Širak – ND Gorica 0:2 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 1:0 (kon.) | Kajrat – Atlantas 6:0 (kon.)
Ventspils – Valur 0:0 (kon.) | Pjunik – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Partizani Tirana – Botev Plovdiv 1:3 (kon.)
Trenčín – Kutaisi 5:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Cork City 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Runavík 2:1 (kon.)
Soligorsk – FK Sūduva 0:0 (kon.) | VPS – Olimpija Lublaň 1:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Jagiellonia 0:1 (kon.)
Čichura – Rheindorf Altach 0:1 (kon.) | Škendija – Dacia Kišiněv 3:0 (kon.) | Lyngby – Bangor City 1:0 (kon.)
Kalju – B36 Tórshavn 2:1 (kon.) | Ferencváros – Jelgava 2:0 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Vasas Budapešť 4:3 (kon.)
Odd – Ballymena 3:0 (kon.) | Haugesund – Coleraine 7:0 (kon.) | Larnaka – Lincoln 5:0 (kon.)
Zaria Balti – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | UE Santa Coloma – Osijek 0:2 (kon.) | Levski – Sutjeska 3:1 (kon.)
Zirä FK – Differdange 2:0 (kon.) | Fola – Milsami 2:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – AIK Stockholm 0:0 (kon.)
Norrköping – Priština 5:0 (kon.) | Connah's Quay – Helsinki 1:0 (kon.) | Midtjylland – Derry City 6:1 (kon.)
Bala Town – Vaduz 1:2 (kon.) | Skënderbeu – Sant Juliá 1:0 (kon.) | Vojvodina – Ružomberok 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Tirana 2:0 (kon.) | Domžale – Flora 2:0 (kon.) | Tre Penne – FK Rabotnički 0:1 (kon.)
CZ Bělehrad – Floriana 3:0 (kon.) | Široki Brijeg – Ordabasy 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Gandzasar 1:0 (kon.)
Mladost Lučani – Keşla FK 0:3 (kon.) | Crusaders – FK Liepāja 3:1 (kon.) | St. Johnstone – Riteriai 1:2 (kon.)
Rangers – Niederkorn 1:0 (kon.) | Valletta – Folgore 2:0 (kon.) | St Joseph's – AEL Limassol 0:4 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Zeta 1:0 (kon.) | Fehérvár – Balzan 2:0 (kon.) | Lech Poznaň – Pelister 4:0 (kon.)
Reykjavík – Seinäjoki 0:0 (kon.) | Stjarnan – Shamrock 0:1 (kon.)
FC Čichura Sačchere
0:1 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Čtvrtek 29.06.2017, 18:00 • Boris Paichadze National Stadium (Tbilisi) • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo
    Altach zvládl dnešní zápas, o jedinou branku se postaral Ngwat-Mahop.

Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:18. (19:59:58)

První poločas dvojzápasu skončil. Hostující Altach potvrdil roli favorita a zvítězil minimálním rozdílem, který vznikl ve čtvrté minutě po zakončení Ngwat-Mahopa. Od dvacáté minuty přebraly otěže domácí, kteří hlavně v druhém poločasu bušili na bránu soupeře. Ovšem žádnou opravdovou šanci jsme od domácích neviděli. Do odvety má tedy Rheindorf slušný náskok. Jestli dokáže tuto výhodu proměnit můžete zjistit 6. července znovu na Onlajnech. Doufám, že se vám utkání líbilo a někdy příště u textových přenosů na počtenou!

90+4

90+2
    Altach se teď zmocnil míče a kombinuje na polovině hřiště. Vypadá to, že již nebudou chtít dopustit jedinou šanci Čichury.

90+1
    Domácí se dostali kombinačně do dobré šance, jenže vše končí ofsajdem.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec devadesáti minut.

88
    Domácím se nepodařil centr do vápna a hostující brankář může míč odkopávat.

86
    Žlutou kartu dostává Galva (SC Rheindorf Altach).

84
    Domácí se snaží stupňovat tlak, ale nedaří se jim dostat míč do vápna, kde by mohla hrozit gólová příležitost.

83
    Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Gorgiashvili, přichází Gabedava.
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Nutz, přichází Dobras.

80
    Grbic zkusil ránu, ale Hamzić neměl problém s likvidací.

79
    Hosté se dostali po delší době do útoku, jenže je velice rychle zastavuje faul spoluhráče.