Cottbus – Liberec 0:1 (kon.) | Jablonec – Göztepe 1:2 (kon.) | Olomouc – Omonia Nikósie 2:0 (kon.)
Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Karviná – Chorzów 3:1 (kon.) | Opava – Zlín 1:1 (kon.)
Jihlava – Bahrajn 3:0 (kon.) | Karabükspor – Slovácko 1:0 (kon.)
MFK Karviná
3:1 (2:0)
Ruch Chorzów
Sobota 22.07.2017, 17:00 • Městský stadion Karviná • Přípravný zápas

Karviná si po prvním poločase utkání pohlídala. Na obdržený gól rychle odpověděl Panák a domácí zaslouženě vyhráli 3:1. Děkuji za pozornost. (18:55:39)

90

87
    Lukáš Duda na malém vápně neuspěl.

83
    Domácí hrají aktivně, ale nedokážou se prosadit.

78
    Lukáš Duda se ocitl ve vyložené šanci, ale střílí nepřesně!

74
    Hra se nám uklidnila, hraje se převážně ve středu hrací plochy.

70
    Tomáš Weber zkusil nenápadnou střelu, která skončila na pravé tyči!

65
    Po druhé v utkání sudí nařizuje občerstvovací přestávku.

63
    Karviná je v náporu a nyní je velmi aktivní.

60
    Karviná střídá čtyři hráče. Odchází Janečka, Štěpanovský, Eismann, Wágner a na hřiště se podívají Smrž, Vondra, Lingr, Weber.

59
    Filip Panák, krátce po svém gólu byl v další šanci, ale tentokrát neuspěl.

57
    Karviná právě vstřelila branku!
    Nedáš, dostaneš! Po velkých šancích hostů, se do příležitosti dostal FILIP PANÁK a hlavou navyšuje vedení na 3:1!

56
    Bartosz Nowak se ocitl v další šanci, ale Martin Berkovec ho skvěle vychytal!

55
    Menší závar před bránou hostů, který nakonec obrana hasí odkopem do autu.

53
    A obrana domácích asi zaspala v šatně! Po druhé chybě v krátkém sledu se Jakub Arak dostal sám až před Martina Berkovce, ten ho ale vychytal!

50
    Ruch Chorzów právě vstřelil branku!
    Chybu domácí obrany trestá BARTOSZ NOWAK a snižuje výsledek na rozdíl jediného gólu!

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

První poločas máme za sebou. Domácí Karviná zatím vévodí tomuto utkání a zaslouženě vede 2:0.