Třinec – Jihlava 0:2 (kon.) | Slovácko – Ostrava 4:3 (kon.)
4:3 (3:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 07.08.2017, 13:00 • Kunovice • Juniorská liga – Morava • 2. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (14:48:35)

Je konec! Slovácko nakonec uválčilo dnešní utkání do vítězného konce, i když to byly pořádné nervy. Ani nadějný výsledek 3:0 se nezdál být dostačující, neboť Ostrava během pěti minut vyrovnala. Závěrečné slovo si vzal přece jenom domácí celek, který si tak připisuje velmi cenné tři body.

90+2

90+1
    Matouš Trmal zkušene pošetřil cenné vteřinky, po zhruba dvaceti vteřinách odkop balón na druhou stranu hřiště.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

88
    Obrovskou minulu předvedl jeden z domácích, který se na vlastním malém vápně vůbec netrefil do balónu. Štěstí bylo, že se protihráč nacházel velmi blízko brankáři.

86
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Řehola.

86
    Žlutou kartu dostává Pospíšil (1.FC Slovácko).

86
    Ani z tohoto mráčku nezapršelo, domácí brankář bude vykopávat od své branky. Časomíra se nám dostala za pětaosmdesátou minutu.

85
    K míči se dostal velmi aktivní Jakubov, který ránou z úhlu rozvlnil pouze boční síť. Trmal si na míči stáhl, roh pro ostravské fotbalisty.

84
    Minx neuspěl proti dvojici protihráčů, ostravští se okamžitě ženou na Trmalovu svatyni.

83
    Arziman Rizvanov se již staví k následnému autovému vhazování, jedná se o aut kousek od rohového praporku.

82
    Poslední minuty patří jednoznačně domácím hráčům, kteří neustále zasobují šestnáctku soupeře centrama.

81
    Petr Chýla má neskutečný cit pro nádherné obranné zákroky. Nyní předvedl další čistý skluz, kterým obral protihráče o míč.

80
    Pospíšil obdržel hezkou přihrávku k zadní tyči, tam ale nedokázal přihrát zpět před branku.

79
    Agon Hani uspěchal svůj záměr vybídnout některého ze spoluhráčů ke skórování, výsledkem je nepovedený bochánek za obranu soupeře.

77
    Následně hlavní arbitr tohoto klání nařídil další přestávku na doplnění tekutin.

76
    Domácí se opět radovali, nicméně dorážka do odkryté branky v podání Kryštofa Pospíšila byla z ofsajdového postavení.