Anglie – Polsko 3:0 (kon.) | Slovensko – Švédsko 3:0 (kon.)
Slovensko
3:0 (2:0)
Švédsko
Čtvrtek 22.06.2017, 20:45 • Arena Lublin, Lublin • Mistrovství Evropy U21 • Skupina A

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (22:41:43)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 16:13.

Hlavní rozhodčí Jesus Gil Manzano naposledy pískl do píšťalky a tři body putují po zásluze na slovenskou stranu! Slovensko předvedlo velmi sympatický výkon a po brankách Martina Chriena, Jaroslava Mihalíka a Lubomíra Šatky si připisují velmi cenné tři body. Švédové zaznamenali svojí nejlepší pasáž zhruba patnáct minut před koncem, proti byl ale vynikající Chovan, který i s trochou štěstí vychytal čisté konto. Slovenští mladíci obsadili ve skupině druhou příčku, o bod za vedoucí Anglií. Nyní budou čekat na výsledky zbylých zápasů.

90+3

90+3
    Pavol Šafranko si seběhl na přízemní centr, na který mu chybělo jen několik centimetrů, aby dopravil míč do prázdné branky.

90+3
    Švédové už ani pomalu nenapadají rozehrávku svého soupeře, probíhá závěrečná minuta dnešní střetnutí.

90+2
    Zápas se už pouze dohrává, s balónem na kopačkách hrají slovenští hráči. Fanoušci jsou ve varu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty!

90
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Jaroslav Mihalík, přichází Lukáš Haraslín.

89
    Šafranko byl sice podražen Brorssonem, všemu ale předcházel ofsajd slovenského útočníka. Blíží se nastavený čas, očekávat se dají dvě minuty.

88
    Rusnákova standardka plachtila vysoko nad branku. Cajtoft okamžitě rozehrává po zemi.

87
    Střídání Matúše Bera předcházelo zřejmě drobné zranění slovenského mladíka.

86
    Wahlqvist si tvrdě vyšlápl na Lobotku a zcela po právu vidí žlutou kartu! Žlutá karta znamená i případnou stopku pro nadcházející utkání.

86
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Matúš Bero, přichází László Bénes.

85
    Mihalík neuspěl s výpadem po levé straně, úspěšněji si počínal obránce Wahlqvist. Cajtoft bude vykopávat od své svatyně.

83
    Strandberg si počíhal za obranou soupeře a následně tvrdě vypálil pouze do boční sítě. Všemu ale předcházel odmávaný ofsajd švédskému forvardovi.

82
    Lobotka nedovoleně bránil Asora a hlavnímu sudímu nezbývá nic jiného, než odpískat faul slovenskému středopolaři.

81
    Slováci se vymanili z velkého tlaku a už opět pomýšlejí na další útočné akce. Momentálně s míčem hraje brankář Adrián Chovan.