Jamajka – Kanada 2:1 (kon.) | Mexiko – Honduras 1:0 (kon.)
1:0 (1:0)
Honduras
Pátek 21.07.2017, 04:30CONCACAF Gold Cup • Čtvrtfinále

Do semifinále tak postupuje Mexiko, které vyzve Jamajku. Druhou semifinálovou dvojicí pak bude Kostarika a USA. Vyvrcholení CONCACAF Godl Cupu budete moci sledovat pochopitelně na onlajnech. (06:37:41)

Fotbalisté Mexika dokázali tento čtvrtfinálový zápas vyhrát díky brance ze čtvrté minuty. Prosadil se pohotovou ránou Rodolfo Pizarro. Mnoho vyložených šancí jsme v zápase neviděli. V posledních minutách mohl Honduras vyrovnat, ale Alfredo Mejía ve vyložené pozici minul bránu.

90+4

90+4
    Poslední nastavená minuta, míč do hry uvede brankář Mexika, který se rozhodně nikam nežene.
    90+3. Alfredo Mejía a jeho vyložená šance v posledních minutách zápasu.

90+3
    Do vyložené střelecké pozice se nyní dostal po pěkné zpětné hlavičce Alfredo Mejía. Jeho rána bez přípravy nebyla vůbec špatná. Míč ale končí jen malý kousek mimo branku. Honduras největší šance v zápase neproměnil.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jair Pereira (Mexiko). Mexický hráč prohodil směrem k sudému nějaká nelichotivá slova, za což vidí žlutou kartu.

90+2
    Mnoho střeleckých příležitostí momentálně k vidění není, Honduras se nemůže prosadit před brankou soupeře.

90+1
    Ke druhým pětačtyřiceti minutám se nastaví ještě čtyři další.

90
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Rodolfo Pizarro, přichází Raúl López.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

89
    José Corona uvede míč do hry dlouhým výkopem. Mexiko už nyní hraje takticky a nikam se nežene. Stále vede o jednu branku a postup do semifinále je blízko.

88
    Další zajímavou šanci si vypracoval Honduras. Záložník Sergio Peña nedokázal trefit branku. Minul v dobré pozici, hlavičkoval nepřesně.

87
    Žlutou kartu dostává Boniek García (Honduras). Tým vedený jako hostující prohrává o jednu branku, což někteří fotbalisté jen těžko dokáží rozdýchat, a tak si v soubojích pomáhají nedovoleně. A kvůli tomu vidí Boniek žlutou kartu.

86
    Tentokrát byl přechod do útočné fáze v pořádku, zakončoval aktivně hrající Alfredo Mejía. Gólman Mexika zasahovat nemusel, neboť míč zablokoval Hugo Ayala.

85
    Alfredo Mejía byl v postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti pomezního sudího. Další akce Hondurasu tak nemohla být zakončená.

84
    Alberth Elis v souboji jeden na jednoho fauloval Ericka Torrese, a tak budou rozehrávat fotbalisté Mexika.

83
    Sergio Peña to vzal na sebe. Po zajímavé kombinaci se dostal k zakončení ze střední vzdálenosti. Jeho rána však končí výrazně nad brankou. Následně rozehrával gólman Mexika.

81
    Deset minut nás dělí od konce zápasu. Mexiko hraje takticky, vede o jednu branku a nedává soupeři mnoho prostoru pro útočení.