DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (1:0)
MFK Ružomberok
sk Neděle 06.08.2017, 18:30 • MOL Aréna • Niké liga • 3. kolo

Súboj dvoch popredných slovenských tímov bol najmä v prvom polčase sklamaním. Úvodné dejstvo síce prinieslo Davisov gól z penalty, no okrem toho len jednu nebezpečnú hlavičku Pamboua. Druhý polčas bol úplne iný. Dunajská Streda najmä v prvých desiatich minútach zatlačila hostí a mohla pridať ďalší presný zásah. Gól však padol na opačnej strane, keď poslal loptu do vlastnej siete Šatka. Ružomberok počas celého duelu ani raz neohrozili brankára Maceja priamou strelou, no napriek tomu mal veľkú šancu na obrat, keď hlavička Haskiča smerovala do brvna. Potom mohol zabezpečiť domácim tri body Čmelík, ale jeho technický pokus takisto nezmenil skóre, takže sa zrodila remíza. (20:26:04)

90+3

90+2
    Hosťom zjavne remíza vyhovuje a nebudú riskovať zbytočnú stratu bodu v závere. Preto len naťahujú čas.

90+1
    Ružomberčania dopravili loptu až k súperovej bráne. Patrik Macej sa ju však snaží poslať rýchlo na opačný koniec ihriska.

90
    Stav je stále nerozhodný. Zmeniť sa môže už iba v nadstavených dvoch minútach.

89
    V úplnom závere riadneho hracieho času sa skončil zápas pre Erika Daniela. Posledné sekundy duelu si zahrá Marek Sapara.

88
    Neúnavný Erick Davis posiela z ľavej strany jeden center za druhým. Lopta však skončila iba v náručí Matúša Macíka.

87
    Taliansky kouč domácich Marco Rossi vyčerpal všetky svoje striedania. Do hry poslal Zoltána Kontára, ktorý nahradil Erika Pačindu.

86
    Druhé striedanie v ružomberskom tábore. Z ihriska odišiel líder hostí Dalbor Takáč. Na jeho miesto prišiel Tihomir Kostadinov.

85
    Matúš Macík musel zase zakročiť. Tentoraz strieľal z tesnej blízkosti Tomáš Huk, no jeho koncovka nebola dostatočne prudká.

84
    Lukáš Čmelík predviedol skvelú prácu v strede ihriska, zbavil sa viacerých hráčov, dostal sa až k šestnástke a potom technickou strelou preveril Macíka.

83
    Ružomberok mal výhodu rohového kopu. Rozohral ho Dalibor Takáč, ktorého center smeroval na Jána Masla.

82
    Rýchly Erik Daniel využil veľa miesta na pravom krídle, solídne odcentroval pred bránu, ale nízky Peter Gál-Andrezly sa nepretlačil k hlavičke.

81
    Panamský krajný obranca Erick Davis je mimoriadne aktívny na ľavej strane. Neustále zásobuje svojich kolegov centrami, no zatiaľ to nevedie k šanciam.

80
    Do konca riadneho hracieho času zostáva posledných desať minút. Záver duelu je otvorený, oba tímy môžu zvíťaziť.

79
    Norbert Hrnčár vykonal prvú zmenu v zostave. V zápase skončil Bosniak Nermin Haskič. Ofenzívu oživí Miloš Lačný.

79
    Erik Daniel si obhodil brániaceho hráča v pokutovom území a veľmi ochotne spadol na trávnik. Hlavný rozhodca odmietol odpískať penaltu.

78
    Domáci kouč urobil druhé striedanie v dnešnom zápase. Z hrotu útoku odišiel Pavol Šafranko, ktorého nahradil Marko Divković.