2:0 (0:0)
Kolumbie A
Neděle 09.07.2017, 17:00Mistrovství světa lékařských týmů

Ode mě je to vše, přeji pěkný zbytek nedělního večera. (19:27:49)

Utkání je u konce. Čeští lékaři zvládli úvodní zápas mistrovství světa na jedničku, díky brankám Josefa Bolena a Pavla Mencla porazili Kolumbii výsledkem 2:0 a připsali si 3 body do tabulky skupiny B.

80

73
    Zápas je pro hromy a blesky rozhodčím přerušen, snad jen dočasně.

70
    Česká reprezentace zvládá druhý poločas s velkým přehledem a nadále kontroluje hru. To i přesto, že kvůli zhoršenému počasí hraje proti silnému větru.

62
    Česko právě vstřelilo branku!
    Česko navíc pojišťuje své vedení druhou brankou! Na začátku celé akce byl Kočí, který skvělým napadáním získal míč pro svůj tým. Po krásné akci a přihrávce Roberta Jůzka se vzápětí prosadil PAVEL MENCL.

51
    Vypadá to, že se v rakouském Leogangu blíží bouřka. Kvůli zatažené obloze již bylo spuštěno i umělé osvětlení.

46
    Skvěle, český tým jde na začátku druhé půle do vedení! Exekuce přímého kopu se ujal kapitán JOSEF BOLEN, který krásnou ranou otevřel skóre zápasu!

44
    Žlutou kartu dostává Pavel Mencl, který se provinil útočným faulem.

41

Je za námi velice vyrovnaný první poločas, který branku nepřinesl. Oba týmy si sice vytvořily několik příležitostí, i díky dobrým zákrokům obou gólmanů však po čtyřiceti minutách platí bezbrankové skóre.

40

38
    Větší šanci si ovšem vytvořila Kolumbie, Čechy podržel skvělým zákrokem gólman Jan Vojáček.

36
    Český tým si v posledních minutách přece jen vypracoval tlak s náznaky šancí, bohužel mu ale scházela kvalitnější finální fáze.

30
    Obraz hry se ani nadále příliš nemění, především se bojuje o střed pole.

24
    Zápas se po trochu divokém úvodu vyrovnal a uklidnil. V posledních minutách se většina dění odehrává ve středu hrací plochy.

9
    Obrovská příležitost českého týmu, který se mohl prosadit po další standardní situaci, gólman Kolumbie ovšem skvělým zákrokem svůj tým podržel.

7
    Čeští fotbalisté získali přímý kop ze zajímavé pozice. Za hranicí vápna si míč postavil Pavel Mencl, trefil však pouze kolumbijskou zeď.

5
    První větší šanci zápasu si vypracovala Kolumbie, český gólman však nadvakrát zasáhl a udržel bezbrankový stav skóre.