Finsko – Kanada | 1:5 (kon.) | | | Švýcarsko – USA | 1:2 (kon.) | | | Slovensko – Rusko | 3:9 (kon.) |
Česko – Švédsko | 3:7 (kon.) |
Riga – HC Slovan | 3:2 (kon.) | | | Zvolen – Poprad | 5:1 (kon.) | | | Košice – Lipt. Mikuláš | 5:2 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 6:3 (kon.) | | | Třebíč – Žďár n/S | 5:3 (kon.) | | | Trenčín – Havířov | 6:5 (po pr.) |
Litvínov – K. Vary | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Plzeň – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 1:0 (kon.) |
Prostějov – Frýdek-M. | 2:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 3:4 (2:3 po s.n.) |
Klatovy – David Servis | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Znojmo | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 1:5 (kon.) |
Jihlava – Motor ČB | 4:8 (kon.) | | | Slavia – Letňany | 7:1 (kon.) | | | Olomouc – Mountfield HK | 3:4 (kon.) |
konec
Slovensko
3:9
(1:2, 1:4, 1:3)
Rusko
42:58
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Ivan Hryzák – 2 min., sekanie).
|
|
40:01
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Róbert Džugan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
|
|
35:15
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Alex František Kupka – 2 min., podrazenie).
|
|
32:11
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Marcel Dlugoš – 2+10 min.).
|
|
32:11
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Maxim Cybin – 2+2+10 min.).
|
|
32:11
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Gleb Babincev – 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku)
|
|
30:33
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Oliver Turan – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
18:09
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Alex František Kupka – 2 min., hákovanie).
|
|
17:00
|
Vylúčenie v tíme Rusko (Bogdan Žiljakov – 2 min., držanie).
|
|
07:52
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Matej Ilenčík – 2 min., podrazenie).
|
Branky a nahrávky:
1. Kováčik (Melcher, Džugan), 35. Bučko (Kováčik), 54. Sarvaš (Minko) – 8. Šabanov (Ischakov), 20. Ischakov (Rtiščev, Zavgorodnij), 23. Žabrejev (Biljalov, Sokolov), 27. Biljalov (Žabrejev, Sokolov), 31. Žabrejev (Biljalov, Žiljakov), 31. Rotenberg (Zavgorodnij), 44. Guskov (Zavgorodnij, Rotenberg), 48. Rotenberg (Ochoťuk, Žuravljov), 52. Zavgorodnij (Malyšev, Žiljakov)
Rozhodčí: Baluška, Goga – Výleta, Tvrdoň
Diváci: 1626
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Vojvoda (Vyletelka) – Bučko (A), Dlugoš, Ilenčík, Kobolka, Turan, Vitaloš, Zekucia – Džugan, Čederle, Faško-Rudáš (C) – Hryzák, Kováčik, Kupka – Melcher, Minko, Okuliar (A) – Paulíny, Pjaták, Sarvaš – Šeliga.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Miftachov (Rybalkin) – Babincev, Kaliničenko, Malyšev (A), Ochoťuk (C), Solopanov, Žiljakov, Žuravljov – Biljalov, Ďaděňkin, Guskov – Rotenberg (A), Ischakov, Rtiščev – Šabanov, Sokolov, Cybin – Zavgorodnij, Žabrejev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Miftachov (Rybalkin) – Babincev, Kaliničenko, Malyšev (A), Ochoťuk (C), Solopanov, Žiljakov, Žuravljov – Biljalov, Ďaděňkin, Guskov – Rotenberg (A), Ischakov, Rtiščev – Šabanov, Sokolov, Cybin – Zavgorodnij, Žabrejev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Goga – Výleta, Tvrdoň
Diváci: 1626
Daniela Mesíková