Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 2:1 (kon.) | Teplice – Modlany 8:0 (kon.)
Petřín Plzeň – Plzeň 0:2 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:2 (kon.)
Slovácko – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Olomouc – Opava 3:2 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.)
Chemnitzer – Sokolov 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1 (kon.) | Velké Hamry – Jablonec 0:10 (kon.)
Žilina – Podbeskidzie 6:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (zruš.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 24.06.2017, 10:00 • Střížkov • Přípravný zápas

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (11:50:14)

Utkání je u konce a z výhry 2:1 se raduje Slavia Praha. Ta byla ve druhé půli lepším týmem, tlačila se do šancí a zakončení a v 75. minutě se dočkala rozhodujícího okamžiku. Na centr z pravé strany si naběhl Mick van Buren a nadvakrát dostal míč za gólmana Viktorie Žižkov.

90+1

90
    Slavia mohla definitivně rozhodnout, závar v pokutovém území ala skončil pouze zblokovanou střelou.

89
    Žižkov rozehrál z levého křídla, Otáhal si ale ve vlastním vápně křikl a vysoký míč lapil do rukavic.

88
    Závěr zápasu je hodně rozkouskován častými přerušeními.

87
    Po rozehrání se do zakončení dostal Vejvar, přízemní střele ale scházela přesnost. Řehák ji pouze kontroloval pohledem.

86
    Přímý kop i pro Slavii, zde uvidíme centr z pravé strany.

85
    Faul Slavie, z nabídnuté standardní situace ale byl pouze nepovedený centr.

84
    Obrana Viktorie ale pracuje docela dobře, nyní zvládla odvrátit rodící brejk a zablokovat střelu z hranice pokutového území.

83
    Trocha nervozity na trávníku, přibylo nedovolených zákroků na obou stranách.

82
    Akce Žižkova pravou stranou nevyšla, míč hráčům utekl do zámezí.

81
    Střídání v dresu Slavie a hned dvojnásobné. Odchází Ruslan Rotaň a Jan Sýkora, zahrají si Jan Vejvar a Pavel Bucha.

80
    Po delší době si na míč sáhl i Otáhal, hrozící šanci vyřešil rázným odkopem.

79
    Už je to skutečně fotbal na jednu branku, na Řeháka se valí útok za útokem.

77
    Slavia už zápas ovládá, po centru z levého křídla hlavičkoval Tecl. Branku sice minul, potlesk si ale vysloužil.

76
    Mick van Buren mohl vzápětí přidat další gól, nyní jej ale Řehák skvěle vychytal.
    75. Mick van BUREN - 2:1

Aleš Pur

Branky: 27. Rotaň (pen.), 75. van Buren – 8. Stratil

Karty:   20. Pavlata (ZIZ), 26. Hrubeš (ZIZ)

SK Slavia Praha: 1. poločas: Kovář – Holík, Jugas, Bílek, Bořil – Ščuk – Mingazov, Alvir, Rotaň, Sýkora – Musa.
    2. poločas: Otáhal – Frydrych, Bílek, Jugas, Bořil (68. Kingue) – Ščuk – Sýkora (81. Bucha), Hušbauer, Rotaň (81. Vejvar), Mingazov (62. van Buren) – Tecl.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Pardubský – Pavlata, Čermák – Stratil – Urbanec (31. Trýzna), Telnar, Bazal.
    2. poločas: Řehák – Hašek, Egert, Mareš, Safjanyk – Podrazký, Žežulka – Trýzna (61. Galuška), Dočekal, Volek.

Rozhodčí: Váňa – Vlček, Melichar