Juventus – Barcelona 1:2 (kon.) | PSG – Tottenham 2:4 (kon.) | Real Madrid – Manchester Utd. 1:1 (1:2 po pen.)
po penal. (1:2)
Real Madrid
1:1 (0:1)
Manchester United
Neděle 23.07.2017, 23:05 • Levi's® Stadium (Santa Clara) • International Champions Cup • USA

Já se s vámi loučím, s konstatováním, že Real Madrid sice srovnal s Manchesterem stav gólem z pokutového kopu, v penaltovém rozstřelu však prohrál 1:2. Za pozornost děkuje Jaroslav Svoboda a u dalších přenosů již brzy na počtenou. (01:27:38)

International Champions Cup pokračuje již dnes, a to zápasem v asijské části turnaje. Tam, přesněji pak v čínském Nankingu, na sebe narazí Inter Milán a Olympique Lyon. Utkání přineseme také živě, a to od 14:05.

Celé utkání odehrála pouze dvojice hráčů Manchesteru United Martial a Fellaini. Zbytek základních jedenáctek střídal, manchesterský Ander Herrera dokonce hned po sedmi minutách druhé půle, ačkoliv se do hry dostal právě až díky střídání v poločase. Ze zápasu jej vyřadilo nešťastné zranění.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:20.

Utkání je tedy u konce a jestliže první poločas opravdu nepatřil mezi nejzáživnější fotbalová představení, tak druhý již byl poněkud příjemnější na koukání. A vše nakonec vyšperkovaly penalty, ve kterých se střelci předháněli v zahazování. Manchester United vítězí v rozstřelu 2:1.

CASEMIRO

5. série
    1:2
    Manchester United vítězí na penalty, protože Casemiro, oproti pokutovému kopu ve hře, nyní trefuje jen břevno! United vítězí v rozstřelu 2:1!
    Daley BLIND

5. série
    1:2
    Daley Blind poslal míč doprostřed branky, po zemi. A hlavně do sítě.
    Theo HERNÁNDEZ

4. série
    1:1
    Neskutečný! Theo Hernández míjí branku a po čtyřech sériích je stav stále jen 1:1!
    Victor LINDELÖF

4. série
    1:1
    A Victor Lindelöf trefuje doprostřed branky a pro Casillu nebyl tento zákrok těžký!
    Luis Miguel Qeuzada Sánchez

3. série
    1:1
    De Gea byl velmi blízko úspěšnému zákroku, sáhl si na míč, ale neuspěl! Quezada srovnává stav na pokutové kopy!
    Henrich MCHITARJAN

3. série
    0:1
    Tak až Mchitarjan trefuje branku, posílá míč přesně k tyči, na druhou stranu, než kam se vydal Casilla.