Zlínsko – HFK Olomouc 2:5 (kon.) | Hlučín – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.) | Rýmařov – Prostějov 2:3 (kon.)
Mohelnice – Petřkovice 0:1 (kon.) | Hulín – Líšeň 2:4 (kon.) | Vyškov – Val. Meziříčí 2:1 (kon.)
Uh. Brod – Hodonín 0:1 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:3 (1:1)
1. SK Prostějov
Sobota 05.08.2017, 16:30 • Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, na shledanou. (18:24:43)

Druhý poločas vypadal, že bude stejně nezáživný jako druhá půlka prvního poločasu. Avšak domácím se pak podařilo dát branku na 2:1 a již to vypadalo, že si daný výsledek pohlídají a budou brát tři body. Prostějov byl totiž poměrně neškodný. Pak ale přišla poslední desetiminutovka a Prostějov dokázal otočit vývoj utkání! Remíza by ještě byla pro oba dnešní aktéry spravedlivá, nicméně branka Prostějova v nastavené třetí minutě byla pro domácí tak trochu hořkým zklamáním.

90+4
    90+3. LANGER - 2:3

90+3
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Tak to je závěr jak se patří. Hosté dokázali podržet ještě míč a nakonec je z toho třetí jejich branka, kterou dává TOMÁŠ LANGER a Prostějov tak otočil vývoj dnešního utkání.

90+3
    No a míč po centru nebezpečně propadl do šestnáctky a vypadalo to všelijak. Nicméně nakonec se domácí ubránili. Prostějov ale nadále drží míč na polovině soupeře.

90+3
    Rohový kop Prostějova...

90+2
    Rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty a již zbývají dvě poslední.

90+2
    Střídání v týmu TJ Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Kocúr, přichází T. Němec.

90+1
    Kameník dostává žlutou kartu za zdržování hry.

89
    Hra opět pokračuje...

88
    Hráče Rýmařova již sužují křečové problémy, nyní další hráč v bílém dresu potřebuje ošetření.

87
    No, domácí měli vcelku dobře rozehraný tenhle zápas, Prostějov je po celou dobu slabším týmem, kterému se nakonec chvíli před koncem podařilo vyrovnat utkání zápasu.

87
    Žlutou kartu dostává Kroupa (1. SK Prostějov).

86
    Střídání v týmu TJ Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Horák, přichází Hleba.
    85. KROUPA - 2:2

85
    A najednou z ničeho nic je tu vyrovnávací branka ze strany domácího celku. Nutono říct, že hodně překvapivá! Na dlouhý míč si naběhl KAREL KROUPA a ten prostřeluje brankáře Kameníka.

83
    Domácím se pravdu skvěle daří eliminovat jakýkoliv náznak, že by se Prostějov mohl s blížícím se koncem zápasu dostávat do tlaku.