Podbrezová – Pohronie 2:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Sokolov 3:2 (kon.)
Slovácko – Skalica 0:3 (kon.) | Slavia – Žilina 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Oberlausitz 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:2 (kon.) | Jihlava – Žižkov 2:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 0:4 (kon.)
Sparta – Karlovy Vary 6:0 (kon.) | Brno – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.)
Ostrava – Znojmo 3:1 (kon.) | Salzburg – Dunajská Streda 5:1 (kon.) | Táborsko – Příbram 0:1 (kon.)
Vlašim – Jablonec 0:3 (kon.) | Zlín – Třinec 3:0 (kon.) | Norimberk – Bohemians 1905 4:0 (kon.)
SK Slavia Praha
4:0 (2:0)
MŠK Žilina
Sobota 01.07.2017, 11:00 • Chomutov • Přípravný zápas

Slavia si v souboji úřadujících mistrů Česka a Slovenska poradila se Žilinou jasně 4:0. Ve druhém poločase se totiž prosadili ještě novicové Rotaň s Trubačem.

Tímto konstatováním se s vámi loučím a u nějakého textového přenosu se těším na počtenou. (12:52:32)

90

90
    Již začala poslední minuta základní hrací doby. Dle mého hlavní rozhodčí moc minutek nastavovat nebude.

88
    Po delší době došlo také k ohrožení slávistické branky. Nepřesný pokus si na své konto připsal Nikolas Špalek.

87
    Švento našel přihrávkou Trubače, který byl ale polapen v ofsajdu, tudíž z velmi dobré příležitosti nic nebude.

84
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Vallo, přichází Herrera.
    84. Daniel TRUBAČ - 4:0

84
    Slavia právě vstřelila branku!
    Stanislav Tecl předložil míč na penaltu DANIELU TRUBAČOVI, jenž zvyšuje již na 4:0.

82
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Diaz, přichází Mráz.

79
    Po rohovém kopu si hostující zadáci málem srazili míč za brankáře Mandouse, který byl ovšem v pohotovosti a skokem k tyči uchránil svůj tým od další inkasované branky.

78
    Ščuk vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře z velké dálky. Mandous ale nyní vše viděl a vysoký balón stáhl do svých rukavic.

77
    To se také stalo, jenže žádný z hráčů slovenského celku se k hlavičce nedostal.

76
    Musa vstupuje do utkání faulem u autové čáry. Míč si staví Škvarka a bude ho posílat do vápna Slavie.

75
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Van Buren, přichází Musa.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Laštůvka, přichází Otáhal.

73
    Van Buren poslal do útoku Tecla, který se ovšem přes obránce neprosadil a následně zakladatel této akce Mick Van Buren přestřeluje branku Žiliny. Následuje rohový kop.

70
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Hušbauer, přichází Trubač.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Rotaň, přichází Alvir.

69
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Jankauskas, přichází Králík.
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Vavro, přichází Polievka.
    67. Ruslan ROTAŇ - 3:0

67
    Obrovský kiks v rozehrávce nyní předvedl brankář Mandous! Míč doslova daroval RUSLANU ROTAŇOVI, který již neměl problém ho poslat do opuštěné branky.