Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Plzeň – Watford 0:1 (kon.) | Uničov – Znojmo 1:3 (kon.)
Düsseldorf – Brno 1:0 (kon.) | Jablonec – Wolverhampton 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:0)
Watford FC
Úterý 18.07.2017, 17:00 • Rakousko - Wörgl • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Plzeňští již odehráli sedm přípravných zápasů. Zpočátku své přípravy hrála Plzeň s českými týmy, které snadno porážela. Nyní v posledních dvou zápasech se utkala s již zahraničními kluby a to již tak slavné nebylo. Přišla vysoká porážka (5:1) od Furthu, následně Plzeň prohrála s Wolves (1:2). Nyní se utká s dalším anglickým klubem a to s Watfordem. Pozitivní na přípravě je však to, že se Plzni daří střílet branky, neboť v každém utkání se vždy alespoň jednou prosadila.

Watford zatím odehrál pouhé dvě přípravná utkání. Uhrál remízu (1:1) s Wokingem a prohrál (3:2) a Wimbledonem.

Oba týmy se spolu ještě neutkaly a pro oba to bude premiéra. Pro český klub bude konfrontace s anglickým klubem určitě přínosná a jen může prospět.

1

1
    Po úvodní rozehrávce se míče zmocnil Watford, který s ním kombinuje na vlastní polovině.

2
    Nyní se dostala k míči i Plzeň, ale jejich útok se vůbec nepovedl.

3
    Sledujeme hru na polovině hřiště a zatím neregistrujeme vážnější šanci.

4
    Až nyní si Watford vybojoval rohový kop...

5
    ... z kterého nezahrozili, nicméně dokázali si udržet míč a nakonec došlo k pěkné střele, kterou vyslal Ducouré a Bolek musel vyrazit na rohový kop. Velmi dobrý zákrok brankáře Bolka.

6
    Po dalším rohovém kopu píská rozhodčí, nejspíše šlo o nedovolený zákrok v pokutovém území. Plzeň tak může v klidu rozehrát.

7
    Další rychlou akci po levé straně zastavuje obrana Plzně.

8
    Snaha Plzně zahrozit z pravé strany nevyšla, centrovaný míč byl odvrácen.

9
    Rohový kop zahrávala i Plzeň, míč končí v rukavicích Gomese.

10
    Hájek se dopustil faulu na polovině hřiště a Watford bude moci rozehrát a založit útok.

11
    Anglický celek si nedokázal připravit dobrý útok, naopak Plzeň se dostala na jeho polovinu a následný faul na Pilaře znamená standardní situaci.

12
    Centrovaný míč odvrací pozorná obrana Watfordu.

13
    V posledních minutách se nám množí fauly.

14
    Jeden z hráčů Watfordu byl přidržen za dres a rozhodčí to samozřejmě píská.

15
    Z přímého kopu vystřelil Capoue, Bolek předvedl další dobrý zákrok a skóre se nám zatím nemění.

16
    Na hřišti se nám mírně rozpršelo.

17
    Watford na polovině soupeře, ale nic nevymyslí protentokrát, neboť se dopustil útočného faulu.

18
    Na druhé straně to zkoušela Plzeň centrovaným míčem na pravou stranu, ale ke střele na bránu nedošlo.

19
    Až nyní se podařilo zakončit, Kolář jen kousek míjí banku Gomese.

21
    Zatím sledujeme vyrovnané utkání bez herní převahy žádného z obou týmů.

23
    Z tohoto útoku Watfordu nechybělo mnoho a mohla přijít první branka. Nebezpečná akce po pravé straně, kdy se míč dostal před branku a nebezpečně se kutálel před brankou.
    23. Šance Watfordu

24
    Nakonec je z toho "pouze" rohový kop pro Watford.

25
    Ale ten byl hodně přetažený a míč končí v zázemí.

26
    Na druhé straně rohový kop Plzně a pěkné zakončení hlavičkou, Gomes má míč ve svých rukavicích.

27
    Stále hrajeme bez branek a hra obou týmů je opatrná.

29
    Watford nyní delší dobu kombinoval s míčem, nakonec došlo k tvrdé střele Watsona, Bolek připraven a nepouští míč za svá záda.

31
    O něco více aktivnější začíná být soupeř z Anglie, ale směrem na bránu není zatím nebezpečný.

32
    Akce po pravě straně se tentokrát Watfordu příliš nepovedla a míč končí v zázemí. Bolek bude rozehrávat od své branky.

33
    Snaha o dalekonosnou střelu, jeden z hráčů Plzně ji dokázal blokovat.

34
    Watfrod jakoby trochu více přidal a nyní více drží míč a kombinuje s ním na polovině soupeře.

35
    Nyní měl možnost zahrozit, po faulu, avšak centrovaný míč byl odražen a Bolek nemusel zasahovat.

37
    Plzeň je nyní v herním útlumu a příliš často se k míči nedostává.

40
    Až nyní pěkná kombinace na pravé straně, přišla přihrávka od Matějů na hranici šestnáctky a pěkná střela Krmenčíka zůstala na tyči!

