Riga – HC Slovan 3:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 5:1 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 6:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Trenčín – Havířov 6:5 (po pr.)
Litvínov – K. Vary 4:3 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 1:0 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 2:3 (kon.) | Přerov – Vsetín 3:4 (2:3 po s.n.)
Klatovy – David Servis 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 1:5 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Úterý 08.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Přípravné zápasy

59:06
    Brankář Martin Michajlov (LTM) vyloučen na dvě minuty za podražení. Dvouminutový trest odpyká Ivan Řehoř.

Vyloučení celkem v zápase: 4:3.

55:56
    Poměr sil na ledě se srovná. Martin Havelka (LTM) inkasoval menší trest za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 4:2.

54:33
    Domácí se budou dnes počtvrté bránit v oslabení. Martin Vágner (UNL) obdržel dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 4:1.

49:28
    Šance na vyrovnání pro Litoměřice. David Merta (UNL) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

13:10
    V početní převaze si zahrají i domácí. Jaroslav Šimeček (LTM) inkasoval menší trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

09:17
    Druhá přesilová hra ve prospěch hostů. Antonín Melka (UNL) vyfasoval dvouminutový trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:0.