Zagłębie S. – Tychy 1:1 (kon.) | Žižkov – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Vlašim 3:1 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce 1:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Slovácko – Znojmo 4:1 (kon.) | Olomouc – Trnava 1:3 (kon.) | Cracovia – Karviná 2:2 (kon.)
Teplice – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Opava 1:2 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:2 (kon.)
FC Zlín
1:2 (1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Středa 28.06.2017, 16:00 • Luhačovice • Přípravný zápas

Je za námi přátelské utkání mezi Zlínem a ViOnem Zlaté Moravce. Slovenský tým se ve druhém poločase dokázal jako jediný tým prosadit, a proto také získal tento zápas ve svůj prospěch. ViOn po brankách Orávika a Clébera odjíždí z Luhačovic s výhrou 2:1. O jedinou branku Zlína se postrala Traoré.
    To bude z mé strany všechno, já se s Vámi loučím a u dalšího textového přenosu zase někdy na počtenou. (17:48:15)

90+2

90+1
    ViOn má v závěru utkání k dispozici rohový kop. Šance Zlína jsou v tuto chvíli mizivé.

90
    Zlín opět nakopává míče za slovenskou obranu, ale ani jeden z míčů se nedokázal dostat do pokutového území ViOnu.

89
    Jenže míč z tohoto přímého kopu skončil v postavené zdi, vzápětí je hra na malou chvíli přerušena vlivem hostující hráče, který míč zblokoval.

88
    Kýžená šance na vyrovnání přichází, domácí tým má k dispozici zajímavou standardní situaci, která bude rozehrána těsně za pokutovým územím.

87
    Hostující celek se snaží o třetí gól, který by byl posledním hřebíčkem do zlínské rakve, ale domácí obrana zatím tyto úmysly čte velmi pečlivě.

86
    Brankář ViOnu je ve druhém poločase hrdinou svého týmu, protože jeho zákroky drží jednobrankové vedení.

85
    Zlín se sám obírá o možnost útoku. Tento faul byl dost zbytečný, rozhodčí ukazuje proti brance, kterou hájí Švenger.

84
    Vzápětí jeden z domácích hráčů adresoval další nepřesnou přihrávku, které opět skončila v zámezí.

83
    ViOn byl po delší době na útočné polovině, ale jejich akce končí útočným faulem. Míč opět putuje na domácí kopačky.

82
    Zlín se unáhlil k nákopům za hostující obranu, ale ani to není způsob jak překonat tuto obrannou zeď ve druhé půli.

81
    Domácí tým se nedomluvil a o míč tedy přišel. Brankář ViOnu opět s odkopem nikde nespěchá.

80
    Máme před sebou posledních deset minut řádné hrací doby tohoto utkání. Odpoví Zlín vyrovnávací brankou?

79
    Hostující brankář si počkal na vhodnou příležitost a uvedl míč dalekonosným odkopem od vlastní branky, ušetřil pár sekund ve prospěch svého týmu.

78
    V kombinaci domácích se množí nepřesnosti a čas stále rychle utíká v jejich neprospěch.

77
    Zlín se opět dostává do mohutného tlaku, ze kterého vychází další možnosti jak ohrozit hostující branku. Jenže ani tento rohový kop nevyšel podle představ.

76
    Tak tohle nevím, jak si to mám vysvělit. Exekutor standardní situace zbytečně zakopnul míč do zámezí, proto také hostující brankář bude od své branky odkopávat.

75
    Cléber se diví, ale faul to byl. Rozhodčí ještě přibíhá, aby tomuto hráči domluvil, příští to bude za kartu.

Jan Mládek

Branky: 32. Traoré – 40. Orávik, 62. Cléber

Karty:   39. Baris (ZMO)

FC Zlín: Švenger – Bartošák, Janiček, Hnaníček, Pazdera, Traoré, Masař, Bartolomeu, Fantiš, Beaguel, Štípek
    Druhý poločas: Švenger – Bartošák, Gajič, Matejov, Pernatskij- Drazan, Holík, Mlýnek, Džafič, Chwaszcz, Diop

Náhradníci: Šiška, Matejov, Gajič, Bačo, Pernatskij, Mlýnek, Drazan, Holík, Džafič, Diop, Chwaszcz

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Nikolič, Chren, Pastva, Baris, Kadlík, Guilavogui, Cléber, Ujlaky, Norkovič (28. Orávik), Horník
    Náhradníci: Gešnábel, Orávik, Záhumenský, Holec, Renann, Baggio, Jančura