Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 2:1 (kon.) | Teplice – Modlany 8:0 (kon.)
Petřín Plzeň – Plzeň 0:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:2 (kon.)
Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Olomouc – Opava 3:2 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Chemnitzer – Sokolov 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1 (kon.) | Velké Hamry – Jablonec 0:10 (kon.)
Žilina – Podbeskidzie 6:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (zruš.)
SK Sigma Olomouc
2:2 (1:2)
Slezský FC Opava
Sobota 24.06.2017, 10:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Přípravný zápas

V přípravném zápase hraném na neutrální půdě nebere výhru ani jeden tým. Skóre zápasu otevřel ve 14. minutě Václav Jemelka, který se dostal k odraženému míči. Čtyři minuty poté dokázala Opava odpovědět, prosadil se Jurečka po rychlé akci. Tým vedený jako hostující se dostal do vedení. ve 29. minutě poslal míč přesně k tyčce Václav Jurečka. Z kraje druhého poločasu přesně zakončil po velké chybě brankáře Manzia. (12:53:30)

90
    Probíhá poslední minuta zápasu, stav je stále vyrovnaný. Mnoho šancí momentálně k vidění není. Ale Opava má k dispozici ještě jeden rohový kop.

88
    Do obrovské šance se nyní dostal tým Sigmy. Hned dvakrát se Olomouc dostala do střelecké pozice, ale ani jeden pokus nebyl dostatečně přesný.

86
    Opava se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím marně hledá cestu cestičku, kterou by mohla vést útok.

85
    Zdá se, že zápas skončí remízou, mnoho šancí momentálně k vidění není.

83
    Po nepovedené akci Olomouce míč končí u brankáře Opavy, který jej dlouhým výkopem uvedl zpět do hry.

82
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

80
    Deset minut hry zbývá do konce prvního zápasu. Od dvanácti hodin proti sobě Olomouc a Opava nastoupí znovu.

77
    Autové vhazována útočné polovině mají k dispozici fotbalisté Opavy, ale ti se nedokázali dostat do předbrankového prostoru.

75
    Tým vedený jako hostující se snaží získat vedení zpět na svou stranu, nyní ale centr před branku Olomouce byl příliš vysoký.

74
    Útočného faulu se dopustila Sigma, a tak budou rozehrávat fotbalisté Opavy.

72
    Opavský rohový kop končí neúspěšně. Centr před branku byl dobrý, ale následná rána byla vysoko nad.

70
    Opava se stabilněji usadila na útočné polovině, ale ke střele na branku se ne a ne dostat.

68
    Oba týmy nyní měly přestávku na doplnění tekutin. Hráči toho využívají a občerstvují se.

66
    Sigma se nyní pokouší probojovat do střelecké pozice, ale nesmí zapomínat na obranu, neboť Opava dokáže chyby soupeře potrestat.

64
    Ani druhý pokus nebyl povedený. Centr byl přetažený, gólman ani obránci zasahovat nemuseli.

62
    Rohový kop pro fotbalisty Opavy. Ti tak mají možnost celkem snadno dostat hru před branku soupeře. Cent byl odvrácený, a tak se bude kopat od rohového praporku ještě jednou.