Karabach – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Slavia – BATE 1:0 (kon.) | AEK Atény – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
FCSB – Plzeň 2:2 (kon.) | Vardar – Kodaň 1:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Olympiakos 1:3 (kon.)
FK Karabach
0:0 (0:0)
Šeriff Tiraspol
Úterý 25.07.2017, 19:00 • Tofiq Bahramov Stadium, Baku • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Tým FK Karabach byl jednoznačně lepším a aktivnějším mužstvem. V zápase se ale nedokázal prosadit, a tak první zápas právě na půdě Karabachu končí bezbrankovou remízou. Gólman hostů pochytal všech pět střel. (21:06:10)

90+4

90+4
    Hüsejnov nedokázal ve vyložené pozici trefit branku, poslední šance zápasu nebyla využitá.

90+4
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Bajala, přichází Damaşcan.

90+2
    Ramazanov rozehrál od rohového praporku, ale jeho centr rozhodně nebyl povedený.

90+1
    Další rohový kop pro aktivně hrající domácí celek.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Agolli skvěle vypálil, jeho ránu vyrazil brankář. Uvidíme rohový kop. Richard Almeida nedokázal přesněji nacentrovat.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Guerrier, přichází Ramazanov.

87
    Tiraspol dostal míč na útočnou polovinu, kde ale dlouho nepobyl, neboť o něj hosté přišli.

86
    Šeriff jen nakopl míč na útočnou polovinu, obránci Tiraspolu si nutně potřebují oddychnout.

85
    Pět minut hry plus nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu, sledujeme aktivní hru domácího celku, ale ten se nemůže prosadit. Obrana hostů podává dobrý výkon.

83
    Domácí celek se stále pohybuje na útočné polovině a pokouší se překonat obranu soupeře. Zatím ale marně. Mezitím se blíží konec poločasu.
    81. Guerrier minul branku.

81
    Da Silva fauloval domácího hráče, a tak bude mít domácí mužstvo k dispozici volný kop. Guerrier z dobré pozice mířil nad branku, jeho pokusu nechybělo mnoho.