Jihomoravský kraj – Středočeský kraj 0:5 (kon.) | Praha – Plzeňský kraj 1:0 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj 1:5 (kon.)
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 3:2 (kon.) | Česko U14 – Jihočeský kraj 2:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Moravskoslezský kraj 0:3 (kon.)
Praha – Pardubický kraj 3:4 (kon.)
Královéhradecký kraj
3:2 (3:1, 0:1)
Ústecký kraj
Neděle 25.06.2017, 11:30 • Brno - Úvoz • Turnaj krajských výběrů • O 7. - 8. místo

24:00
    Druhá třetina skončila. (12:23:43)

23:50
    Hradec se teď osvobodil čtvrtým zakázaným uvolněním v řadě.

23:39
    Působivý zákrok brankáře domácích, který drží vedení svého týmu.

23:20
    Ústí hraje bez brankáře!

23:01
    Ústečtí teď Královéhradecký kraj neskutečně tlačí. Zatím bezvýsledně.

21:30
    A zahrála si také střecha haly na Úvoze. Přerušilo se.

18:00
    Oddechový čas pro hosty.

17:35
    Jedna nepřesnost střídá druhou. Hra je neučesaná a nutno přiznat, že je nouze o atraktivní hokejbalové momenty.

17:00
    Ústečtí mají sedm minut na srovnání skóre, ale momentálně se hraje v jejich obranné třetině. Nic závažného se ale neděje.

14:50
    Mírně aktivnější jsou Ústečtí.

14:35
    Sledujeme rozháranou pasáž hry. Hraje se poměrně v klidu a hráči se snaží něco vymyslet v prostorách před vlastní brankou. Není to reklama na nějaký rychlý hokejbal.

13:32
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Čtyři dorážky a zasloužený gól za důraz! To je odměna pro ONDŘEJE FILIPA, který snižuje na 3:2. Bez asistence

12:01
    Začala druhá polovina.

12:00
    První polovina skončila.

10:08
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB RAKOVSKÝ. Asistence: Bohumil Jakoubek.

09:13
    Autorem branky je JAKUB RAKOVSKÝ. Asistence: Marek Kynčl a Matěj Kulhánek.

06:38
    Autorem branky je MATĚJ KULHÁNEK, který využil bleskovou akci domácích. Asistence: Marek Kynčl.

05:32
    Štěpán Tůma teď vyzkoušel kvalitu holeních chráničů Nikolase Dlouhého, kterého se snažil obstřelit. Brankář děkuje svému obránci.

03:26
    JAKUB MYŠKOVSKÝ využil nepozornost královéhradecké obrany a mezi betony brankáře přetavil ve vedoucí gól přihrávku od Jana Škurly – 0:1. Asistence: Jan Škurla

Tomáš Jirsa

Branky a nahrávky: 7. Kulhánek (Kynčl), 10. Rakovský (Kynčl, Kulhánek), 11. Rakovský (Jakoubek) – 4. Myškovský (Škurla), 14. Filip

Královéhradecký kraj: Vrkoslav (Budil) – Dlouhý, Kubát, Kutnar, Nachtigal, Telenský, Černý, Hruška, Jakoubek, Kulhánek, Kynčl, Novák, Rakovský, Řezníček
    Ústecký kraj: K. Tůma (Buneš) – Hrdlička, Kincl, Navarra, Polata, Růžička, Š. Tůma, Vyhlídal, Belica, Filip, Huja, Janáček, Kocourek, Lahovský, Lukáš, Macek, Myškovský, Škurla