Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)

86
    Bahrajn bojuje, ale nedokáže využít své šance.

83
    Teplice právě vstřelily branku!
    Z hranice vápna se zkušene k tyči prosadil OTTO URMA – 3:0.

74
    Bahrajn mohl snížit, nejprve vyrazil míč Grigar, pak hosté pálili nad branku.

72
    Teplice se ale v klidu ubránily.

71
    První rohový kop pro Bahrajn v zápase.

69
    Po zavaru před brankou hlavičkoval Vaněček nad brankovou konstrukci.

65
    Hra se odehrává převážně ve středu hřiště.

62
    Prostridane sestavy obou celků se perou se značne podmacenym terénem.

59
    Po rohovém kopu se Teplice dopustily útočného faulu.

57
    Teplický David Vaněček vyzkoušel pozornost gólmana Bahrajnu přízemní střelou.

55
    Teplice do druhého poločasu vyběhly s úplně novou jedenáctkou. Druhý poločas hrají ve složení: Grigar – Dressler, Novotný, Kodeš, Urma – Soungole, Gebert – Hajleta, Žitný, Martirosyan – Vaněček.

53
    Míč se pohybuje ve středu pole.

46

45

44
    Krásná akce Teplic, po přihrávce Suchana miril Kučera k tyči, ale míč vytěsnil gólman Bahrajnu.