Meteor – Vlašim 1:4 (kon.) | Slatiňany – Chrudim 1:3 (kon.) | Tišnov – Hulín 3:4 (kon.)
Zbuzany – Písek 2:3 (kon.) | Dobříš – Litoměřicko 1:0 (kon.) | Neratovice – Převýšov 0:2 (kon.)
Nový Jičín – Vítkovice 2:3 (kon.) | Polná – Znojmo 0:3 (kon.) | Roudné – Benešov 0:5 (kon.)
Ostrá – Zápy 1:1 (2:4 po pen.) | Sedlčany – Táborsko 0:5 (kon.) | Velvary – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Český Brod – Vltavín 3:4 (kon.) | Louny – Sokolov 0:7 (kon.) | Mohelnice – Prostějov 1:3 (kon.)
Turnov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí – Hlučín 1:2 (kon.) | Velká Bíteš – Vyškov 0:3 (kon.)
Čáslav – Příbram 1:2 (kon.) | Bohumín – Petřkovice 0:4 (kon.) | Ždírec – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.)
Živanice – Olympia Radotín 2:2 (5:3 po pen.) | Souš – Varnsdorf 0:3 (kon.) | Kolín – Ústí n/O 1:3 (kon.)
Brumov – Val. Meziříčí 0:3 (kon.) | Vykáň – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Hořovicko – Štěchovice 1:4 (kon.)
Mšeno – Dobrovice 4:2 (kon.) | HFK Olomouc – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | SK Hrobce – Brozany 2:3 (kon.)
Karlovy Vary – Králův Dvůr 0:3 (kon.) | Klatovy – Domažlice 1:4 (kon.) | Kozlovice – Uničov 3:0 (kon.)
Slavičín – Zlínsko 6:0 (kon.) | Strání – Kroměříž 3:5 (kon.)
FC Strání
3:5 (2:3)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 22.07.2017, 17:30 • Strání • MOL Cup • 1. kolo

Byť nejhezčí trefu zaznamenal domácí celek, Kroměříž si v poklidu za výhru 5:3 došla pro postup do 2.kola MOL Cupu . (19:21:05)

90

89
    Strání právě vstřelilo branku!
    Téměř z poloviny hřiště snižuje povedenou trefou na 3:5 VÍT VALENTA!

79
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Kapitán hostí TOMÁŠ MATOUŠEK zvyšuje na 5:2!

71
    Dvougólové střelce Silného střídá Šmerda.
    I domácí celek střídá střelce Jaroňka a nahradí ho Bruštíkem.

63
    MARIÁN KOVÁŘ přidává svůj druhý gól na 2:4!

61
    Dnešní utkání sleduje 375 diváků!

60
    Domácí opět střídají a jak je vidět na tomto postu vydrží hráči pouze 30 minut, místo Kolajy jde na hřiště Vojtek.

46

Ačkoliv prvních 25 minut bylo v jasné režii Kroměříže vedení 3:0, domácí zabojovali a snížili stav utkání 2:3 do konce prvního poločasu. Zápas tak zůstává pořádně dramatický.

45

38
    Jan Silný z Kroměříže obdržel žlutou kartu.

34
    Domácí za to vzali a dramatizují zápas LUKÁŠ JARONĚK snižuje již na 2:3!

30
    Petera Mikloviče nahradí Josef Kolaja.

27
    Domácí Strání se nevzdalo a snižuje za něj na 1:3 PATRIK FRUHAUF!

24
    Třetí branku hostí přidává JAN SILNÝ – 0:3!

13
    NA 2:0 zvyšuje MARIÁN KOVÁŘ.

10
    Úvodní branku JAN SILNÝ – 0:1!

1

Marek Haloda

Branky: 27. Fruhauf, 34. Jaroněk, 89. Valenta – 10. Silný, 13. Kovář, 24. Silný, 63. Kovář, 79. Matoušek

Karty:   38. Silný (KRO)

FC Strání: Popelka – Miklovič (30. Kolaja, 60. Vojtek), Gardian (C), Bihári, Palík, Jaroněk, Valenta, Fruhauf, Mimochodek, Silnica, Pilka.
    Trenér: Zdeněk Šebesta.

Náhradníci: Tomanec, Haloda, Bruštík, Vojtek, Kolaja.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Kofroň – Matoušek (C), Budín, Krhut, Jeleček – Cupák, Blahař, Okleštěk, Kovář – Silný (71. Šmerda), Neubert. Trenér: Jaroslav Baďura.
    Náhradníci: Trochta – Šmerda, Trasoň, Stratil, Zavadil.

Rozhodčí: Ogrodník – Kostelník, Poláček