Podbrezová – Pohronie 2:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Sokolov 3:2 (kon.)
Slovácko – Skalica 0:3 (kon.) | Slavia – Žilina 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Oberlausitz 1:0 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 4:2 (kon.) | Jihlava – Žižkov 2:1 (kon.) | Karviná – Zabrze 0:4 (kon.)
Sparta – Karlovy Vary 6:0 (kon.) | Brno – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.)
Ostrava – Znojmo 3:1 (kon.) | Salzburg – Dunajská Streda 5:1 (kon.) | Táborsko – Příbram 0:1 (kon.)
Vlašim – Jablonec 0:3 (kon.) | Zlín – Třinec 3:0 (kon.) | Norimberk – Bohemians 1905 4:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
5:1 (1:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Sobota 01.07.2017, 17:00 • St Johann im Pongau • Přípravný zápas

Dunajská Streda absolvovala náročný prípravný zápas proti rakúskemu majstrovi. S Red Bullom Salzburg začala výborne, keď po dvanástich minútach viedla zásluhou presnej hlavičky Divkoviča. Domáci však kontrolovali hru a inkasovaný gól ich nevyviedol z miery. Ešte v prvom polčase dokázal vyrovnať Atanga a druhé dejstvo už bolo jasne v réžii Salzburgu, ktorý pridal ďalšie štyri presné zásahy a triumfoval 5:1. Do čierneho mierili Lainer, Berisha a dvakrát Minamino. (18:51:08)

90

90
    Ešte stále prebieha ošetrovanie. Uvidíme, či rozhodca pridá nejakú minútu navyše alebo už len odpíska koniec.

88
    V závere vidíme ešte jedno ošetrovanie hosťujúceho futbalistu, ktorému musia pomáhať na nohy lekári.

87
    Salzburg mal výhodu rohového kopu. Lopta však letela iba do priestoru, kde stál Lukáš Čmelík.

85
    Lukáš Čmelík obišiel jedného brániaceho hráča na krídle, ale potom nemal komu prihrať a napokon prišiel o loptu.

84
    Rozhodca na čiare zastavil rýchly protiútok Salzburgu. Domáci zakombinovali na pravom krídle, ale dostali sa do ofsajdu.

82
    Nebezpečný Berisha zase preveril defenzívu DAC, ale tentoraz z náročnej pozície nezasiahol loptu ideálne.

81
    Domáci vysoko napádajú rozohrávku DAC, a tak sú hostia ihneď pod tlakom a ľahko odovzdávajú loptu súperovi.

80
    Berisha dal o sebe zase vedieť. Dostal loptu do pohybu, urobil si priestor na hranici šestnástky, ale potom vyslal nepresnú strelu.

79
    Mergim Berisha mohol zakončovať z ľavej strany pokutového územia, ale zvolil ešte trochu zbytočnú prihrávku pred bránu.

77
    Domáci pohodlne kontrolujú priebeh posledných minút dnešného prípravného duelu. Futbalisti DAC majú problém vytvoriť sériu presných prihrávok.

76
    V druhom polčase je Salzburg ešte dominantnejší ako v prvom. Pritom domáci mali hernú prevahu už v úvodnom dejstve.

74
    Dunajskej Strede viazne medzihra, čo plynie z veľkého počtu zmien. Zo základnej zostavy je na trávniku už len Ljubičič.

73
    Salzburg dal gól! Domáci poľahky pridávajú ďalší presný zásah. MERGIM BERISHA dostal presný center do šestnástky, spracoval si loptu a poslal ju k žrdi súperovej brány.

71
    Do konca riadneho hracieho času zostáva posledných dvadsať minút. Salzburg podľa papierových predpokladov vyhráva a kontroluje hru.

69
    Kwin a Száraz si nerozumeli v rozohrávke a takmer na to doplatili. Medzi nich vletel striedajúci Mergim Berisha, ale zblízka trafil iba brankára hostí.