Zagłębie S. – Tychy 1:1 (kon.) | Žižkov – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Vlašim 3:1 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce 1:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Slovácko – Znojmo 4:1 (kon.) | Olomouc – Trnava 1:3 (kon.) | Cracovia – Karviná 2:2 (kon.)
Teplice – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Opava 1:2 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:2 (kon.)

46
    Autorem branky z pokutového kopu je FILIP KUBALA.

46

Po prvním poločase platí vyrovnaný stav 0:0, ani jednomu celku se zatím nepodařilo vsítit branku. Uvidíme, zda-li se to v druhé půli utkání změní.

45

1

Krásné odpoledne. Přípravy na novou fotbalovou sezónu jsou v plném proudu, na malém stadionu v Kosticích u Břeclavi se spolu dnes utká prvoligové Slovácko s druholigovým Znojmem. Úvodní výkop je naplánován na 17:00 a my vám ze zápasu budeme přinášet změny stavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vojtěch Martinek

Branky: 46. Kubala (pen.), 61. Machalík, 71. Navrátil, 83. Prajza – 53. Badinský

1.FC Slovácko:
    1. poločas: Daněk – Juroška, Rada, Tkáč, Divíšek – Armero, Šumulikoski, Ťok, Sadílek Vasilijev, Yu
    2. poločas: Daněk – Prajza, Reinberk, Břečka, Šimko, Navrátil, Daníček, Machalík, Hellebrand, Rezek – Kubala.

1. SC Znojmo FK:
    1. poločas: Štěpanovský – Helísek, Mezlík, Svozil, Cihlař, Chereda, Hladík, Njire, Urbančok, Javůrek, Teplý.
    2. poločas: Štěpanovský – Helísek, Mezlík, Malár, Pospíšil, Malík, Hladík, Nepožitek, Palutka, Javůrek, Badinský.