Portimonense – Boavista 2:1 (kon.) | Feirense – Tondela 1:1 (kon.) | Rio Ave – Belenenses 1:0 (kon.)
Portimonense SC
2:1 (0:1)
Boavista FC
Pondělí 07.08.2017, 18:00Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají úvodní zápas v nejvyšší portugalské soutěži. Byla to pořádná dramatická bitva. Rochinha se prosadil v prvním poločase a celek Boavista vedl. Domácí tým ale dokázal zápas otočit. Rúben Fernandes v 54. minutě vyrovnal a ránou z první poslal Portimonense do vedení dvě minuty před koncem Tabata. (19:56:39)

90+3

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane, zápas se dohrává na polovině.

90+2
    Domácí celek se na polovině hrací plochy dopustil útočného faulu, Fabrício si počínal nedovoleně v souboji s Nuno Henriquem.

90+1
    Nastavovat se budou hned tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta hry. Do dobré střelecké pozice se propracoval hostující Nuno Henrique, ale byl v postavení mimo hru.

89
    Domácí celek drží míč pod kontrolou a platí to i po souboji Ewertona s Rochinhou.

88
    Hostující celek inkasoval druhou branku a už nemá mnoho času, aby se propracoval k vyrovnání.

87
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Tabata, přichází Chidera Ezeh.
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Dener.
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Idris Mandiang, přichází Ricardo Clarke.

86
    Portimonense právě vstřelilo branku!
    Přišlo to, co přijít pravděpodobně muselo. Po celé řadě nevyužitých šancí se nyní už prosazují domácí celek a k velké radosti publika se Portimonense dostává do vedení. Krásnou akci zakončil povedenou ránou mimo dosah brankáře TABATA. Dostal dobrý pas od spoluhráče a ránou bez přípravy trefil přesně.
    85. TABATA - 2:1

84
    Vítor Bruno vhazuje na obranné polovině, míč poslal volnému spoluhráči, který okamžitě otáčí směr hry.

82
    Deset minut hry, počítám-li nějaký nastavený čas, zbývá do konce druhého poločasu. Skóre je vyrovnané. Ani jeden celek se nemůže nadechnout k rozhodující akci zápasu.

81
    Hosté hrají na své obranné polovině, Renato Santos hledal spoluhráče naběhnutého, ale pas byl nepřesný.

80
    Aymen Tahar dokázal na poslední chvíli odvrátit míč po rohovém kopu domácího celku. Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a ani jeden tým se nemůže dostat do výraznější šance.

77
    Více ze hry má hostující celek, který přečkal velké šance domácích. Boavista se pokouší najít poslední síly na útočení.

76
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Mateus, přichází Yusupha Njie.

75
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy, další souboj o míč vyhrál Wilson Manafá.

74
    Střídání v týmu Portimonense SC: ze hřiště odchází Wellington, přichází Wilson Manafá.