Inter Lipsko – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Vlašim – Žižkov 5:2 (kon.) | Opava – Žilina B 6:3 (kon.)
Zlaté Moravce – Karviná 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Liberec jun. 7:2 (kon.) | Teplice – Bahrajn 3:0 (kon.)
Katowice – Zlín 0:0 (kon.) | Pardubice – Podbrezová 0:1 (kon.) | Slavia – West Brom 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Petřkovice 2:3 (kon.) | Mšeno – Jablonec 0:7 (kon.) | Kroměříž – Olomouc 1:6 (kon.)
Sparta – Ingolstadt 2:2 (kon.) | Liberec – Aue 1:0 (kon.) | Vlašim – Vyšehrad 5:1 (kon.)
Bielefeld – Příbram 5:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Znojmo 0:3 (kon.) | Zwickau – Dukla Praha 1:1 (kon.)

Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonec vede už 7:0! Mezi střelce se zapsal také MARTIN DOLEŽAL.

46

45

41
    Ke konci prvního poločasu dává JAROSLAV DIVIŠ již šestou branku svého týmu. Gól vstřelil z pokutového kopu.

34
    5:0 a ONDŘEJ MIHÁLIK zaznamenává hattrick!

33
    Jablonec si tento zápas užívá a přidává už čtvrtou branku! O tu se postaral JAROSLAV DIVIŠ.

23
    Uběhly pouhé dvě minuty a Jablonec díky trefě ONDŘEJE MIHÁLIKA se znovu prosazuje! Už je to 3:0.

21
    A je to 2:0! O druhou branku se postaral MIRZAD MEHANOVIČ.

6
    Jablonec se v úvodu zápasu dostává do vedení! První gól vstřelil ONDŘEJ MIHÁLIK.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Patrik Lidmila

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 6. Mihálik, 21. Mehanovič, 23. Mihálik, 33. Diviš, 34. Mihálik, 41. Diviš (pen.), 53. Doležal