Kostarika – Kanada 1:1 (kon.) | Honduras – Francouzská Guyana 0:0 (kon.)
Honduras
0:0 (0:0)
Francouzská Guyana
Středa 12.07.2017, 04:00CONCACAF Gold Cup • Skupina A

Zápas nabídl útočný fotbal. Oba týmy hrály aktivně, více ze hry a opticky výraznější byl Honduras, který ovšem nedokázal překonat brankáře Donovana Léona. Sloan Privat byl nejlepším hráčem zelenožlutého týmu, jeho nejvýraznější střelecký pokus skončil na tyči. Týmy se tak rozcházejí na nerozhodného stavu 0:0. (06:00:23)

90+3

90+3
    Honduras se v posledních sekundách dostal k zakončení, ale Sergio Peña neproměnil poslední akci zápasu.

90+3
    Carlos Discua fauloval soupeře, a tak volný kop bude rozehrávat Francouzská Guyana. Roy Contout dobře vypálil, ale jeho pokus zablokoval Maynor Figueroa.

90+2
    Ani jeden celek se už nyní nikam nežene. Zdá se, že fotbalisté chtějí zápas dohrát s remízovým stavem.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Sergio Peña byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Hondurasu tak pokračovat nemohla.

89
    Střídání v týmu Francouzská Guyana: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Schaquille Dutard.

87
    Tři minuty zbývají do konce základní hrací doby ve druhém poločase, do zakončení se dostal Rhudy Evens. Tento útočník však trefil jen prostor, kde byl pozorný brankář.

85
    Loïc Baal se probojoval k zakončení, jeho dobrou ránu kryje brankář Luis Lopez. Honduras tak tento moment dokázal přečkat.

84
    Sergio Peña musel v souboji jeden na jednoho poslat míč do bezpečí, a tak je z toho rohový kop. Rozehrávat jej bude Ludovic Baal.

83
    Na druhé straně se Honduras dostal do dobré šance, Brayan Beckeles, obránce, to vzal na sebe. Mohl poslat pas na lépe postaveného spoluhráče, ale rozhodl se pro střelu, která končí mimo bránu.

82
    Střídání v týmu Francouzská Guyana: ze hřiště odchází Anthony Soubervie, přichází Roy Contout.

81
    Sloan Privat to vzal na sebe, jeho pokus se mu nepovedl podle představ, míč tak končí mimo branku, následovat bude odkop od brány. Nejprve ale střídání.

80
    Žlutou kartu dostává Grégory Lescot (Francouzská Guyana). Tento hráč vidí žlutou kartu po faulu na Romella Quiota.

79
    Anthony Soubervie fauloval soupeře, Carlos Discua zůstává ležet na hrací ploše.

78
    K vidění je taktický fotbal, ale také mnoho osobních soubojů, které doprovází emoce. Oběma týmům jde o hodně.

76
    Žlutou kartu dostává Romell Quioto (Honduras). Dopustil se nesportovního chování, když se nepříliš vybranými slovy dožadoval odpískání pokutového kopu. Donovan Léon hrál ale nejprve míč.

Jan Prošek

Branky:

Karty:   68. Alvarado (HON), 76. Quioto (HON) – 39. Rimane (FRG), 80. Lescot (FRG)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 10:5. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 10:13.
    Honduras: L. Lopez – Alvarado, M. Figueroa (C), H. Figueroa, Beckeles – Lanza (46. Boniek García), B. Acosta (66. Peña), Mejía, Alexander López (57. Discua) – Quioto, Elis.
    Náhradníci: Canales, Escober – Crisanto, M. Pereira, C. Sánchez, Allans Vargas, Claros, Discua, Boniek García, Peña.

Francouzská Guyana: Léon – Soubervie (82. Contout), Lescot, Fabien, Legrand – Loïc Baal, Ludovic Baal, Rimane, Malouda (C) – Privat (89. Dutard), Abelinti (57. Evens).
    Náhradníci: Lugier, Petit-Homme – I. Baal, Rosime, Torvic, Edwige, M. Haabo, Contout, Dutard, Evens, J. Haabo, Solvi.