Standard – Genk 2:1 (kon.)
Standard Lutych
2:1 (0:1)
KRC Genk
Pátek 04.08.2017, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 2. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (22:25:53)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:6.

Je konec! Standard Lutych nakonec otočil nepříznivý výsledek z prvního poločasu a po vynikající dvacetiminutovce bere všechny tři body. Výkon Genku byl hodně za očekáváním, zejména druhý poločas byl opravdu slabý.

90+4

90+4
    Tak to bylo štěstí! V šestnáctce se totiž do míče opřel jeden z hostů, který střelou z první nechal balón olíznout o bližší tyč.

90+3
    Velice pohotově se do míče opřel Malinovsky, nepřipravená rána končí daleko, daleko za brankou. Vypadá to, že o vítězi utkání máme rozhodnuto.

90+2
    Ochoa svým dlouhým nákopem poslal balón hodně daleko k opačné šestnáctce, šermovanou u autové čáry vyhráli hráči Genku.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Nastić byl při pokusu o zpětnou kličkou zbaven balónu, nakonec se bude vhazovat přesně na polovině hřiště.

88
    Moc času už nezbývá, Genk se nemůže dostat k souvislejšímu držení míče. Soupeř velmi dobře zahušťuje prostor ve středu hřiště.

87
    Žlutou kartu dostává Siebe Schrijvers (KRC Genk).

86
    Konečně trochu sympatická kombinace. Po rychlé akci několik hráčů se míč dostal k Malinovskymu, jehož střelu srazil bránící hráč.

85
    Tak nyní mají obě mužstva vystřídáno. Závěrečné minutky by tak neměly doprovázet žádné moc dlouhé přerušení.

84
    Žlutou kartu dostává Sébastien Pocognoli (Standard Lutych).

84
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Paul-José Mpoku, přichází Miloš Kosanović.

82
    Neskutečně obětavý zákrok předvedl Laifis! Sám na branku z úhlu totiž uháněl Samata, jeho střelu zablokoval až vynikající skluz domácího zadáka.

81
    Daleko z branky musel vyběhnout Vukovic, neboť se k hranici šestnáctky snášel vysoký balón. Hostující brankář tentokráte se svým výběhem nezaváhal.

80
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Thomas Buffel, přichází Ruslan Malinovskyj.