Machačkala – Perm 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Anži Machačkala
1:0 (1:0)
FK Amkar Perm
Pátek 21.07.2017, 18:30 • Anži-Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 2. kolo

Domácí celek Anži Machačkala dokázal vyhrát tento zápas 1:0, díky čemuž získává do tabulky první důležité body. První výhra Machačkaly v tomto ligovém ročníku, naopak Perm na premiérovou výhru bude čekat přinejmenším do třetího kola. (20:32:42)

90+4

90+2
    Domácí fotbalisté sice nemají míč plně pod kontrolou, ale drží ho bezpečně daleko od své branky. Amkar se pokouší vypracovat si střelecké pozice, ale zatím marně.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec druhého poločasu. Poslední tři minuty mají hosté na pokus o vyrovnání stavu zápasu.

90
    Ajaz Gulijev si vypracoval dobrou střeleckou pozici, sám si vylepšil střelecký úhel, ale přesněji zakončit nedokázal.

89
    Žlutou kartu dostává Michail Kosťukov (FK Amkar Perm). Hostující hráč nalétl do soupeře, který ještě předtím odehrál míč, naprosto zbytečný zákrok.

88
    Pavel Jakovlev bude rozehrávat volný kop po faulu soupeře. Anži tak drží míč daleko od své branky.

87
    Ajaz Gulijev se na polovině hrací plochy střetl se soupeřem. Oba jsou otřesení, ale v zápase budou pokračovat.

86
    V posledních minutách hry k vidění není mnoho šancí, domácí celek drží jednobrankové vedení a míří za výhrou. Perm nemá prostor pro vytvoření dlouhodobějšího tlaku.

85
    Žlutou kartu dostává Alexandr Salugin (FK Amkar Perm). Hostující hráč si pomohl v souboji nedovoleně, šlo navíc o hodně zbytečný zákrok, dohrání soupeře mimo hru, a tak vidí Alexandr Salugin žlutou kartu.

84
    Šest minut nás dělí od konce druhého poločasu, zdá se, že domácí Machačkala zápas dovede do vítězného konce.

83
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

81
    Domácí hráč se dopustil faulu, a tak z dobré pozice bude volný kop rozehrávat Darko Bodul. Ajaz Gulijev jeho pokus zablokoval spoluhráč, a tak bude gólman Alexej Solosin rozehrávat od své branky.

80
    Domácím mohl pohodlnější náskok dopřát Konstantin Bazeljuk, ale jeho pokus z první končí mimo branku. Artur Nigmatullin zasahovat ani nemusel.

79
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Perm si nemůže vypracovat výraznější střelecké pozice.

78
    Další rohový kop pro Machačkalu a rozehrávat jej bude znovu Vadim Afonin.

76
    Vadim Afonin rozehrával rohový kop domácího celku. Jeho centr do předbrankového prostoru našel hlavu Konstantina Bazeljuka, který ovšem hlavičkoval vysoko nad bránu.

75
    Žlutou kartu dostává Sekou Conde (FK Amkar Perm). Hostující hráč si hodně důrazně počínal v osobním souboji s domácím hráčem.

73
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, probíhá druhá polovina druhého poločasu, domácí Machačkala stále vede o jednu branku.