Rapid – Mattersburg 2:2 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 0:2 (kon.) | Linz – Admira 3:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:2 (0:1)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 22.07.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 1. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:26:04)

Sledovali jsme první utkání mezi domácím AC Wolfsbergerem a mistrem z Salzburgu. Utkání vyhráli hosté v poměru 0:2. První branku v utkání vstřelil v 29.minutě Yabo. Druhou a zároveň poslední branku v utkání vstřelil v 90.minutě Minamino.

90+4

90+2
    Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí.

90+1
    Rozhodčí Robert Schörgenhofer se rozhodl, že nastaví tři minuty minuty nad rámec základní hrací doby.
    90. Takumi MINAMINO - 0:2

90
    Salzburg právě vstřelil branku! A je rozhodnuto! Akci dva na jednoho zakončil japonský útočník TAKUMI MINAMINO do prázdné branky. snad se utkání dohraje v poklidu a nezraní se ještě další hráči v poli.

89
    Žlutou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

88
    Co třicet sekund se hra přerušuje, protože vždycky někdo fauluje.

87
    Na zemi opět leží jeden hráč na každé straně, hra je hodně nervózní a vypjatá.

86
    Velice aktivní Lainer se snaží, jenže se mu nedaří dobře vystřelit nebo vyslat finální přihrávku.

85
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Marin Pongračić.

84
    Ouedraogo byl obehrán dvojicí Berisha, Hwang.

83
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Thomas Zündel, přichází Dominik Frieser.

82
    Žlutou kartu dostává Stefan Lainer (FC Red Bull Salzburg).

81
    Žlutou kartu dostává Christopher Wernitznig (RZ Pellets Wolfsberger AC).

80
    Wolfsberger je u míče na útočné polovině. Tato akce ale končí útočným faulem Zundela na Walkeho.

79
    Velice nepovedená střela z dílny nově příchozího Lainera, která skončila pět metrů vedle pravé tyče brány Koflera.