Karabach – Samtredia 5:0 (kon.) | Hibernians – Salzburg 0:3 (kon.) | Rijeka – New Saints 2:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Budućnost Podgorica 2:0 (kon.)
FK Partizan Bělehrad
2:0 (0:0)
FK Budućnost Podgorica
Úterý 11.07.2017, 20:45 • Stadion Partizana, Bělehrad • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Z tohoto utkání už je to vše, přeji Vám hezký zbytek úterního večera. (22:47:21)

Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:18.

Je dobojováno! Úvodní duel druhého předkola Ligy mistrů skončilo tak, jak většina fotbalových znalců předpovídala. Srbský mistr svého soupeře po celý zápas prakticky do ničeho nepustil a zaslouženě zvítězil 2:0. Na první gól se ale muselo čekat až do třiapadesáté minuty, kdy nařízenou penaltu proměnil Uroš Đurđević. Tento moment domácí hráče ještě více nabudil a o deset minut později se skóre měnilo podruhé, o což se tentokrát zasloužil Leonardo. Partizan si pak vypracoval několik možností i v poslední půlhodině, ovšem hostující brankář Mijatović mu další oslavu gólu už nedopřál.

90+4

90+4
    V poslední nastavené minutě chtěl ještě jednou zahrozit Đurđević, který ale trefil rukou do obličeje Raspopoviće, a tak Mijatović tentokrát může zůstat v klidu.
    90+3. Uroš Đurđević

90+3
    Po hostující standarce paradoxně málem udeřilo na druhé straně! Na Mijatoviće se úplně sám řítil Uroš Đurđević, který předběhl Mirkoviće, ale zprava vystřelil jen do nohy dobře postaveného brankáře Budućnosti!

90+2
    Hosté se ještě snaží něco vymyslet. Ideální možnost budou mít po faulu Leonarda a nařízené standardní situaci.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, které dělí sedmadvacetinásobného srbského mistra od vítězství.

90
    Ilija Tučević inkasoval od Kosoviće nepříjemný úder do krku, žlutá karta pro středopolaře Partizanu to ale nebude.

89
    Další pokus o ohrožení Mijatoviće domácím nevyšel, míč jím utekl do autu a zpět do hry jej pošle právě gólman Budućnosti.

88
    Po neúspěšném centru v podání Vuličeviće přilétl do vápna další balón, který se snažil zpracovat Đurđević, ovšem u něj se do celé akce dobře vložil brankář Podgorice Mijatović.

87
    Tempo hry s blížícím se koncem zápasu výrazně opadlo. To však nic nezměnilo na území převaze, kterou má po celý zápas domácí Partizan.

85
    Za velkého aplausu zaplněných tribun odchází ze hřiště Leandre Tawamba, kterého na posledních pět minut nahrazuje Saša Ilić.

84
    Petar Djuričković si vyšlápl na Mitroviće a jako další z hráčů uviděl žlutý kartónek.

82
    Tým z Bělehradu se sice zmocnil míče, jenže ten vzápětí zase ztratil, když Vuličevićův aut zpět do zámezí srazil Tawamba.

81
    Faulovaný kapitán Podgorice získal míč pro svůj tým, který ale má hodně práce s přechodem půlící čáry.

80
    Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Marko Janković, přichází Petar Djuričković.

79
    Nově příchozí Alen Melunović se sotva zapojil do hry a už inkasoval žlutou kartu za faul v jednom z hlavičkových soubojů.

Michal Břuchanský

Branky: 53. Đurđević (pen.), 63. Leonardo (Tawamba)

Karty:   84. Djuričković (PAB) – 52. Mirković (BDC), 67. Simović (BDC), 79. Melunović (BDC)

FK Partizan Bělehrad: Kljajić – Vuličević (C), Čirković, Ostojić, Miletić – Bilher, Kosović – Janković (80. Djuričković), Tawamba (85. Ilić), Mihajlović (46. Leonardo) – Đurđević.
    Náhradníci: Jovičić – Djuričković, Jevtović, Ilić, Leonardo, Pantić, Miletić.

FK Budućnost Podgorica: Mijatović – Raspopović (C), Mitrović, Simović, Tučević – Hočko, Mirković, Pejaković (71. Camaj) – Nikač, Vlaisavljević, Terzić (64. Ristović) (78. Melunović).
    Náhradníci: Dragojević – Roganović, Camaj, Marković, Kumburović, Ristović, Melunović.

Rozhodčí: van Boekel – van de Ven, Vries
    Úterý 18.07.2017
    Budućnost Podgorica - Partizan Bělehrad 0:0

Karty:   42. Mirkovič (BDC), 48. Raspopovič (BDC), 87. Hocko (BDC) – 39. Košovič (PAB), 59. Everton (PAB)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:10. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 20:13.