Chabarovsk – Machačkala 2:0 (kon.) | Perm – Ufa 0:0 (kon.)
SKA Chabarovsk
2:0 (0:0)
Anži Machačkala
Úterý 08.08.2017, 10:00 • Stadion imeni V. I. Lenina, Chabarovsk • Ruská Premier Liga • 5. kolo

Fotbalisté SKA Chabarovsk dokázali až v pátém kole vstřelit úvodní branku v nejvyšší ruské soutěži. Gólový půst přerušil po po 428 minutách Miroslav Marković. V samotném závěru zápasu přidal pojistku výhry Nikolaj Kalinskij. Chabarovsk se tak raduje z první výhry v Premier Lize. (12:03:55)

90+4
    90+4. Nikolaj KALINSKIJ - 2:0

90+4
    SKA Chabarovsk právě vstřelil branku!
    A je to jasné, domácí fotbalisté tento zápas vyhrají. První střelu hostující brankář neudržel, míč se dostal do míst, kde byl NIKOLAJ KALINSKIJ, který dopřává domácím jistotu výhry..

90+3
    K vidění mnoho fotbalové krásy k vidění není. Zápas se dohrává na polovině Machačkaly.

90+2
    Žlutou kartu dostává Thomas Phibel (Anži Machačkala).

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.

90
    Autové vhazování mají k dispozici hosté, probíhá devadesátá minuta. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Domácí jsou zatažení u své branky.

89
    Žlutou kartu dostává Alexandr Dovbňa (SKA Chabarovsk). Za zdržování hry vidí domácí gólman kartu. Že by mu to nějak extra vadilo, to asi ne. Jeho tým míří za výhrou.

88
    Rozehrávat bude domácí brankář.

86
    Domácí celek se nyní musí bránit tlaku soupeře. Ale Anži si pomohla útočným faulem. Dobře to zkoušel Ivan Markelov.

85
    Machačkala rozehrávala rohový kop, ale v souboji před brankou si Chasan Mamtov pomohl v souboji se soupeřem nedovoleně.

84
    Oba týmy nyní hrají hodně důrazně, konec zápasu se blíží a domácí stále hájí vedení.

83
    Alexandr Čerevko se dopustil drobného faulu který sudí nechal bez povšimnutí, ale následný souboj už jako nedovolený odpískal.

81
    Vladislav Nikiforov byl nyní faulovaný soupeřem. Sledujeme klidnější pasáž hry, ale osobních soubojů začíná přibývat.

80
    Domácí fotbalisté se dopustili faulu, rozehrávat tak budou hráči Machačkaly, kterým už mnoho času na pokus o vyrovnání nezbývá.

78
    Thomas Phibel se probojoval do dobré střelecké pozice, míč ale netrefil ideálně, a tak bude od své branky rozehrávat domácí brankář.

77
    Z bleskové protiakce zahrozil domácí tým, Alexandr Pucko nedokázal důrazněji vypálit, jeho pokus končí ve středu branky, kde byl připravený brankář.