Ústí n. L. – Sokolov 2:1 (kon.) | Znojmo – Hr. Králové 1:3 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (1:0)
FK Baník Sokolov
Pátek 04.08.2017, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Sokolovu se podařilo v sedmdesáté minutě vyrovnat, když zhruba po minutovém pobytu na hřišti srovnal stav na 1:1 střídající Bohumil Havel. Po čtrnácti minutách vrátil vedení domácím Martin Jindráček, skóre zůstal do závěrečného hvizdu již nezměněno. Na konci zápasu hráči neskrývali emoce, když v čase "C", to jest po skončení utkání, udělil hlavní rozhodčí tři žluté karty.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:24:55)

Pozápasové statistiky:

Branky:
    10. P. Pilík, 84. Jindráček – 70. Havel.
    ŽK: 18. Kacafírek, 74. Miskovič, 78. Matějka, C. Martykán, C. J. Peterka – 38. Kosak, 42. Končal, 65. Glaser, C. Machek.
    Střely na branku: 3:6 (1:3).
    Střely mimo branku: 5:4 (2:2).
    Rohové kopy: 6:9 (3:4).
    Ofsajdy: 0:0.
    Fauly: 20:17 (8:9).

V čase "C", to jest po skončení utkání rozdal rozhodčí ještě žluté karty, a to Janu Peterkovi a Janu Martykánovi (UNL) a Vojtěchu Machkovi (SOK).

Na hřišti se strhla menší potyčka.

90+3
    Konec zápasu po nastavení dvou minut a čtyř sekund.

90+2
    Na pomoc na útočnou polovinu přiběhl i Jaroslav Belaň.

90+2
    Hosté ale v rámci fair-play domácím z autu míč nevrátili, což vzbudilo velký pískot fanoušků.

90+2
    Z důvodu ležícího Adama Ševčíka zahodil Jakub Kotěra míč do autu.

90+1
    Ivan Šnirc odkopává míč směrem k divákům.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Lukáši Vaňkovi se podařilo míč vykopnout pryč z velkého vápna

89
    Závar před domácí bránou, naštěstí pro Armu netrefil Petr Glaser míč z hranice velkého vápna podle svých představ.

87
    Poslední střídání také na straně Ústí nad Labem. Daniela Procházku nahradil Patrik Gilián.

84
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Po chybě hostující defenzivy se do černého trefil MARTIN JINDRÁČEK, který nalezl místo u pravé tyče.

82
    Michal Zeman zprava přestřelil.

80
    Realizační tým Sokolova připravil poslední střídání. Z trávníku odstupuje Lukáš Provod, jehož místo zaujme Martin Rychnovský.

78
    Lukáš Matějka (UNL) byl příliš důrazný v souboji s brankářem Baníku, a proto uviděl z rukou Jiřího Houdka žlutou kartu.

78
    Michal Zeman z pravé strany nevyzrál na gólmana hostů.

Dnešní utkání sleduje 1 212 diváků.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 10. P. Pilík, 84. Jindráček – 70. Havel

Karty:   18. Kacafírek (UNL), 74. Miskovič (UNL), 78. Matějka (UNL), ?. J. Peterka (UNL), ?. Martykán (UNL) – 38. Kosak (SOK), 42. Končal (SOK), 65. Glaser (SOK), ?. Machek (SOK)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:17.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Leibl (76. Šnirc) – J. Peterka (C), Miskovič – P. Pilík, Jindráček, D. Procházka (87. Gilián) – Kacafírek (66. Matějka). Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
    Náhradníci: Tvrdoň – Martykán, Zoubek, Gilián, P. Výborný, Šnirc, Matějka.

FK Baník Sokolov: Belaň – Mejdr, Mráz, O. Ševčík, Končal – Machek, Glaser (C) – Kosak (54. Hlavatý), Jakub Dvořák II. (69. Havel), Provod (80. Rychnovský) – A. Ševčík. Trenéři: Vítězslav Hejret, Pavel Horváth, David Vaněček.
    Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Hlavatý, Havel, Rychnovský, Strada, Přeučil, Čihák.

Rozhodčí: Houdek – Melichar, Kožár; delegát: Helebrant; technický delegát: Ubias

Diváci: 1 212