Zlínsko – HFK Olomouc 2:5 (kon.) | Hlučín – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.) | Rýmařov – Prostějov 2:3 (kon.)
Mohelnice – Petřkovice 0:1 (kon.) | Hulín – Líšeň 2:4 (kon.) | Vyškov – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Uh. Brod – Hodonín 0:1 (kon.)
FC Hlučín
1:3 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 05.08.2017, 15:00 • Městský fotbalový stadion, Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

To by bylo z mé strany pro tento zápas všechno. Já se s Vámi na malou chvíli loučím a zvu Vás na další zápas z nového ročníku MSFL. Tentokrát na zápas mezi Výškovem a tentokrát Valmezem. Zápas začíná za necelých pět minut. Těm, kteří tento zápas nebudou sledovat, tak přeji příjemný zbytek víkendu a zase někdy na počtenou. (16:56:04)

Je za námi velmi zajímavý zápas mezi Hlučínem a Velmezem. Hlučín sice po prvním poločase vedl zásluhou krásné střely Žižky. Ovšem ve druhém poločase zažil kolaps. Velmez dokázal ihned v úvodu vyrovnat, o deset minut později přidal svou druhou branku hostující Komínek a poslední hřebíček do rakve přidal v 68. minutě obránce Kriegsmann. Velmez může být tedy spokojené, když ziskalo své první tři body hned v úvodním kole nového ročníku.

90+3

90+2
    Zápas se už dohrává, Hlučín je smířený s porážkou, naopak Velmez se může radovat z premiérové výhry.

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Šuta (FC Velké Meziříčí).

90
    Kruba si došel pro tuto laskominu a s odkopem nespěchá. Běží nám poslední minuta základní hrací doby zápasu.

89
    Hlučín opět nakopává míč do hostujícího vápna, ale to není účinné. Hostující obrana si dokáže poradit.

88
    Konec zápasu je doslova za dveřmi. Zdá se, že Velmez otevře novou sezónu cenným vítězstvím na hřišti Hlučína.

87
    Na trávníku se ocitnul opět jeden z hostujících hráčů, hra je v závěru zápasu přerušena. Je těžké odhadnout zda tomuto hráči opravdu něco je nebo pouze zdržuje.

86
    Hlučín tentokrát zahrával rohový kop, ale ani ten nebyl úspěšný. Centr na přední tyč sice našel hlavu domácího hráče, ale ten poslal míč vysoko nad branku.

85
    Rychlý brejk hostí zastavil skvělým obranným zákrokem obránce Heiník.

84
    Hlučín opět zahrával standardní situaci z levé strany, ale ani tato příležitost nevyzněla v jejich prospěch.

83
    Hlučín sází na dlouhé nákopy na vysunutého Krauta, ale ten nemá zatím šanci proti pozorným stoperům hostujícího celku.

82
    Konec dnešního zápasu se nám pomalu blíží, Hlučín stále prohrává o dvě branky. Podle mého by měl vsadit všechno do útoku, kontaktní branku musí přijít, co nejdřív.

81
    Hostující celek se baví fotbalem, přenáší míč z jedné strany na druhou. Hlučín je poslední dobou zoufalý, tedy co se týče směrem do útoku.

80
    Hlučín se naddechuje k finálnímu tlaku za mohutného potlesku. Ovšem hostující obrana zatím žádné nebezpečí nepřipouští.

79
    K hlavičce se v pokutovém území dostal Dominik Kraut, ale jeho pokus byl dost nepřesný. Naopak brankář Kruba, který hájí branku hostí nikde nespěchá.

78
    Rohový kop nevyšel podle představ. Domácí brankář spěchá pro míč a rychle bude vracet míč do hry svým odkopem.