Liberec – Zlín 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 1:2 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:0 (0:0)
FC Zlín
Neděle 30.07.2017, 17:00 • Stadion U Nisy, Liberec • HET liga • 1. kolo

Je tu konec! Je za námi zápas 1. kola HET ligy mezi Slovanem Liberec a Fastavem Zlín. Domácí Severočeši dokráčeli k vítězství 1:0, které se rozhodně nerodilo lehce. Hodně jim k výhře pomohl hostující Traoré, který se nechal již ve 26. minutě vyloučit. Pak se navíc zranil Jiráček ve chvíli, kdy měli hosté již třikrát vystřídáno. Domácí měli velký tlak a v 84. minutě se dočkali, když po velkém tlaku propasíroval míč do brány Matěj Pulkrab. (18:58:46)

90+4

90+2
    Hosté teď běhají hodně bez míče. Absence dvou hráčů je velmi patrný, domácí mají hodně prostoru ke kombinacím.

90+1
    Za obranu si zkoušel naběhnout Bosančič, byl mu ale odmávaný ofsajd.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Nyní se hraje již poslední minuta normální hrací doby. Domácí samozřejmě kontrolují balon a nikam se moc neženou.

88
    Po akci domácího celku bude následovat odkop od Dostálovy brány.

88
    Centr do vápna domácí dobře pokryli a míč odvrátili.

87
    Po faulu na Fantiše budou hosté kopat přímý kop z poloviny hřiště.

86
    Nyní je to pro hosty obrovsky těžké. Zlín hraje dlouhé minuty v devíti lidech a jen těžko se nyní může snažit bojovat za vyrovnání.

84
    Žlutou kartu dostává Matěj Pulkrab (FC Slovan Liberec). Za přehnanou oslavu gólu na 1:0.
    84. Matěj PULKRAB - 1:0

84
    Liberec právě vstřelil branku!
    Střelu Kerbra vyrazil nyní Dostál jen k nohám MATĚJE PULKRABA, který dotlačil míč do brány – 1:0!

82
    Nyní se již samozřejmě bude hrát jen na jednu bránu. Hosté v devíti lidech bojují z posledních sil.
    81. Tyč! Kerbr se opřel do míče z voleje, chyběl kousek.

81
    Gól měl nyní po centru Coufala na kopačce Kerbr, ten parádní ranou bez přípravy trefil tyč Dostálovy brány!

81
    Pro Zlín je velmi nepříjemné, že zraněného Jiráčka nemuže nikdo nahradit, protože trenér Páník již třikrát střídal.

80
    Konec zápasu se rychle blíží a nadále jsou to hosté, kteří budou asi dnes spokojenější, pokud neinkasují.