Širak – ND Gorica 0:2 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 1:0 (kon.) | Kajrat – Atlantas 6:0 (kon.)
Ventspils – Valur 0:0 (kon.) | Pjunik – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Partizani Tirana – Botev Plovdiv 1:3 (kon.)
Trenčín – Kutaisi 5:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Cork City 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Runavík 2:1 (kon.)
Soligorsk – FK Sūduva 0:0 (kon.) | VPS – Olimpija Lublaň 1:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Jagiellonia 0:1 (kon.)
Čichura – Rheindorf Altach 0:1 (kon.) | Škendija – Dacia Kišiněv 3:0 (kon.) | Lyngby – Bangor City 1:0 (kon.)
Kalju – B36 Tórshavn 2:1 (kon.) | Ferencváros – Jelgava 2:0 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Vasas Budapešť 4:3 (kon.)
Odd – Ballymena 3:0 (kon.) | Haugesund – Coleraine 7:0 (kon.) | Larnaka – Lincoln 5:0 (kon.)
Zaria Balti – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | UE Santa Coloma – Osijek 0:2 (kon.) | Levski – Sutjeska 3:1 (kon.)
Zirä FK – Differdange 2:0 (kon.) | Fola – Milsami 2:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – AIK Stockholm 0:0 (kon.)
Norrköping – Priština 5:0 (kon.) | Connah's Quay – Helsinki 1:0 (kon.) | Midtjylland – Derry City 6:1 (kon.)
Bala Town – Vaduz 1:2 (kon.) | Skënderbeu – Sant Juliá 1:0 (kon.) | Vojvodina – Ružomberok 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Tirana 2:0 (kon.) | Domžale – Flora 2:0 (kon.) | Tre Penne – FK Rabotnički 0:1 (kon.)
CZ Bělehrad – Floriana 3:0 (kon.) | Široki Brijeg – Ordabasy 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Gandzasar 1:0 (kon.)
Mladost Lučani – Keşla FK 0:3 (kon.) | Crusaders – FK Liepāja 3:1 (kon.) | St. Johnstone – Riteriai 1:2 (kon.)
Rangers – Niederkorn 1:0 (kon.) | Valletta – Folgore 2:0 (kon.) | St Joseph's – AEL Limassol 0:4 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Zeta 1:0 (kon.) | Fehérvár – Balzan 2:0 (kon.) | Lech Poznaň – Pelister 4:0 (kon.)
Reykjavík – Seinäjoki 0:0 (kon.) | Stjarnan – Shamrock 0:1 (kon.)
FC Midtjylland
6:1 (3:0)
Derry City FC
Čtvrtek 29.06.2017, 20:00 • MCH Arena • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:03:02)

Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 12:10.

Úvodní utkání prvního předkola mezi celky FC Midtjylland a Derry City FC je za námi a dá se říci, že rozhodnuto je po prvním zápas. Dánové dnes potvrdili roli jasného favorita, v každém poločase nasázeli tři branky a před odvetou, která je na programu přesně za týden, už mohou přemýšlet o druhém předkole. Jedinou branku hostů vstřelil po obrovské chybě v domácí rozehrávce Curtis. A nemuselo zůstat jen u šesti gólů, Midtjylland dnes opravdu mohl vstřelit minimálně deset branek, šancí měl na několik zápasů.

90+5
    90+4. Nebezpečný přímý kop hostů

90+4
    Míč si vzal na starost sám faulovaný Curtis. Jeho střela nadělala Hansenovi obrovské problémy, domácí brankář však i nadvakrát dokázal balón chytit!

90+3
    Sørloth fauloval Curtise zhruba dvacet metrů od brány. Zajímavá příležitost pro hosty, kteří by z tohoto přímého kopu klidně mohli přidat druhou branku!

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. V té první přišel nepřesný pokus Timlina, který přestřelil bránu Hansena!

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, u míče i nadále hostující tým, který bude vhazovat na polovině hřiště.

89
    Hostující fotbalista už je znovu na nohou a vypadá to, že bude pokračovat ve hře. Irský celek zůstává u míče a kombinuje na polovině Midtjyllandu.

88
    Na hřišti nyní zůstal ležet hostující obránce Doherty, se kterým to nevypadá vůbec dobře.

87
    Jarvis fauloval Sørlotha, domácí rychle rozehrávají. Moc dobře vědí, že klidně mohou vstřelit ještě jednu branku, tlak mají skutečně veliký!

86
    Na druhé straně střílel dnes asi nejaktivnější hráč hostů. Střelecký pokus Curtise se ovšem mezi tři tyče nevešel!
    85. Zásah irského obránce před brankou

85
    Další obrovská šance pro Midtjylland! Wikheim přehazoval hostujícího brankáře a míč letěl do prázdné brány. Jeden z irských obránců se ale dokázal vrátit a zasáhnout ještě před brankovou čarou!
    83. Bozhidar KRAEV - 6:1

83
    Midtjylland právě vstřelil branku!
    Šestá branka však vzápětí nakonec přeci jen přichází! Obrana hostů dnes vůbec nestíhá. BOZHIDAR KRAEV sice před minutou neuspěl, ovšem na tento pokus už neměl brankář Doherty nárok!

82
    Jako bych to přivolal! Skvělou přihrávku dostal Kraev. Ten se s míčem otočil a rozhodl se pro střelu. Ta končí těsně vedle levé tyče hostující brány!

81
    Domácí teď za velkého aplausu svých příznivců kombinují ve středu hřiště. Dokáží si vytvořit ještě nějakou příležitost?

Štěpán Slovák

Branky: 4. Hende, 15. Riis, 44. Poulsen (pen.), 58. Kroon, 61. Kroon, 83. Kraev – 66. Curtis

Karty:   90+3. Sørloth (MID) – 60. Boyle (DRY)

FC Midtjylland: (4-1-4-1) Hansen – Rømer, Korcsmár, Dal Hende, Riis – Sparv – Kroon, Poulsen (C), Drachmann (46. Wikheim), Hassan (72. Kraev) – Onuachu (57. Sørloth)
    Náhradníci: Halsti, Munksgaard, Kraev, Kairinen, Falkesgaard, Wikheim, Sørloth

Derry City FC: (4-3-3) G. Doherty (C) – Monaghan (62. Schubert), Jarvis, Barry, B. Doherty – Low, McEneff, Holden – Boyle (84. Timlin), Patterson (74. Daniels), Curtis
    Náhradníci: McDermott, McNamee, Daniels, Grimes, Timlin, Whiteside, Schubert

Rozhodčí: Hameter – Riedel, Witschnigg (všichni AUT)
    Čtvrtek 06.07.2017
    Derry City - Midtjylland 1:4

Branky: 41. McEneff – 7. Onuachu, 38. Onuachu, 59. Wikheim, 69. Onuachu

Karty:   29. Whiteside (DRY) – 37. Kroon (MID), 44. Riis (MID), 73. Hansen (MID)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:13. Střely mimo: 2:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:15.