Č. Budějovice – Brno 2:0 (kon.) | Příbram – Žižkov 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
Jihlava – Teplice 0:1 (kon.) | Ostrava – Trnava 2:1 (kon.) | Opava – Karviná 3:1 (kon.)
Sparta U21 – Teplice B 0:0 (kon.) | Znojmo – Prostějov 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Liberec 0:3 (kon.)
Pardubice – Jablonec 0:1 (kon.) | Piast Gliwice – Olomouc 1:2 (kon.) | Zlín – Fulham 2:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovácko 1:2 (kon.) | Slavia – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
Sobota 08.07.2017, 11:00 • Kroměříž • Přípravný zápas

Je dobojováno. V Kroměříži se hrál parádní fotbal hlavně vždy ke konci poločasů. Koncovka toho prvního dopadla lépe pro Trnavu, ale koncovka toho závěrečného pro Baník. Ten může děkovat hlavně Poznarovi, který výrazně napomohlo k oboum z nich a soustředěné v Kroměříži tak Baník zakončil další výhrou. (12:54:58)

90+1

90+1
    Šustr si došel pro vysoký míč, který ukryl v rukavicích a střádá tak další cenné vteřinky.

90
    Poslední minutu řádné hrací doby začínají na své polovině hráči Spartaku Trnava. Podaří se jim ještě jednou udeřit a vybojovat tak remízu?

89
    Poznar hraje velmi dobře, nyní sklepl míč na Mondeka, ale jeho střele chybělo trochu více přesnosti.

88
    Jirka posílal míč do vápna, který ale podskočil Jaho a ani Bogdanovski pokusem zpoza vápna brankáře výrazněji neohrozil.

87
    Stejně jako závěr prvního poločasu, tak i závěr druhého poločasu je velmi zajímavý. Dočkáme se ještě nějakého gólu?
    85. POZNAR - 2:1

85
    Baník právě vstřelil branku!
    Baník otáčí vývoj utkání. TOMÁŠ POZNAR si seběhl na centr z pravé strany a hlavně díky němu tak Baník otáčí toto utkání. Nutno pochválit i Azeveda, který předvedl parádní centr.

85
    Baníku se podařilo ubránit a poslat míč až k bráně soupeře. Ten tak musí začít od brankáře.

84
    Spartak se ihned snaží tlačit a vzít si vedení zpět. Moc času už ale nezbývá.
    82. HRUBÝ - 1:1

82
    Tak to byla paráda. Poznar si zpracoval dlouhý míč, který poslal na spoluhráče, jenž patičkou našel TOMÁŠE HRUBÉHO, a ten s přehledem překonal brankáře.

82
    Další útočný faul Azeveda. Další volný kop pro Trnavu. Jakubech nikam nespěchá.

81
    To bylo tak úspěšné, že hráči českého klubu se dopustili útočného faulu.

80
    Zatím je to spíše pouze obléhání. Soupeř navíc dobře napadá a znepříjemňuje rozehrávku.