Portugalsko – Anglie 1:2 (kon.)
Portugalsko
1:2 (0:0)
Anglie
Sobota 15.07.2017, 18:00 • Tengiz Burjanadze Stadioni (Kapacita: 5 000) • Mistrovství Evropy U19 • Finále
    První titul Anglie na ME U19.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:56:31)

Mistrem Evropy do 19 let se stává Anglie!

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:10.

Dnešní utkání je za námi. Po nudném prvním poločase přišla už v 50. minutě první branka utkání, kterou vstřelil Suliman. Portugalci však dokázali už za 6 minut vyrovnat na 1:1, když si vlastní branku vstřelil Sterling. V 68. minutě však přišel protiútok Angličanů a Nmecha vstřelil opět vítězný gól stejně jako v semifinále proti České republice.

90+6

90+5
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a Angličané jsou opravdu velmi blízko zisku poháru pro mistra Evropy!

90+4
    Druhý rohový kop se domácím podařil lépe, ale Ramsdale nedovolil vstřelit Fernandesovi branku.

90+3
    Míč však od rohového praporku skončil jen na hlavě jednoho z hráčů v bílém dresu, který ale míč poslal zpět do zámezí na rohový kop.

90+3
    Portugalci budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Quina poslal míč jen do zámezí a Ramsdale tak bude odkopávat od branky.

90+2
    Brereton se snaží ušetřit nějaké vteřinky u pravého rohového praporku na soupeřově polovině.

90+1
    Žlutou kartu dostává Aaron Ramsdale (Anglie).

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Hosté se dostali s míčem na polovinu soupeře a snaží se ušetřit nějaké vteřinky.

88
    Miguel Luís napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho pokus mířený k pravé tyči však skončil jen v boční síti.