Přeštice – Karlovy Vary 1:6 (kon.) | Hořovicko – Rakovník 1:0 (kon.) | Č. Lípa – Kolín 1:3 (kon.)
Nový Bor – Turnov 1:5 (kon.) | Slatiňany – Letohrad 3:1 (kon.) | Ždírec – Vrchovina 3:0 (kon.)
Tasovice – Břeclav 2:1 (kon.) | Petrovice – Havířov 1:3 (po pr.) | Frýdlant n/O – Nový Jičín 0:0 (2:4 po pen.)
FK Robstav Přeštice
1:6 (0:1)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 15.07.2017, 10:15 • Přeštice • MOL Cup • Předkolo

Je konec, domácí Přeštice nezvládly druhou polovinu utkání a po porážce 1:6 končí v MOL Cupu. Naopak celek z Karlových Varů uvidíme i v dalším kole.

90

89
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarskou kanonádu dnes diriguje MARTIN PSOHLAVEC, který uzavírá listinu střelců utkání svou třetí brankou.

87
    Brankový stroj z Varů se nenechal prvním gólem domácích zaskočit, PAVEL MAŇÁK zvyšuje na 5:1!

80
    Přeštice právě vstřelil branku!
    Přeštice si připisují čestný zásah, gólem se blýskl PAVEL BEŠTA.

76
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Hudec, přichází Bartoš. (12:26:21)

74
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Kalina, přichází Šupík.

73
    MARTIN PSOHLAVEC má zaděláno na hattrick, Karlovy Vary vedou už 4:0!

65
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Királyi, přichází Skala.

62
    Třetí gól do sítě Přeštic posílá MARTIN PSOHLAVEC!

57
    Tým z lázeňského města vede už 2:0 po zásahu JANA KALINY.

46
    Střídání v týmu TJ Přeštice: ze hřiště odchází Přibáň, přichází Hrdlička.
    Střídání v týmu TJ Přeštice: ze hřiště odchází Blahoudek, přichází Zelenka.

46

Po prvním poločase vedou Karlovy Vary v Přešticích o jednu branku. Podaří se jim si náskok udržet, nebo divizní nováček v druhé půli zabere?

45

44
    Vladislav Fiala (PRC) obdržel od sudího žlutou kartu.

16
    Favorit dnešního střetu jde v šestnácté minutě do vedení, přesně mířil MARIÁN GEŇO.

1

TJ Přeštice: Kašpar – Duchek (C), Lecjaks, Přibáň, Zdeněk, Lambor, Blahoudek, Turek, Sýkora, Fiala, Bešta.
    Náhradníci: Uzlík, Hrdlička, Zelenka.

1.FC Karlovy Vary: Chára – Pěkný, Kalina, Vokač, Királyi, Hudec (C), Maňák, Mestl, Psohlavec, Geňo, Staněk.
    Náhradníci: Klimov – Skala, Merkl, Šupík, Bartoš.

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Duda.

Vojtěch Martinek

Branky: 80. Bešta – 16. Geňo, 57. Kalina, 62. Psohlavec, 73. Psohlavec, 87. Maňák, 89. Psohlavec

Karty:   44. Fiala (PRC)

FK Robstav Přeštice: Kašpar – Duchek (C), Lecjaks, Přibáň (46. Hrdlička), Zdeněk, Lambor, Blahoudek (46. Zelenka), Turek, Sýkora, Fiala, Bešta.

Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný, Kalina (74. Šupík), Vokač, Királyi (65. Skala), Hudec (C) (76. Bartoš), Maňák, Mestl, Psohlavec, Geňo, Staněk.