klobouky – FK Kozlovice 0:6
MFK Frýdek-Místek – TJ Loukov 4:0
TJ Chvalčov – TJ Sokol Žalkovice 1:0
KMK Zubr Přerov – MFK Vyškov 0:2
TJ Chvalčov – SK Olympia Ráječko 1:0
MFK Vyškov – SK Baťov 1930 0:0
SK Jedovnice – TJ Slavkov pod Hostýnem 1:1
ČSK Uherský Brod – FK Chropyně 2:3
SK Jedovnice – FK Luhačovice 1:2
FK Chropyně – Tatran Všechovice 5:0
FK Bystřice pod Hostýnem – FK Blansko 1:4
FC Zašová – TJ Tatran Starý Lískovec 1:1
FK Bystřice pod Hostýnem – SK Líšeň 0:1
TJ Tatran Starý Lískovec – KS HS Kroměříž 2:1
MFK Frýdek-Místek – TJ Spartak Valašské Klobouky 1:0
SK SV Bojkovice – FK Kozlovice 0:1
MFK Frýdek-Místek – TJ Prusinovice 2:0
FK Kozlovice – TJ Loukov 8:0
TJ Sokol Žalkovice – SK Olympia Ráječko 0:0
SK Baťov 1930 – KMK Zubr Přerov 0:3
MFK Vyškov – TJ Chvalčov 1:0
TJ Slavkov pod Hostýnem – FK Luhačovice 0:0
Tatran Všechovice – ČSK Uherský Brod 1:4
FK Chropyně – SK Jedovnice 1:1
FK Blansko – SK Líšeň 0:1
SK HS Kroměříž – Zašová 1:2
TJ Tatran Starý Lískovec – FK Bystřice pod Hostýnem 3:0
TJ Spartak Valašské Klobouky – TJ Prusinovice 0:0
TJ Loukov – SK SV Bojkovice 0:4
FK Kozlovice – MFK Frýdek-Místek 0:1
Základní skupiny: 9:00 – 12:45
Nadstavbové skupiny: 13:00 – 15:30
Zápasy o 5. – 24. místo: 16:00 – 17:00
Semifinále: 16:00 – 16:30
Finále: 17:00 – 17:30