Trenčín – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Nitra – Michalovce 0:0 (kon.) | Žilina – Prešov 2:3 (kon.)
Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
MŠK Žilina
2:3 (2:2)
FC Tatran Prešov
sk Sobota 29.07.2017, 19:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 2. kolo

To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera a víkendu. (21:18:15)

Adrián Guľa (tréner MŠK Žilina): "Dnes je to odvrátená strana futbalu pre našich chalanov, ale asi je to tak ako to má byť a má nás to posunúť niekam ďalej. Chalani pracovali dobre, makali, ale chýbal pokoj a trochu kumštu. Chlapci to teraz nemajú jednoduché, ale podporíme ich a pôjdeme ďalej. Ďakujeme fanúšikom, ktorí neriešili skóre a hnali nás dopredu. Toto je na športe krásne, že súper hral o jedného hráča menej a napriek tomu zápas zvládli. Dostávame ťažkú školu, ale posunie nás to dopredu."

Pavol Mlynár (as. trénera hostí): "Jedna veta to bude vystihovať – poctivý, oduševnený výkon proti nesmierne silnému súperovi. Pre nás to bola výzva, vyšiel nám najmä prvý polčas, v druhom polčase sme museli upraviť taktiku."

Tlačovej konferencie po zápase MŠK Žilina – 1. FC Tatran Prešov sú zúčastnia Adrián Guľa (tréner MŠK Žilina), Pavol Mlynár (asistent trénera 1. FC Tatran Prešov) a Martin Kollár (PR manažér MŠK Žilina).

Obrovský šok a prekvapenie v Žiline, domáci tím MŠK totiž prehráva s 1. FC Tatran Prešov 2:3! Už o niekoľko minút vám prinesieme názory oboch trénerov z tlačovej konferencie.

90+3

90+3
    Obrovský tlak Žiliny, niekoľko striel Žiliny však bolo zblokovaných.

90+2
    Žltú kartu dostáva Jozef Talian (1. FC Tatran Prešov).

90+1
    Michal Škvarka z dobrej pozície páli vysoko nad bránku. Nuž, toto bude zrejme prekvapenie kola.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    V Žiline sa bude hrať už len veľmi krátko, tlak Žiliny už je skutočne zúfalý.

88
    Samuel Mráz v jasnej pozícii hlavičkoval tesne nad bránku Taliana. Gólman Prešova ešte loptu vyškriabal končekmi rukavíc, no prekvapujúco nasleduje odkop od bránky hostí.

87
    Žilina získala loptu a okamžite sa ženie do útoku. Po súboji Jankauskasa však nasleduje len odkop od bránky Jozefa Taliana.

86
    Prešovčania po dlhšom čase v útoku a získali dôležitý rohový kop.

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút, Žilina stále prehráva s Prešovom 2:3.

84
    Jakub Holúbek z hranice šestnástky Prešova volejom namieril tesne nad ľavý horný roh Talianovej bránky!

83
    Rohový kop domácich neznamenal žiadne nebezpečenstvo pre bránku hostí. Tlak Žiliny už ale začína byť zúfalý.