Nitra – Žilina 1:0 (kon.) | Trnava – Michalovce 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Podbrezová 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 22.07.2017, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 1. kolo

Zápas sa skončil výhrou Trnavy v pomere 1:0, keď jediný gól zápasu strelil v 5. minúte Pekár. Trnavčania mali viac z hry najmä v prvom polčase. Ten druhý patril hosťom, ale tí boli bezzubí. Pekný večer z Trnavy. (20:48:37)

90+3

90+2
    Pekár dohral, prišiel Hladík.

90+1
    Pekár hľadal z pravej strany Tambeho, ale ten nebol pozične dobre postavený.

90
    Na ihrisko príde Ivan Hladík.

89
    Tambe sa peknou strelou z diaľky snažil nachytať gólmana hostí, ten si dal pozor.

88
    Sledujeme posledné minúty riadnej hracej doby. O chvíľu budeme poznať aj údaj o nadstavení.

86
    Turik fauloval v strede poľa Greššáka a vidí žltú kartu.

85
    Žofčák pošle loptu z priameho kopu do šestnástky, Šimčák zakončil akciu nepresnou strelou. Jakubech sa s odkopom neponáhľa.

84
    Spartak sa snažil útočiť cez Tambého, ale jemu lopta unikla do zámedzia, hráči budú o loptu bojovať v strede poľa.

83
    També nahradil Egha, ktorý toho dnes veľa nabehal a dostáva sa mu potlesku.

82
    Čonka poslal loptu cez múr a budeme svedkami rohového kopu.

81
    Faul na prenikajúceho Pekára, priamy kop pre Spartak z dobrej pozície.

80
    Nepresnosť Žofčáka obrala hostí o šancu zaútočiť.

79
    Teraz skákala lopta v šestnástke Trnavy, napokon si obrana pomohla odkopom. Michalovce už viac držia loptu a Spartak sa bráni.

78
    Pehlivan si ľahol na zem, chvíľu sa nehralo.

77
    Dnešné stretnutie sleduje 2134 divákov.

76
    Trnava skúša hrať na brejky, zatiaľ sa to jej hráčom nedarí.

75
    Kombinácia na tri dotyky troch hráčov a Egho sa po prihrávkach od Greššáka a Čanturišviliho nedostal k zakončeniu, brankár hostí bol bližšie.