Austria – Sturm Graz 2:3 (kon.) | Admira – Rheindorf Altach 4:1 (kon.)
FK Austria Vídeň
2:3 (0:1)
SK Sturm Graz
Neděle 30.07.2017, 16:00 • Franz Horr Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 2. kolo

To je pro dnešek vše. Doufám, že se vám utkání líbilo a někdy příště u textových přenosů na počtenou! (18:05:16)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 16:10. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 15:24.

Druhý poločas byl ze začátku opatrný a tempem velice odlišný. Po šťastné akci v 56. minutě dokázal zvýšit na 2:0 Zulj. Od té doby byli aktivnější domácí. Těm se nakonec podařilo snížit zásluhou vlastního gólu Zulje. Jenže jen o pár chvil přišel kontroverzní gól Schmida. Gólový účet uzavřel v 88. minutě Holzhäuser z penalty. Konečný stav je tak 2:3. Nutno dodat, že po velkém trápení Vídně směrem do předu vítězí Sturm Graz oprávněně.

90+4

90+3
    Autové vhazování domácích bylo špatné a hosté mohou jít do útoku.

90+2
    Domácím se nedaří dostat k bráně soupeře.

90+1
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Fabian Schubert.

90
    Žlutou kartu dostává Stefan Hierländer (SK Sturm Graz).

90
    Domácí se budou snažit jít za rychlým vyrovnáním.
    88. Raphael HOLZHAUSER - 2:3

88
    Austria právě vstřelila branku!
    RAPHAEL HOLZHAUSER nedal brankáři šanci. Rozběhl se a poslal míč do levé části branky, předně na opačnou stranu, kam skákal bezmocný brankář.

87
    Domácí budou kopat penaltu po faulu ve velkém vápně!
    86. Romano SCHMID - 1:3

86
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Hosté opět odskakují na dvě branky. Domácí brankář vyběhl z brány aby zpracoval míč, jenže udělal obrovskou chybu. Míč mu odskočil a získal jej ROMANI SCHMID, který neměl problém trefit prázdnou bránu.

84
    Žlutou kartu dostává Alexander Grünwald (FK Austria Vídeň).

82
    Žlutou kartu dostává Heiko Westermann (FK Austria Vídeň).
    82. Peter Zulj - 1:2

82
    Domácí se dočkali po 262 minutách. Centrovaný kop na bližší tyč dokázal nešťastně tečovat PETER ZULJ, který si tak dává vlatní gól a domácí hráči se mohou radovat z branky.