Kostarika – Francouzská Guyana 3:0 (kon.) | Kanada – Honduras 0:0 (kon.) | Panama – Martinik 3:0 (kon.)
Kanada
0:0 (0:0)
Honduras
Sobota 15.07.2017, 04:00CONCACAF Gold Cup • Skupina A

Zápas mezi Kanadou a Hondurasem končí. Aktivnějším týmem byl Honduras, který celkem sedmkrát vypálil na branku. Gólmana Milana Borjana ale překonat nedokázal. Na druhé straně, v brance Hondurasu, předvedl dobrý výkon Luis Lopez, který kryl všechny tři střely. Gól v tomto zápase nepadl, a tak se týmy rozcházejí po bezbrankové remíze. (06:01:06)

90+3

90+2
    Kanadský hráč si pomohl v souboji s Henrym Figueroam nedovoleně, a tak je pískám útočný faul.

90+1
    V první nastavené minutě se do zakončení probojoval Maynor Figueroa. Jeho pokus kryje gólman Milan Borjan. Celkem tři minuty se budou nastavovat.

90
    V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec druhého poločasu.

89
    Luis Lopez pokračuje ve hře a odkopává míč od své branky.

88
    Brankář Hondurasu Luis Lopez je po zákroku poněkud otřesený a míří k němu lékaři.

87
    Rohový kop bude rozehrávat Kanada. Scott Arfield skvěle nacentroval před branku, kde byl Steven Vitoria. Ten ovšem zakončoval nepřesně.

86
    Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Lucas Cavallini, přichází Mark-Anthony Kaye.

85
    Velkou šanci měl nyní Honduras. Nejprve Sergio Peña skvěle vypálil a brankář Milan Borjan tak tak vyrazil. Míč ale odrazil jen před sebe, kde byl Alberth Elis, ten trefil jen obránce.

84
    Honduras před svou brankou nezvládl rozehrávku, k míči se dostal Lucas Cavallini, který ovšem nedokázal přesněji vystřelit. Na druhé straně pak selhal Alberth Elis. Jeho ránu zablokoval Steven Vitoria.

82
    Jonathan Osorio byl faulovaný soupeř, nedovoleně si počínal Boniek García, a tak bude Kanada rozehrávat.

81
    Autové vhazování má k dispozici Kanada, která se také nikam nežene, míč do hry uvedl Sam Adekugbe.

80
    Deset minut hry a nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu. Šancí je a bylo k vidění poměrně hodně, ale brankáři drží své týmy, mnoho střel navíc míří mimo branku. Na úvodní gól zápasu se stále čeká.

79
    Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Alfredo Mejía, přichází Sergio Peña.

77
    Dva rohové kopy nyní měla k dispozici Kanada. Ten druhý byl výrazně lepší, do střelecké pozice se následně dostal Steven Vitoria, jehož střelecký pokus kryje brankář Hondurasu.

75
    Romell Quioto vedl bleskovou akci svého celku. Kanadské obraně unikal po levé straně, ale nezvládl centr před branku. Následovat bude výkop od branky, který obstará Milan Borjan.

73
    Rohový kop se Kanadě nepovedl podle představ, navíc Samuel Piette, který se pokoušel o zakončení, byl v postavení mimo hru. Akce Kanady tak rychle končí.

73
    Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Junior Hoilett, přichází Alphonso Davies.

Jan Prošek

Branky:

Karty:   69. J. Osorio (CAN)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:10. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:13.
    Kanada: Borjan – Adekugbe, Vitoria, James, M. de Jong – Petrasso, Bernier (65. J. Osorio), Piette, Arfield, Hoilett (73. A. Davies) – Cavallini (86. Kaye).
    Náhradníci: Crépeau, Leutwiler – Jaković, Straith, Aird, A. Davies, R. Edwards, Jackson-Hamel, Kaye, J. Osorio, Ricketts, Teibert.

Honduras: L. Lopez – C. Sánchez, H. Figueroa, M. Figueroa, Crisanto – Discua (65. Boniek García), Mejía (79. Peña), Claros, Lanza – Elis, Quioto.
    Náhradníci: Canales, Escober – Beckeles, M. Pereira, Allans Vargas, B. Acosta, Boniek García, Peña, Alexander López.