42
    Blíží se nám konec prvního poločasu a zatím to vypadá, že druhá půle začne za bezbrankového stavu.

45

První poločas nám branku nepřinesl. Sledujeme víceméně vyrovnané utkání. I když ke konci měl Watfrod více ze hry, nicméně přesto přišla tyčka od Krmenčíka a to byla asi největší šance prvního poločasu na otevření skóre. Velkou pochvalu si zaslouží i brankář Bolek, který dokázal zneškodnit pár nebezpečných střel soupeře.

46

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Petržela, přichází Kopic.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Bolek, přichází Hruška.

46
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Holebas, přichází Dja Djédjé.
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Berghuis, přichází Amrabat.

47
    Rohový kop v podání Plzně nepřinesl šanci na bránu a Watrford se bez problémů ubránil.

48
    Po faulu bude Watfrod rozehrávat míč, nakonec se sám vyhnal až na svou polovinu.

50
    Sledujeme urputný boj o míč a ani jeden z týmů se nedokáže prosadit před bránou či se dostat k nějaké nebezpečné střele.

53
    Z nebezpečného útoku si vybojoval Watford rohový kop.

54
    Rohovému kopu se plzeňští dokázali ubránit a snaží se založit protiútok.

55
    Plzeň však záhy o míč přichází a do útoku jde soupeř. Ten si vybojoval volný kop.

56
    Střela je sražena mimo bránu a je tu další možnost pro Watford, neboť půjde zahrávat další rohový kop.

57
    Ani tento však nekončí úvodní brankou a Plzeň bude rozehrávat od své branky.

60
    Hodina hry za námi a stále bez branek. Sledujeme stále vyrovnaný zápas, momentálně probíhá boj o míč na polovině hřiště.

60
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gomes, přichází Pantilimon.

61
    Watfrod se zmocnil míče a vydal se ihned do útoku. Vše končí odkopem od brány Plzně.

62
    Plzeň bude zahrávat rohový kop...

63
    Ani z tohoto rohového kopu nezaprší a Watford má míč ve svém držení.

65
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Řezník, přichází Hejda.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hrošovský, přichází Hořava.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Krmenčík, přichází Řezníček.

66
    Trenér Vrba prostřídal další trojici hráčů, dojde k nějaké změně a k případnému vstřelení branky?Nutno podotknout, že Plzeň se v každém letošním přípravném zápase dokázala alespoň jednou prosadit.

68
    Z útoku soupeře nebylo vůbec nic a Plzeň má míč.

69
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Capoue, přichází Hughes.
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Success, přichází Sinclair.

70
    Změna ve střídání zatím nepřinesla změnu hry na hřišti, navíc trenér Vrba chystá další střídání.

74
    Avizované střídání je zde a opět se budou střídat tři hráči.

75
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Živulič, přichází Ivanschitz.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pilař, přichází Zeman.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kolář, přichází Bakoš.

76
    Šance pro Plzeň, která má možnost ohrozit branku soupeře ze standardní situace.

77
    Ne, ani z této situace nebude úvodní branka tohoto zápasu.

78
    Nicméně standardní situace nebyla zahrána špatně, Hájek po centru Ivanschitze hlavičkuje těsně nad branku soupeře.

79
    Watford právě vstřelil branku!
    Tak jsme se dočkali. I když ke smůle Plzně.Hughes se dostal k pěkné střele a míč se jen odrazil od STEFANA OKAKY!

80
    Plzeň má zhruba deset minut, aby dokázala odpovědět na vedoucí branku soupeře.

82
    Plzeň se snaží, ale zatím to není to správné ořechové.

83
    Avšak jde to těžko, když má Watford míč ve svém držení.

84
    Pro Plzeň jde o poslední přípravný zápas na rakouském soustředění. A zatím to vypadá, že vítězný nebude.

86
    Anglický celek nedovoluje svému soupeři se dostat do nějakého souvislejšího tlaku a v klidu hlídá výsledek tohoto přátelského utkání.

88
    Kopic šel sám na branku, ale brankář zastavuje míč mimo své pole působnosti a je tu šance standardní situace pro Plzeň.

89
    Snad jedna z posledních šanci, Plzeň bude zahrávat standardní situaci.

90
    Bohužel, ani z tohoto se neurodí nic kvalitního a Plzeň stále prohrává o jednu branku.

90
    Střela Zemana nevyla špatná, ale zákrok brankáře byl lepší.

90

Plzeň nakonec podlehla i dalšímu týmu z Anglie. Ve druhém poločase jsme taktéž dlouho čekali na úvodní branku. Té jsme se nakonec dočkali v 79. minutě, kdy se trefil, respektive se od něho odrazil míč, Okaka. Plzeň si tedy připisuje třetí porážku za sebou.
    To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:54:12)